ברצלונה, הרחוב הכי קסום בעולם

לחשוב על הרחובות המפורסמים ביותר בעולם: בודאי יעבור שאנז אליזה, פריז, ניו יורק של השדרה החמישית אתה על ידי ראש יה ¦ ?La רמבלה בברצלונה? לה רמבלה הוא הסמל, בלב הבירה הקאטלנית, אינה מפתיעה. אם ביום או בלילה, יום שני, יום שישי או יום ראשון, לה רמבלה מציג ובאות רציפה של אנשים. אלפי אנשים מכל רחבי העולם הליכה בצד אחד עבור מצלמה ביד לתפוס את קסמיה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. תיירים תראה תחושה בכל מקום, הדהים עם הקצב שלו, צבע ויופי. והרמבלה (rambla) הוא ממוסגר על ידי שניים ביותר הנציג של השכונות בעיר: el רבאל (raval) והרובע הגותי. שניהם מאופיינים על ידי הכלאה שלהם קוסמופוליטיות שלה וגם הן, יש שפע של חנויות, מסעדות ומוזיאונים. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. לה רמבלה מתחילה את קטאלונה המפורסם של de Plaza Catalu?a ובאורך של קולומבוס.

בנוסף, הוא מתחלק למספר חלקים: ראמבלה דה Canaletes, רמבלה דלס Estudis, ראמבלה דה סנט ג'וזף, דלס רמבלה Caputxins וראמבלה דה סנטה מוניקה. והרמבלה (rambla) עצמה הוא מסתיר אוצרות רבים, כי אי אפשר שלא להתאהב בו. לדוגמה, המפורסם אי'ארק, הנמצא באמצע הרחוב חידתי. ישנם ייצג את אופרות ובאלטים הטובים ביותר ברחבי העולם. לאחד הקסם של פיגורס הם תחתית, פרחים בעלי חיים זה הוא מוקף בצד אחד של השני. אבל ללא ספק, אחת האטרקציות העיקריות שלה הן פינוק אמנים מכל הסוגים זה להנפיש את ההליכה.

בין מוזיקאים, רקדנים, ציירים ופסלים אנושיים, לה רמבלה הוא בנעשה ברחוב המושלמת להצגת אמנות על כל צורותיה. בנוסף, הוא בדיוק באמצע בשוק המקסים ביותר בברצלונה, אחד המפורסמים ביותר של ספרד: La Boqueria. שוק זה הוא חלק מאוד להיסטוריה של העיר, הוא אחד המקומות הכי נצפות על ידי תיירים. למי שצריך לעשות קצת קניות, הם יכולים לעשות זאת בחנויות רבות מחזיתות בשני צדי הרחוב, דילוג על מלונות, ברים, מועדונים ומסעדות. הטרסות, ממוקם בקצה של הרחוב מלאות תמיד אנשים אוכלים פאייה טעימה ושותים את הסנגריה מרענן, ספרדיים טיפוסיים. ANever לראות דבר כזה! והרמבלה (rambla) תיפול מאוהב, שווה לזה של ברצלונה יעשו זאת. להישאר ובחרו אם אתה יכול, בלב ליבה של העיר כדי להפוך את החופשה שלכם בלתי נשכחת.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.