בזמן שאתה יוצר אינטראקציה עם אחרים בלי למות בניסיון

אתה ואני בתור בני אדם חש בצורך לקיים אינטראקציה עם אחרים כדי להצליח, להשיג הצלחה. אבל כדי להשיג את המטרות שלנו ואתה אתה ואנשים תמיד על הצד שלנו חשוב להבין, להחיל כלים בסיסיים ופשוטים A – מפתח: הוא להתרבות בהיבט כלשהו של התנהלות של האדם האחר. הוא טכני יוצרת אקלים של אמון כמוך אתה אומר לאדם האחר! היי Amigoa.yo אני חושב כמוך. לך ולי יש הרבה במשותף. אתה יכול לבטוח בי. מה שאנו רואים הם perocupaciones, פחדים הצרכים של הסובבים אותנו; לתמוך בהם וללוות אותם הן התחייבויות כי אנו מניחים לא הרבה בני אדם. B תמיד חיוך: חיוך מקרין ביטחון, הוא מגנט שמעודד אחרים לרצות להיות איתנו במקביל מעוררת ביטחון הסובב אותנו.

כאשר דברים משתבשים, אך לבאר, שמרנו את עליזה, שזה בטח מנסים לשמור על כושר חיובית וחיוך, ואתה יכול comvertir במודל לעקוב אחרי רבים; באותו זמן נראה בלתי מנוצח נגד אויבים. היום שבו לא תצחק, יום אבוד צ'רלי צ'פלין C-ידידותי, קוט: מברך עם חיוך על הפנים שלו. כשאתה מדבר עם מישהו, הוא סימפטי, אולדיז בעיניים, יש לאדם השני. להרגיש שאתה מעוניין בתגובות שלך. לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . שם לפי שם. תודה לבקש סליחה כאשר המצב הראוי. תקשיב D: מתי שהמאזינים שלך לאותו אדם המאפשר זאת. זה הקלה.

עשר להציג כי אותם הטובים ביותר המאזינים לנצח הכנף אנשים בקלות רבה, צריך סבלנות, ניטור עצמי משביע עבור העם כאשר מרגיש לאדם שהוא מבין זה. תקשיב עם תשומת לב רבה. לתת לך למשש אותו אדם שמבין את זה, להבין אותו באמצעות המחשבות של האדם הזה. " אני מבינה מה שאתה אומר""אני מבינה מה הם עוברים". אמפתיה א: שימי עצמך בנעליה אנשים אחרים, מתחיל לראות מנקודת המבט של האדם הזה, תמיד מדבר על מה שהאדם השני רוצה, לעזור לך מציג פתרונות שונים. Preocupece על ידי הבנת האדם עם אהדה. F-לעשות להרגיש חשובים לאותו אדם: הדרך קלה יותר של רוכש חברים ועמיתים טוב גורם. להם שאתה מתרשם ומאושרים בנוכחותם. מתנהג כאילו. כל אדם היו החשובות ביותר בחיים שלו בצורה כזו אתה להרוויח כבוד והערכה של האנשים האלה. כאשר מישהו נותן לך משהו וזה העריך אותך מיד תשובה עם הרצון לתת משהו בחזרה. לדאוג מאת לבצע הפקדות רבות אנשים שונים בבנק אמר כשיש לך לבצע הסרה. .

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.