אפשרויות למחקר החוב Eiminar

כמו העלות של מכללות ואוניברסיטאות המשיך גדל בשיעור של 5% פחות או יותר בכל שנה, יותר ויותר אנשים עומדים בפני הלוואות לימודים המכריע. למרות שיעור הריבית על הלוואות אלה היא בין הנמוכות בשוק, סטודנטים רבים בסופו של דבר לא תוכל לקבל את חובותיהם חודשי. אם אתה נמצא במצב שבו אתה לא יכול להניח חודשי אחריות יכול אזדקק לחפש אפשרויות שונות אשר יסייעו זה מתוך המשבר הפיננסי שלה. כשמדובר בהתמודדות עם הלוואות לימודים, סטודנטים רבים בוחרים לבסס את החוב שלך. תהליך זה יש כמה יתרונות: 1. להוריד את הריבית. 2.

קבוע שיעורי הריבית. 3. תקופת תשלום מורחבת. 4. בתשלומים יותר נמוכים. בעיקרון, לאחד את החוב שלך מאפשר לך לשלם על פני תקופה של זמן מרווח יותר, עם ריביות נמוכות יותר.

משמעות הדבר היא כי אתה להיות משלם פחות בכל חודש, לעזור לכיס. אך זכור כי אכפת בעוד אתה ניתן לחסוך כסף כל חודש להאריך את תקופת התשלום bedsore באותו הזמן משלם יותר עניין על הזמן הנוסף זה הרחיב את ההלוואה. אחוז גבוה של תשלומים חודשיים קטנים אלה הם איירה לשלם האינטרסים ומעט מאוד לשלם את החוב. לאחד לא עוזר לסלק את החוב, נותן לך יותר זמן לשלם. זה חשוב מנקודת מבט כספי, כי אנשים רבים לא לנצל הפוגה זו לעזור ולשמור, וכך למנוע את החוב. במקום זאת בזבזתי את הכסף הם לשמור על-ידי הקטנת התשלום החודשי, הם יותר אסיר תודה… אפשרות נוספת היא לנהל משא ומתן המחקר, ההלוואה. ישנם כמה אנשים הטוענים כי הם עשו, יש לי ראיות של ממש כי ניתן לבצע זאת. מניסיוני רוב החברות מסרבות לשאת ולתת הלוואות אלה כי הם מגובים על ידי הממשל הפדרלי. פירוש הדבר הכי הגיוני להגיע למשא ומתן הוא ירידה קטנה שיעורי ריבית וקנסות לעיכוב. פשיטת רגל היא אלטרנטיבה אחרת זה אנשים רבים נחשב בטעות, כי במחקר זה הלוואות הם מגובים על-ידי הפדרלי הממשלה יהיה לא החוב דבר אלא אם כן להציג ראיות תמציתי. במקרים רבים שהשופטים שנוכה חובות רבים נחשפו בעבר ההלוואה סטודנט. להלן האפשרויות העיקריים הקיימים להתמודד עם הלוואות לימודים המכריע. אם אתה במצב כזה, מומלץ לדבר עם איש מקצוע שמציעים לו על המקרה שלך בפרט. סקוט Wallitsch מוסמכת על ידי IAPDA כמו משא ומתן החוב עבור DebtorSolution. הוא מספק ייעוץ (ו) אנשים המבקשים להיות עצמאית מבחינה כלכלית וגם מבחינה כלכלית.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.