אלו-ורה לדורותיה

זה \"לילי של המדבר\" שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית כל הרוע פנימה והן מחוץ לגוף. הראשון כדי לתת את השם של אלוורה היה המדען השוודי מדהים Carl פון Linn? (ליניאוס) ב- 1720. זה חבר של משפחת שושן, רוב המומחים חושבים כי מקורו באפריקה ולאחר מכן התפשטה בכל רחבי העולם. זה סוקולנטים טרופי למחצה, עם עלים בשרניים בצורת לאנס זה יש משונן קצוות. זה מתפתח הטוב ביותר במדבר הצחיח, אבל זה כן טוב באקלים כלשהו, ובלבד הטמפרטורה נשארת מעל האפס.

מאז הצמח עמיד, עם פרחים של עניין איכויות רפואיות, אלוורה הפך להיות צמח נוי פופולרי מאוד, צובר מקום בחלונות של מטבחים וגנים רבים. זה גם מטופח בקנה מידה גדול כדי לספק תעשיית הגוברת של הבריאות, ששימש את איכויות ריפוי טבעי של צמחים אלה הרבה קרמים, משקאות, בלזם, תרסיסים, קרמים וקוסמטיקה. אף אחד לא יודע בדיוק כאשר אנשים החלו להשתמש סגולות הריפוי השונים של הצמח אלוורה. בטקסטים שומריים עתיקים מראה אלוורה כסוג של חומר משלשל. יש שאריות לטקס אלוורה צמח צהבהב ידוע לשמירה על המעיים בריאה והוא יכול לשמש כחומר משלשל כאשר נלקח דרך הפה. המצרים הקדמונים היה גם משתמש בו תהליך החניטה, וכן מוצר טיפוח העור. הוא גם דיווח כי היפה בה אלוורה קרם לחות כדי לשמור על פניו המפורסם. הסינים גם כבר משתמש זה במשך אלפי שנים לטיפול בכל תחום, הסינוסים מחלות העור האלווי בפעם הראשונה את תשומת הלב של האירופים בימי הזוהר של התקופה הרומית.

דיוסקורידס, קפטן הרומית מאסטר לפרמקולוגיה היה אחד המערביים הראשונים לתאר את זה פרט, המפרט את היתרונות הרבים שלה, וגם חומר משלשל תרופה שמשככת חבורות. הפך עמוד כמו תרופה שמשככת משלשל, המרפא בימי הביניים עם העזרה של מעבר כהה בברית החדשה. לאחר גילוי העולם החדש, אלוורה מצאו את דרכם באמריקה הלטינית, דרום אמריקה מיסיונרים ספרדיים מי שתל את זה בגנים שלהם. את תחילת המהפכה התעשייתית ואת הגעתו עוקבות של פתרונות כימיים מסונתז עבור מחלות, דוחף בחזרה את התפקיד של אלו-ורה כמו צמח מרפא. למרות שזה עדיין משמש תרופה הביתה על ידי רבים, הקהילה המדעית הביעה את חשיבותו מרפא. במהלך באמצע המאה ה?20, אלוורה חווה תחייה מחודשת כאשר האנשים החלו שוב להסתכל על הבלאגן בבית כדי לעזור תנאים שונים, מחלות. הקהילה הרפואית גם החלו לבחון מחדש את צמח נפלא קטן ולספק שפע של רופאים דוחות מצטט את היכולת של אלוורה לרפא כל. היום, בעוד הקהילה הרפואית עדיין שומרת על נייטרליות קפדנית של הפוטנציאל של אלוורה כתרופה רפואי, תעשיית בריאות ו מוצרי קוסמטיקה טבעיים הפכו משוגע על הצמח הירוק הזה. מיץ אלו-ורה ותוספים נמכרים ב נטוריסטים חנויות מכל רחבי הארץ, מוצרים קוסמטיים רבים ומראה האלווי כמרכיב. אלו-ורה פופולרי מאוד וניתן למצוא במרכז כמעט בכל גן שתלך. יוליה ברי היא חוקרת עצמאית ו מחברם של המוכר ביותר על אלו-ורה, \"אלוורה – הרופא נס\". היא מפיצה ידיעון שבועי על הסעד, כתב אחרים הפופולרי של e-book \"בית מרקחת ב ירקות\" ופרסם עשרות מאמרים לבריאות טבעית על מאות אתרי אינטרנט ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף אודות אלוורה – הרופא נס, בקר:.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.