בוגאטי ויירון

26 באוקטובר, עם מוסקבה הבכורה של היקר ביותר, המהירה ביותר רכב בעולם בוגאטי Veyron 16.4, כמו גם היכרות עם בנה את האגדה "ריץ קרלטון". המותג הבלעדי שני הרים את ההינומה של סודיות רק עבור אניני הטעם של מוצרי מותרות. אלוהים על גלגלים. החדש בוגאטי Veyron 16.4 הוא רב עוצמה, מעבר supercar הדמיון האנושי, אשר היה בלתי נמנע, רצוי, ברוכים הבאים. מכונית ספורט זה באמת נחוץ האנושות-להתבוננות, הערצה, מקנא והוא בהחלט הנאה הנהיגה הגבוהה ביותר! 26 באוקטובר בוגאטי Veyron 16.4 רשמית הופיע בעיר הבירה, מרחף באוויר מעל ראשיהם של עוברי אורח ועיתונאים. המכונית היתה עליית ברז מן המרפסת של ג ' פרי ריץ-Carlon "ברחוב טברסקאיה, איפה הוא היה בירך על ידי בהתרשמות מבטים, ovations. נציגים של בוגאטי הביא "אלוהות" עם חצי סיבוב, ירי על חופש האגדי מכונית חשמלית האימתניות שאגה.

לאחר הבכורה בלתי נשכח של בוגאטי Veyron בסוף שנת 2005, בהשראת ההצלחה של היצרנים המותג שלחו כל הפוטנציאל היצירתי של המפעל צרפתי «Atelier» ופעילויות על יצירת טופס אידיאלי מילוי מושלם Veyron 16.4. בעיר הגרמנית Mol'shejm, ליד בשטרסבורג, העבודות מומחים מקצועיים 20, 5 של לפקח בכל שלב של עבודה: מן האגוז הראשון ליציאה אוטומטית מלכותי מהמוסך תחת שאגת המנוע חזק. Veyron החדש מרשים דוגמה avtotehnologij מודרני וחדשני ביותר ? המראה שלה שוב פעם אישר את הסלוגן של א ס בוגאטי מכוניות S החברה ? דבר יקר מידי, שום דבר לא יפה מדי ". אחרי הכל, רק בחומרים הטובים ביותר משמשים ליצור סביבה חיצוניים ופנימיים של המכונה. בוגאטי Veyron 16.4-בינלאומי המכונית Veyron 16.4 הוא רכב בינלאומי אמיתי.

7-מהירות שידור אוטומטי רציף ו- 2-דיסק מצמד נאסף בבריכות מומחה מפורסם בבריטניה בתחום מוטורי מאת ריקרדו; 16-גליל, 8 ליטר מנוע נוצר מבוסס על המנוע של פולקסווגן Salzgitter, גרמניה. צמיגים נוצרו במיוחד עבור המצבים במהירות גבוהה של חברות מישלן, אשר סיפקה כל הפרמטרים הדרושים עבור עמידות ואת התאמתו במהירות של מעל 400 קמ ש על מנת להשיג את היעדים יוצר כל בוגאטי חדש. בעת בלימה עם המערכת המסורתית 400 קמ ש קירור בלם מאבדת את האפקטיביות. לכן, המאמצים של אנשי מקצוע בינלאומי עובד עבור בוגאטי, מערכת חדשה לגמרי הופיעו שמקררת לא רק הדיסקים קרמיקה, אך עם מחוגה, רפידות. רב שמואל אליהו will not settle for partial explanations. בלמים עוצבו על ידי קבוצת AP מירוץ מבריטניה. ציור הגוף בגרמניה, עור פנים קישוט שיובאו מיפן, השמשה הקדמית מיוצר בפינלנד. כל העולם הטוב ביותר המשאבים שימשו כדי ליצור חדש של האגדה כלי רכב-בוגאטי Veyron 16.4! ייצור הרכב המתוכנן השלישי כבר נמכר לשחרר מתוזמנים רק 300 עותקים 16.4 Veyron בוגאטי. בתחילה לייצר 50 מכוניות בשנה, אחד הורדות. בעוד כלי רכב בוגאטי ס' א S שואפים לשפר את הטכנולוגיה שלהם ולהביא מספר המכוניות המיוצר 100 מופעים של שנה לקצץ את זמן ההמתנה עבור לקוחות supercar היקרים. עד כה שהתקבל בידי החברה יותר מ 100 הזמנות ששולמו מראש 16.4 Veyron בוגאטי. 30% של הזמנות שהתקבלו מלקוחות בארצות הברית, השוק העיקרי של יוקרה avtoprodukcii. הלקוחות בעקבות ארצות הברית מ תמשיך ברכב גרמני (19%), צריך להיות הממלכה המאוחדת, אשר קשורה קשר הדוק מאוד אהבה ארוכת שנים של הערצה המותג (16%) באזור המזרח התיכון (15%). בוגאטי מכוניות ס' א S חלה מרב המאמצים יצירה ופיתוח של רשת גדולה ואמינה של סוחרי ברחבי העולם. על היום יש נציגויות 24 ב ארצות הברית 7-בוגאטי, 3 בגרמניה, 2 בשוויץ, 1 באנגליה ו- 4 במזרח התיכון. התנאי העיקרי לקביעת המראה של בוגאטי בשוק המקומי, היא היכולת לייצג כראוי את המדינה הערך, יוקרה בוגאטי. מותג חדש בוגאטי Veyron 16.4 חשף את היופי ואת כוח לציבור לפני כמה חודשים, אבל זו מכונית ספורט כבר נופל לתוך הקטגוריה של קלאסיקות נצחיות. בוגאטי Veyron 16.4 הוא המותג המכונית הראשונה, שוחרר ב Mol'shejme, העיר שבה החברה הייתה ייסד 1909. בשנת 1956 השנה את הרכבים, גבירותיי אטורה בוגאטי חדלה הפעילות בצרפת עד היום. המכונית, למרות כוחה מוחצת, הנו שילוב ייחודי של פשטות, נגישות ניהול, כמו גם התנהגות אדיב בסביבה עירונית ותעבורה. בוגאטי ויירון-רכב לא על המסלול, אבל בשביל הדרך האמיתית. בזכות מאפיינים מדהים שלה יתרונות חיצוני, 16.4 Veyron בוגאטי הוא חלום אספן. אין פלא פטרסן כלי רכב רכב מוזיאון בלוס אנג'לס בגאווה לשים של בוגאטי Veyron העריץ באופן כללי. אהבה ותשוקה, אשר מתלוננים שבוגאטי ויירון בימים אלה יקרה בוודאי יהיה לטעמו של היוצר של אגדות-אטורה בוגאטי. אחרי הכל, 16.4 Veyron בוגאטי הוא מודרני בהיר פרשנות של הפילוסופיה של מייסד המותג-"אמנות על גלגלים, פי מיטב המסורת של המורשת של המותג. נציגים של בוגאטי לכבוד אמנות, השבח טופס ולהביא טכנולוגיה לשלמות.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.