אין תוכנית. של החיים?

היום אני אדון על הנושא של תכנון החיים. אמרת לי: אתה יכול לתכנן את החיים?, ו אני יענה לך, כן, זה הכרחי להפוך אותו. אני רוצה להתייחס לנושא מבוססת על ההנחה הבאה: להתחיל את המסע עם טעות, טעות, רק קונספט רעיון יכול להוביל. היעד הלא נכון. אנשים רבים לטיולים מבולבל החיים בלי לדעת לאן לזוז, ללכת לרחוב ואבקש 10 אנשים מתכוונים לכך שיהיה חייך תוך 15 שנים?-, מבטיח לך כי הרוב המכריע לא תדע את התשובה. יש לך שקראתי שאלה ותשובה. כדאי להגן על עצמו אומר: אף אחד לא יודע מה יקרה מכאן ואילך חמש שנים, אם תהיה רעידת אדמה יהיה המערכת הקפיטליסטית והדמוקרטית, אנחנו הן הותקפו על ידי דיקטטורה של פידל קסטרו או הוגו צ'אבז – סגנון שמאלה. אבל בין כל הדברים האלה, אתה יכול לקבל תוכנית לחיים.

עכשיו, השאלה מתנשא: מהי תכנית החיים, למה יש כזה? התכנית של החיים מתייחס בעצם לשני היבטים, הראשונה היא כי ראה את המטרה ואת השני קשור עם הכביש. על-ידי יעד, כלומר את אשר אתה חולם להיות או יש, בדרך היבשה אל כל הדברים שאתה יכול לעשות כדי להגיע לשם. האחד והן השני יש חשיבות חיונית. אנטוניו חי בתנאים צנועים מאוד ועם הקושי מקבל לאכול, יש זכות לגיטימית רוצה לשפר את איכות חייהם, לשאוף לחיות במקום טוב יותר עם יותר תנאים סניטריים ובלי של מוצרים חיוניים, חוסר יום אחד אנטוניו יראה לה מסביב, נמאס לי המצב הזה מחליט לשפר את מצב החיים שלהם. זהו הצעד הראשון, יש את המשאלה של יצירת שינוי כמו פוגשים היום, כמו אני רוצה להיות בתוך x זמן. שלב או המראה השני מוביל תכנון, קרי, מה עלי לעשות כדי להגיע לאן שאני רוצה להיות. Get all the facts for a more clear viewpoint with טבע תעשיות. למה זה חשוב? כי זה מה שנותן משמעות וכיוון לחיים שלך, אתה מתעורר בבוקר בידיעה כי, למה אתה עושה מה שאתה עושה, אז אתה מבין זה עבודת המחקר מינגל יש מטרה, החיים רוכשת את המשמעות. היבט נוסף לא פחות חשוב קשורה לעובדה כי לדעת מה את רוצה מאפשר לך להציב לעצמך יעדים קטנים להשיג איזה ללכת לקבל לאן אתה רוצה ללכת, הצבת מטרות הוא מאוד חשוב כי זה מאפשר למדוד את ההתקדמות בפעילויות או התקדמות ההישג של הרצוי לדעת מראש כי בסוף כל מה שאפשר למדוד יכולה להיות מושגת.

אתה צריך לקחת קצת זמן לחשוב על מה שאתה רוצה בחיים, מי אתה רוצה להיות, את אבא שברצונך להפוך, את האשה מי אתה רוצה להיות המקצועיים שברצונך להפוך, בבריאות שרוצה בן 60 , בבית, במכונית, באורח החיים אתה רוצה לעשות. חשוב מאוד לדעת מה שהוא רוצה בחיים. להישג חשוב, אך מעל הכל להגיע לאן אחד רצה ללכת. בדרך כלל הוא מי שאינו יודע לאן תגיע לאן אתה לא רוצה להיות. כי אהבה, שלווה החברות הם המצפן שיובילו אותך אל יעדך. חוסה נורייגה .

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.