אתקע עם חלקי הכנסייה השנייה

Shabella אומר: אל תדאג, אני חושב כמוך, אבל יש אומרים תפוח רקוב זה משחית את האחרים, זה לא אומר לי משם או מופלה הסוג כזה של אנשים, אבל מה אני מחפש שזה משהו רוחני יותר, שעונה על הציפיות שלי, מצאתי אותו בספר הבשורה, יותר לא בדת, כי המשיח הוא לא דת. אהבתי את אדוני הלורד, אני אוהבת את אלוהים ואני אמשיך שזה לכל החיים. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני. . תודה על העצה, אבל עדיין יש לי בלינגהאם, אני אעשה את זה להם להבין. חיבוק גדול ונשיקה עבור אשתך. התגובה איננו תפוחים, תפוחים לא חושב או מרצונם החופשי, לכן זה להגיע נגוע רקוב. אנחנו יכולים להחליט כי אנו מקבלים כי אנו לא מקבלים. אני לא יודע אולי שסיפרו לך כי המשיח היסוס היא דת.

אני שולח מצורף, אשר יכול לעזור לכם להבין קצת יותר מה שאומר הדת המונח כדי לשמור אותו במחשב שלך. וקרא אותו מעט, מעת לעת. אני רוצה לספר לכם בקצרה עדות של אמונה אשר התקיימה באופן אישי שלי. כשהתחלנו להשתתף בקהילה עם אשתי, יש לנו משולבת לקבוצת תפילה. בקבוצה זו, והם השאילו ספרים לקריאה. . בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רמי יהושע. זה הגיע לידי ספר בשם ישוע הוא חי נכתב על ידי אבי אמיליאנו Tardif, קנדית המתגוררת הרפובליקה הדומיניקנית (איזה שלום נח) ד. את חוויותיהם של עבודות קודש, כפי שזה היה לרפא על ידי ישו של רוע אשר שצוותו אותו.

כפי שבחרתי את הקריאה, איזה לילה זה היה לסיים את קריאת הספר, הרגשתי בפה את הטעם של המארח, כמו גם קריאה, הטעם של המחשב המארח כאילו היה בפה שלי; תרגש אותי הרבה, ולהרגיע אותי, הבנתי שזה אותו הדבר לחיות ישוע, מי בא לגור איתי, בתוך אותי ואת לנצח. אני חושב כי דבר אחד הוא לעקוב אחרי מישהו, אחר זה מישהו שהוא בתוכך, לשלוט בחייך. מאז אותו יום ישוע הוא איתי בכל מקום שבו אתה נמצא, הובילה אותי ללמוד ולהעמיק את הידע שלהם ורוצים לתת סיבה האמונה שלי עם יותר שטח. יש לך די טוב הבדלים הבשורה של הדת. דבר אחד הוא הבשורה (חדשות) דבר נוסף הוא דת, ומעל לכל: ישוע הוא אלוהים. אבל תן לי לספר לך משהו מאוד נכון, כל דאגות, שחסוס המשיח הוא המרכז שבו סובבים כולם מושגים. אני ממליץ על משהו: בסדר ומצוין (כפי שאני עושה את שלי), אשר כבר יש אלוהים בלב שלך, אבל אל תראו כל, לא להישאר רק על זה, כי אלוהים רוצה לדעת יותר, חינכתם אותנו ככה, זה לא יהירות, לא לרצות. להיות כמוהו; (כי זה יכול להיות קשה לפרש את הכוונה). רואה איך סוגדים לאל שבה אנו מתייחסים לאחרים, עם השכן (ליד)? לא אתה משתעמם יותר. תודה על האמון לשאול אותי להמשיך לנקות את הספקות שלך, אני תמיד אהיה מוכן לפרט את כל מה שאתה רוצה לדעת, עם הרבה אהבה וענווה. שא ברכה:.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.