בגלל זה אנחנו אוכלים רע

הופכת את המדע התזונה כדי לחשב מה אתה. אתה צריך לאכול, כמה את צריכה לאכול של דבר והשני? מדע התזונה הדבר הראשון מחושב להחליט כי אתה צריך לאכול הוא לפי כמות קלוריות שרפת, וזה בדיוק איפה מתחילה השגיאה הראשונה. במדעי התזונה אמר כי אנחנו שורפים כ 40 קלוריות לקילו משקל ליום, עבור אלו שעושים את החישוב שלהם במכלאות יהיה 18 קלוריות לכל קילו ליום, ממש שרפנו 25 קלוריות עבור כל פאונד של משקל לכל יום או 11.36 קלוריות עבור כל פאונד של משקל. השגיאה זו זה יש בחישוב כמות הקלוריות שאנו אוכלים. ?Esto לוקח אותנו למקום שבו? אם אדם שוקל 80 ק ג שריפת באמת 2,000 קלוריות ביום, אבל את מדע התזונה חשב כי זה שורף קלוריות 3,200, עבור אדם במשקל 70 ק ג לשרוף קלוריות 1750 בזמן מדע התזונה חשב כי זה שורף 2800, או אדם שוקל 60 ק שריפת קלוריות 1,500 כולל הפעילות היומית שלהם, והמדע באופן מסורתי חשבו כי זה שורף קלוריות 2,400. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . עכשיו השאלה הכריחו כאן היא ?que יכול לקרות כאשר אתם אוכלים יותר קלוריות? תשובה: סלים שורת עם חישובים אלה טועה יש העובדה כי רובם שמנמן, בעיה נוספת, חולי סוכרת… המדע המסורתי הורה 3,000 קלוריות כדי לשמור על משקל מבוגרים של פעילות רגילה, אשר אינם ספורטאים. שגיאה זו שהפכו אותנו לאכול יותר פחמימות עם פחות שומן וחלבון, תארו לעצמכם שלך הולך עם הלוגו שלך ניזונה ותגיד הרופא רוצה לרזות עכשיו, ואומר, בסדר.

אתן שלהם 3,000 קלוריות וזה מה אתה צריך לאכול: 55% קלוריות צריך לבוא מפחמימות 30% של שומן וחלבון 15 אחוז, ומתי שלך. קח את זה גרם זה אומר שלך הולך לאכול: 412 גרם פחמימות ליום (כאשר באמת צריך לצרוך 70 גרם של פחמימות ליום, זה טעות ענקית), מן השמן 100 גרם ביום) (מתי צריך להיות 70) של חלבון 112 גרם ליום (מתי צריך להיות 240). בעיתון כתוב ש שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. הכספת מסורתי של מדע זה עם התפלגות זו שהגוף שלך יש את כל החומרים המזינים שהם צורך וכי לא צריך אותם תוספי מזון, שגיאה נוספת. יש משהו כמו שני זרמים של מחקר: אחד הוא מסורתי זה תמיד אומרים לא לשנות כלום, כל זה טוב, מה שאמרנו עבור מאות 2 היא עדיין מושלמת, אחרים הנוכחי הוא רופאים שבאים כדי לחקור את הכמויות של סידן, סלניום, ברזל וכדומה כל החומרים המזינים את צרכי בני האדם כלומר, לומדים כמה חומרים מזינים, אחרים עדיין עושים איזו מדע התזונה אמר. זה 55-30-15 זה איך המדע המסורתי נקרא דיאטה מאוזנת, בהתבסס על כמות הקלוריות אמרו כי שרפנו כלומר 40 לקילו משקל ליום.

מדע התזונה לשים הפצה זו לפני ויטמינים, אתה מגלה ?como חכם זה מדע את התפלגות אם זה אפילו גילה?, לאחר ויטמינים מינרלים היו למדע שהתגלו, חכם ?como היו מינרלים, אם עדיין לא גילו או למד? ואז נתגלו יסודות קורט, אלו עדיין לא המחקר השלימה כמה חכם ? המדע כי היו יסודות קורט אם לא אפילו ידע?… ?Alcanzas לראות איפה השגיאה אחרים? ועלים של התפלגות זו טעות שגיאה גדולה נוספת הפירמידה תזונתי, equivocadisima הזה, שאתה שולח לאכול פחמימות, שומנים ואז סוף סוף אותם חלבונים, כאשר צריך להיות על הצד החיובי. ?Entonces אשר הוא הטעות הראשונה? חישוב קלוריות הלא נכון. ?Cual הוא השגיאה השנייה? ההתפלגות של שגוי. ? האם ?Cual השגיאה השלישי תגיד תוספים לא נחוצים. להפצה החדשה היא עדיין 55-30-15 אבל 55% חלבון, 30% שומן, 15% פחמימות. להפוך את אחד concer פארא לחץ כאן עם חומרים מזינים 114.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.