אמור לי באיזה צד הם: אתה אופטימי או פסימי?

החיפוש עבור שלך מלא והתפתחות צמיחה של utoestima שלך צריך לשאול צד הם? אתה אופטימי או פסימי? אתה אופטימי או פסימי? תמיד אהבתי משקפים על ההשפעה העצומה שיש לו על רמת ההישגים של אדם שמירה על גישה אופטימית או פסימית. היחס בתור שכזה, הוא לא יותר מאשר נכונות להתמודד עם חוויות היומיום שלנו, והוא ממוקם בבסיס של כל מה שאנו עושים בחיינו. היתה השאלה הראשונה עשיתי כאשר התחלתי להרהר על נושא זה: מצאתי אדם פסימי הוא שמח? והתשובה כמובן לא. אז איזו תחושה לשמור על גישתו פסימית לחיים? אולי לא אנו משתוקקים כל האושר? פסימיות היא באמת משהו מפר את הטבע האנושי הבסיסי שהינו המרדף אחר האושר. אם נסתכל מקרוב קצת יותר, שלנו אופטימי או פסימי היחס מבוסס על:-הדרך שבה שאנו מפרשים את העבר שלנו. – הדרך שבה אנו לדמיין את העתיד שלנו. אתה לא חושב כי היחס שלך אופטימי או פסימי משפיעה מאוד על התוצאות שלהם הן באופן מקצועי וצוות? כיצד זה משפיע כל האנשים המקיפים אותך שאליו אתה מקשר? למעשה ההשפעה שיש לו גישה אופטימית או פסימית לגבי התוצאות שלנו בחיים הרבה מעבר למה רבים רוצה לחשוב.

אז, תנו לנו להתמקד כעת הצד החיובי. מה אופטימיות? היא אמונה כי מה קרה בעבר שלנו כבר מועיל לנו בדרך כלשהי, אף-על-פי זה היה בצורה של שיעורים כואב אשר עזרו לנו להיות חזק יותר. וזה גם אמונה חזקה כי הדברים יהיו טובים יותר בעתיד. בואו נסתכל על כמה ניגודים חשוב בין אופטימיות פסימיות: אופטימיות מלאה לך חיים, אנרגיה, בעוד פסימיות הורג את הכוח. אופטימיות מסייע לך לקחת את הסיכונים הכרחי לשגשוג, בעוד הגישה הפסימית היא הדרך בטוח, אך לעולם לא ייתן לך סיפוק כלשהו משמעותי. אופטימיות דוחפת אנשים כדי להפיק את המרב עצמם, בעוד פסימיות גרר אותם לתוך אדישות. והוא הדבר המוזר ביותר של כל, כי בדרך כלל הן את היחס הפסימי לסיים להיות נבואות המגשימה את עצמה.

מי לשמור על גישה אופטימית לעתים קרובות לקרות אותם דברים נחמדים, תוך למי נשארים פסימיות, נוטים לראות איך היחס שלך מסתיים יוצר מצבים לא רצויים. כך, יכול אדם להיות אופטימי? התשובה היא כן מהדהד. אנו יכולים לראות את העולם דרך פריזמה כי אנחנו מחליטים מבוסס על החופש האישי שלנו. אנו הופכים מחפשי כל דבר טוב שיש לו בכל מצב, ובו מתחילות לדמיין תמיד שיפור חיובי בכל פרוייקט או פעילות שאנו. והכי היתרונות שהושגו על-ידי שמירה על גישה אופטימית גוברות תמיד על הציפיות הטוב ביותר. כאשר אתה מחליט להיות אופטימיסט עד היסוד, לאבטח את הטיול עם כמה פסימי לה סביב כי אגיד לך: אבל זה לא מציאותי. מחלקה זו של אנשים תמיד אותם לענות אותו: אם רק בני אדם היה מודאג להיות מציאותי, אך אותנו לתוך מערות. בעולם יש מתקדם, מקדמות, תקדם על-ידי תשוקה ודחף של אופטימיסטים. על-ידי ההתלהבות מדבקת של אלה אשר הצליחו לדמיין ולהאמין בעתיד טוב יותר. ותן לי שאתה מועצה: הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כאשר pessimist מתקרב לו אוזל מהר שאתה יכול. האם אני משאיר אותך עם אחד שאלה הסופי: יש פגש אי פעם את pessimist כי הוא מוצלח באמת? אני מאמין לך תנקה את התשובה, כמו יש לי אותו. לפיכך, ולפעול בהתאם, ואופטימיות לאחר מכן הדגל שלו. תוהה מה הדגל בחרה? זכור גם אתה יכול לשנות את הדגל, תלוי רק בך. אני יודע אופטימי הוא המתכון הטוב ביותר שלך הערכה עצמית היא ד ר מרסלו Grajales מומחה סדנאות מוטיבציה והערכה עצמית, הוביל צוותי פרוייקטים של ניהול חברתי. גם כתב עזרה עצמית רומן גשר עם עצמי

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.