איך לקנות מוגבלת לאזור של מקסיקו כמו בחו

היום הוא קל ופשוט לקנות מאפיינים כמו שיספקו במקסיקו, אפילו בתוך המכונה אזור מוגבלים. אזור מיוחד זה מכסה את כל רכוש במרחק 50 ק מ של חוף מקסיקני בכל היבשת, או 100 ק מ מהגבול כלשהו. בנושאים הקשורים להיסטוריה של מקסיקו, נאסר על פי חוק כל הזרים להשיג ברשותו ובעלות בתוך המגבלה של 50-100 ק מ. אזור זה נקרא אזור מוגבלים. לאורך זמן, כדי למשוך ולקדם השקעות זרות, מקסיקני חוקים שונו כדי ליצור תרופות הפעלת כל הזרים לרכוש נכסי דלא ניידי בתוך האזור מוגבלת. יש שתי דרכים פשוטות נגישה לכל מי שרוצה לרכוש נכסים מקסיקו, אפילו מול החוף. אחד מהם הוא האמון, והשני הוא היווצרות של החברה המקסיקנית. האמון נעשה בדרך כלל כאשר המאפיין בסופי שבוע לשימוש למגורים, בתנאי הקרקע אינו עולה על הסיומת 2,500 מ ר (במקרה זה, להיות) יהיה עליך שיהיה לאפשרות של יצירת חברה מקסיקני).

האמון יש שלוש המפלגות המרכיבים אותו: grantor (המוכר), נאמן (הקונה), את האמון (מוסד הבנקאות). בצורתה, השפעת יחסי האמון משפטי האמון לשמירה זמנית של נכסי דלא ניידי, תחום, ובכך תואם הוראות סעיף 27, שבר לי החוקה הפוליטית של מקסיקני ארצות הברית, האוסר על זרים לרכוש נכס באזור מוגבל. נאמן (הקונה) באותו זמן, הבלעדית מוטב של מטרת האמון, מוטב ככזה דינו יש יהיה ליהנות לשימוש ואחזקה של המאפיין, עשוי לחיות בו, לשנות אותו, ולשפר אותו, המשכנתא היא להשכיר, למכור אותו, להעביר את היתרונות לאדם אחר או פיזית או מוסרית, לבצע מעשה אחר הנובע מן המלון. באופן דומה, כל החובות של הבעלים, לרכוש גם הוא תשלום מס רכוש, מים, אור, דמי תחזוקה אם בכלל, וכו '. לעומת זאת, נאמן הזכות למנות את אחד או יותר הנמען (s) תחליף (s) מי (הוא) באותו זמן יהיה לקבל כל הזכויות והחובות הנובעות fideicomisio אם המוטב מת במהלך חיי יחסי האמון. בדרך זו, יורשיהם לא יהיה עליך לבצע את כל הליך משפטי בפני ערכאות מקסיקני, אשר ייקח זמן וכסף משפט. הם פשוט צריך להודיע לבנק על מותו של settlor ולהציג תעודת פטירה שלו, ביישום שלהם.

מאוחר יותר הבנק תנחה לנוטריון ציבורי של protocolarizar מסמכים אלה, הכתיבה resulante יירשמו כמו המוטבים החדשה של יחסי האמון, ולכן הבעלים החדשים של המאפיין. האמון באותו זמן יש משך של 50 שנה. עם זאת, ב- 27 בדצמבר 1993, הונפק המכונן את החוק החדש על השקעות זרות. סעיף 13 לחוק האמור, קובע כי המזכירות קשרי חוץ (SRE) תאפשר חידוש יחסי אמון באזורים מוגבלים בקצה של משך הזמן שלה. כמו כן, SRE עשוי לאשר האמון החדש על הנכס המועבר אמון אחר לתקופה של עד 50 שנים כאשר המוטבים של אמון המקורי והחדש הם שונים. עמלת הפקדה משתנה בהתאם בנקאות מוסד נבחרה נאמן, כמו גם השנתית מחויב בתשלום עבור הוצאות מנהליות של יחסי האמון. התהליך עצמו פשוט גם. השלב הראשון הוא לבחור את נוטריון, יפעל הבנק אמון. האמון באותו זמן, יחולו להיתר עם משרד החוץ. הרשאה ניתנת הקונה הבחירה banacaria מוסד, אשר, באמצעות הנציג האמון שלה יש לקבל עותק חינם SRE המכיל את מוצאם של grantor (המוכר), שמו של הבנק אשר ישמש נאמן, ושם מוצאם של ושם (נאמן (s), fidecomisarios מחליף, משך האמון, את השימוש תינתן הנכס, תיאור, מיקום ואזור של המאפיין, המרחק של המאפיין ביחס הפדרלי אזור יבשתי של Maritmo או הגבול, באגף המכיל את האמצעים ואת סמוכים מאפיינים של המאפיין, ולשלם עבור זכויות. לאחר השגת את ההרשאה, הנוטריון להמשיך לפתח את מעשה ציבורי, אשר חייב להיות מאושר על-ידי יחסי האמון. לאחר מכן שלוש המפלגות לחתום את המעשה לפני הנוטריון במיסוד ההעברה של קבוצת המחשבים של המאפיין, אשר חייב להיות רשום ברישום ציבורי של המאפיין ומסחר על-ידי הציבור נוטריון. ועל כך מסכם תהליך רכישת מאפיין עבור התייר בתוך האזור מוגבלת במקסיקו. התהליך יכול להיות פשוטה אף יותר עם העזרה של מומחה נדל ן, מוכנים כראוי להנחות את הקונה לאורך התהליך כולו, ספציפית ופשוט מלאה, הקפד לציית כל דרישות חיוניות.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.