בעת הצורך

בגידה היא אחת החוויות קשה יותר ניסיון, כאשר זה קורה, החיים שותף באופן כללי, מנוסה כבגידה נהדר של לא רק בני הזוג אך אותם יחסים מואשם כי ביצע את מעשה בגידה ולהיות אחראי, זה מתייחסת אליו בתור האשם של חוסר של בני הזוג , באותו הזמן, הבושה, הכעס, את זעמו, אותן האשמות הזן בסצינה ותשלטו התמונה ברגע של משבר האינסוף של נשים וגברים despechados, ספקולציות לא מבין למה קרה, לצעוק: לא יכול להיות זה fulanito או fulanito אותי כבר לא נאמן! אז זה יכול להיות, זה לא עובדה מבודדים וזה קורה כל יום קשרי גומלין אשר אינם מדברים, או murmure על ידי כמה כואב כי הוא מייצג, אלא דבר אחר כל כך אנחנו חולקים חיים עם שותף, אנחנו נחשפים ברור מצב כזה, זה אחד הסיכונים שלהם. כתבה על פי המילון הוא כבוגד, שזה לא הוגן, ראוי, שווא, צבוע קטן אמין כאשר הבגידה סביבו על ידי החיים של הזוג הראשון זה איבד הוא הביטחון… אבל לא רק את הביטחון אחד בשני, אלא גם ההערכה העצמית הם שומם מבולבל ותקפה. בגלל הבגידה הזאת זה כל כך כואב, אם אמור החיים כמו זוג יש הכל יהיה בסדר? בערכאה הראשונה, כי אנחנו התחנכו מן הילדים והחברה, כמו שלמה פועלת בהתבסס על מונוגמיה, גבר אחד ואישה אחת עבור כל זוג עד כדי כך, כי בחברות כשלנו, בגידה הוא אפיין כמו קרקע תביעת גירושין, כאשר הקישור לקח את התנאים המשפטיים עם זאת, המציאות האנושית והחברתית היא אחרת ברמה של התנהגות… בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. ישנם נשים וגברים נאמנה את מערכות היחסים שלהם, ופורחת האשמה בדרך כלל במקרה זה כל כך אמיץ ומעורר רחמים…

אך מלבד נקודת מבט מוסרית, הכשרה כל אחד יכול לתת, בגידה קיימת בחייהם של זוגות עם תדירות. האיך צפוי כי חי זוג או הסוג של יחסים שהיו חייבים להקים היא נשלטת על ידי מה זה תרבות וזה החברה מצפה משותפת שלה, אותם מנהגים, זה מוסרי, ערכים אותם לא קיימת דטרמיננטה של הגורם אשר קבע כי איך התוצאה זה בגידה של כל אחד מהם בני הזוג. המצב תלוי של נצחית של גורמים שיש להביא בחשבון: אותם במשבר אותם זוגות, זה מצב כלכלי, זה מיניות, זה חוסר הטיפול ואת תשומת הלב הזוג ועל היחס, עזיבת אליו זוג כמו משהו הוקמה ללא הצג יותר עניין לגדול ולבנות אותו הקשר, להם ציפיות אידיאלי אינה באה על סיפוקה זה מאוד חשוב , ההזנחה תשומת הלב, הקשב מהם הבעיות, הצרכים ופחדים של האחר, לטוס אז, להם זרועות של אחר, או של אדם אחר, כביכול עצמו יהיה בקנה אחד עם תכונות כגון. ישנם סוגים שונים של בגידה: בגידה מזדמנים. , יציבה בגידה, נשמרים במקביל שתי מערכות יחסים, בסוג זה של הנסיבות אדם נאמן, לא הוא מוכן להתפטר כלום רוצה בכל הסיפור הזה מהם מצבים זה משאיר עקבות ישנות יותר רגשית של שני זוגות מקבילים אחרים אנשים לחפש אותו זוג נוסף מאז לא לסבול את האפשרות של להרגיש לכוד או נשלט על ידי אדם אחד, אז להחזיק עוד מערכת יחסים אותם נותן אווירה מסוימת של חופש. כמובן דמיוני , מאז בקרן, הוא יותר לכוד שחיים לא בבחירות שלהם כמות גדולה של נשים וגברים צלאן לאי זוגות שלהם לנסות מכיר את כולם אז לא להם. לבגוד בו. sozobra הזה הוא לעינוי עבור שני בני הזוג.

חי נמוך זה הצל של חשד ואת זה חוסר ביטחון זה המציאות היא נאמנה או נאמנה את הזוג שלי , או את עצמי, זו החלטה ושם הרשעה אישי. כל חבר של בני הזוג ידעו מה הם הצרכים המנסה לפגוש בגידה כל כך הזוג במצב של חוסר אמון, ספק, פחד אבל אם החלטתי להרפתקאה או להיות נאמן, רק תלוי לי אותו הדבר, לא היא שאלה של אשמה, אבל האחריות מול אותם מעשים בלבד בתיבה זה אישי, ב זה אינטימי, האדם יכול לתת מענה על דרכו של מעשה בני הזוג עם בני הזוג, ו להניח, שאם מחליט זה בגידה כאל כביש בחייך… אחר הצהריים או מוקדם הכרחי כי מניחים להם ההשלכות של המעשים שלהם בפני עצמה זהה, מול הזוג שלה, והיא לגבי היחס זה רק כי הוא חשוב גולת הכותרת זה יכול לקרות הוא אחד מהם הסיכונים של חיים בכמה בכל דרך, יותר שווה את הסיכון של טופס כמה לא מאמין לך? בחלק מן הנושאים עד מאי שטופלו עכשיו.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.