איך להתמודד עם השוטרים התנועה לסחוט?

אם אתה חובב רכב או נסיעה עם הנהג, לא פעם נאלץ להתמודד עם מצבים לא נעימים שונים על הכביש. כמה פעמים וזה מאוד קשה להוכיח את צדקתן של משטרת התנועה קצינים. אבל תודה פיתוח רציף של טכנולוגיות מידע ומערכות בעיה זו אולי תוכל להחליט. תרגיש DVR מערכת-מכונית מיוחדת! הדוגמה הפשוטה ביותר של סחיטה של העובדים של משטרת התנועה: אתה מפסיק הקצין ואמר, כי הפרת את חוקי התנועה-מונעים או חצה את רצועת החלוקה מוצק. כמו הנהג כאן? אחרי הכל, נהיגה, הוא לא יכול להגיד בדיוק ברח או לא פס הפיצול, אז עוד יותר אם היא alleges עובד של משטרת התנועה. זה לא תמיד נכון מה שאתה אומר אולי אתה פשוט רוצה להתרבות? כאן יעזור הסרטונים של רשם, אם תרצו, כמובן, כבר לרכוש ולהתקין אותו במכונית. לאחרונה מצאתי אצל שלומי בסון אוזן קשבת . מחלוקת מיד תחנות, יותר בדיוק זה כבר לא מחלוקת, גירושין, כי העתקת רשומה עם DVR, הם לא בקו אחיד שברחת, לא חצה ליין מוצק.

זה ההתקן חל על מערכות אבטחה אלקטרונית, אשר לאחרונה יותר ויותר למצוא היישום שלהם בחיי היומיום שלנו. החל מאמצעי הגנה עצמית ולא עצר אתה יכול להמשיך, המשך… GSM האזעקה להגנת הביתה. אישי שלו, רכוש, וכן הלאה. למצוא את פיתוח מערכת טלוויזיה במעגל סגור, תעשיית הרכב. על הכבישים החלו להופיע יותר מכוניות המצוידים DVR נייד.

. התקרב אל המרשמים נראית לכאורה כעסקה הכביש הנושא. זה קורה כי ההחלטה של מפקח משטרת התנועה בכביש אינה תמיד אמיתי ונכון. . קשה לעקוב אחר כל… אבל בזכות קטעי וידאו על שלך הרשם במכונית-אתה תמיד יכול להבין בבירור את כל המצב קורה על הכביש. אם אתה מישהו 'לערער' עקיפה תוך הפרה של הכללים, להוכיח זאתאם קשה מאוד. את הנאשם תאונה עדיין מראה אתה, כי הפרת כללים? אבל אם יש לך תיעוד של כל מה שיקרה במהירות סכסוכים תאונה-כל ליפול משם. באיזו תדירות יש על הכבישים הכרתם מנהלי 'מוכשר' מאוד שממנו ניתן לצפות רק את זה בכל מקום? לדוגמה, אתה אוכל מאחורי המכונית על הכביש לפני הבאה המכונית עושה תפנית חדה ללא התראה אות מפנה. טוב, אם היה לך זמן כדי לבלום… אפילו יותר מסוכן כאשר עוברים רב בנתיב המהיר ומכוניות רוויה בצפיפות, נהגים שלא חושבים לשרת הוקמה סימני אזהרה (כולל את הוינקר מראש). כאשר חוקרים את כביש כזה בתאונה קשה להוכיח כי הנהג כרגע הופיע על הלהקה אחרים, לא רק מחדש. אך יש רשומה עם DVR תהיה לך עובדה ברורה של מה שקורה על הכביש. סכסוכים בין שניים או יותר נהגים המעורבים בתאונה. רשומה עם מקליט וידאו המותקן במכונית שלך, הנה כמה אתה לא יכול-מאת הדרך! במיוחד לאור לאחרונה בשל מספר רכב הונאה תאונות podstraivajushhih ושוטרים התנועה תהיה בטוח במילים שלך, לראות את הקלטת אצל הרשם. המקצוענים להשתמש רשם עבור מכוניות אתה ניתן למנות זמן רב, אך עדיין ראוי להזכיר את הפעולות הבאות:-אתה תמיד וידאו-road תאונה-הוכחה שיש על השוטרים DVR-התנועה לא יוכלו עוד לסחוט ממך, אין צורך להתווכח עם הצוות של משטרת התנועה. כן, וגם את העובדים עצמם, לראות המכונה מצוידת DVR יפעל נאמנים יותר, יותר סביר לא לעכב אותך זמן רב. במקרה של מחלוקת תמיד תוכל להראות במהירות אירועים שנרשמו בחלילית עם מוכלל מסך. להיות זהיר זהיר בכבישים!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.