דיסקים איכות עותק משוכפל.

הכלי העיקרי במאבק נגד יקר בחורף יש צמיגים החורף. הצורך גלגלי חורף באזור האקלים שלנו הוא יותר מ 150 ימים בשנה כאשר על הכבישים, טמפרטורת האוויר והגשם לא להגדיל +7 מעלות. . זה תקופה של-5 חודשים נובמבר-מרץ. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . אני בקושי צריך לשכנע מישהו על היעילות של החורף גלגלים במהלך הקור התקופה, משום שהם מספקים אחיזה טובה יותר, להפחית את מרחק העצירה לעומת הקיץ, אוטובוס, גם מגביר את האבטחה של הנוכחים במכונית. כדי להחליף את הצמיגים, יש לך את ההזדמנות ללכת כל צמיג.

בניגוד גומי הקיץ, החורף הצמיג הוא מותאם הרלוונטי פעולה בטמפרטורות נמוכות, של הקומפוזיציה שלה מבוסס על תערובת אחרת. לשים צמיגים החורף, תוכל להיות בטוח בטוב יכולת הניהול של המכונה בטמפרטורה של +20 מעלות ל-25 מעלות, כפי שהוא רך יותר. עם זאת, יצוין, כי האוטובוס, אשר משמש בחורף, עם טמפרטורת בסביבות 7 מעלות נמחק מהר יותר, אשר בתורו מוביל לירידה חיי השירות של צמיגים. מגן הוא עוד פקטור זה משפיעה על השיפור של הידבקות. צמיגי חורף, לעומת הקיץ, הינם מצוידים עם חריצים, והם גם בניצב לכיוון של נהיגה. בזכות אלה יסודות לדרוך הרבה מים, שלג דרך הצמיג נספג ביעילות רבה יותר כי הם במהלך קשר הכביש. מגן החורף מקדם כדאי שנסע בוץ או שלג. יצרנים מסוימים מציעים צמיגים צמיגים החורף עם 3-d lamellae זה מקדם בלימה יותר בחורף.

תודה גמישות רבה של חורף צמיגים, הקשר שלה עם חלקלק יקר יותר, וכתוצאה מכך ההאצה של המכונית קל, בטוח וטוב יותר קצר הבלימה מרחקים. חייב זכור כי המכון החורף יש אורך חיים מוגבל. צמיגים לדרוך עומק הוא פחות מ 4 מ מ, יש להחליפם. בנוסף בכל מקרה חורף צמיגים צריך לשמש בקיץ כפי שהם כונן באופן בלעדי במהלך החורף. כמובן, כדי לקבוע זמן מסוים מחליף צמיגים הקיץ עבור חורף קשה. הכל תלוי טמפרטורת האוויר. אם טמפרטורת האוויר מתחת +7 מעלות, יש צורך לשים צמיגים החורף, אם לעיל, אתה יכול לרכוב בקיץ. נקודה חשובה נוספת. התקנת חורף צמיגים צריך שתי המכונות צירים, במיוחד אם הכביש הוא חלקלק.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.