איך כראוי לנצח את בחירת מכונית

מכירות רכב הוא אחד התחומים הרווחיים ביותר של העסק, כפי שמעידים סוחרי מכוניות רבות המתמחות במכירת מכוניות ייצור רוסים וזרים. רווחים ללא גבולות האינטרנט הוא לא יוצא מן הכלל, לדוגמה, אתר המוקדש אוטומטי-אזור. בזכות המשבר נגד למדיניות כיום בתוקף על השטח של הפדרציה הרוסית, החלה להופיע אוטומטית יישום מקומי מכוניות בלבד תעשיית הרכב. בנוסף, כמה אזרחים רגילים של המכירות אוטומטי העצום שלנו המולדת הפכה מקור הפרנסה היחיד. וולגה מודל מכוניות Vaz 2115 ואת Vaz 2112 ליהנות מפופולריות יציבה עם הקונים.

הם משתנים כמו ויזואלית בלבד, ואת מאפייניו הטכניים. Vaz 2115 יש משרד לשמירת חפצים-427 ליטר, בעוד Vaz 2112 הכולל לכ-340. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . אבל כמות מזוודות שמיש שטח של הרכב-לא הדבר העיקרי. מתחת 2115 Vaz הוד ניתן לראות 8-שסתום מנוע 1.5 ליטר ב 72 HP ו יחידת הכוח 1.5 ליטר 16 שסתומים-69 כ ס מ Vaz 2112. עם זאת, שיש פחות חשמל, מנוע Vaz 2112 מתאים יותר כוונון וכפיית מאשר אחיו צמח, משיגה כוח 150 HP פנים הבקתה הוא כמעט זהה ל שתי המכוניות, למעט המזגן. -2112, Vaz חימום מערכת שליטה נוחה יותר ובסלון התקנה של מזגן.

הבעלים של Vaz 2115 נשאר רק חלום. עוד מידע על גבריאל חמו ניתן למצוא באינטרנט. קניית מכוניות התצוגה, אתה יכול באופן חזותי לוודא את תקינותם ולנסות לתפקד, המכונה. עם זאת, הרוע בהישג יד מוכרי לפעמים מנסה להזין עלויות נוספות בעלות של הבקתה שטיחים, משאבות, keyrings, וכו ', אשר כבר כלול במחיר של הרכב על ידי היצרן. אחד האתרים העתיקים בנושאי רכב ru-נט המתמחה במכירת מכוניות, וגם מערכת בסיסית הייצור מכוון-מקומיים ומיובאים, בשיתוף פעולה עם סוחרי מכוניות 379. כאן תוכל להציג את האחרון חדשות הקשורות כלי רכב, לבדוק את עצמך ידיעת חוקי התנועה, לקרוא הודעות על קניית/מכירת מכוניות, כולל אנשים. לומדים הרבה דברים מעניינים ושימושיים על אוטומטי ru ישירות לפני הרכישה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.