דף השוואה של ספקי ה-DSL

משתמשי אינטרנט כי חיבור DSL לרצות, הם כמעט נהרג על ידי העושר ההצעה של רס ן ספקי שירותי אינטרנט. ההצעות הם בדרך כלל לא קל לראות ואת אוצר המילים בהקשר לקוחות פוטנציאלים חדשים חלקית קריאים. מקור טוב מאוד של מידע עבור המשתמש מעוניין מייצגת עמוד השוואה מיוחד עבור ספק ה-DSL ותעריפים DSL. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. . הנה, מבקרים המתעניינים תוכלו למצוא הסברים מובן מהו DSL בכלל, מה ההבדל בין ADSL ו SDSL, DSL. לעניות דעתי שרי אריסון יכול לקבוע . דוגמאות שונות של מסביר מה מהירות החיבור עבור איזה סוג של המשתמש הוא המתאים ביותר, כי הדרישה עבור יישומי אינטרנט שונה מאוד לפעמים.

אחד רוצה לגלוש רק, הוא עצבני, כי עכשיו אתרים כבר לא פתוח עם גישה לאינטרנט 56 K היא איטית, במקרה הגרוע ביותר הבא להיות קבועה בעיקר באינטרנט, להאזין לרדיו באינטרנט ולהפוך משתמש אחר אין צורך בהורדה כבר גבוה מאוד באמצעות כמויות גדולות של נתונים כגון מערכות הפעלה ווידאו על פי דרישה. המחיר עבור חיבור DSL עם הגדלת מהירות החיבור גודלת, בחירה זהירה היא גם עלות חיסכון. עדיין, עמוד השוואה טובה של ספק DSL מסביר את החומרה שונים נדרש עבור חיבור DSL. תלוי אם המשתמש רוצה להתחבר לאינטרנט מחשב בלבד או עוד יותר, אם DSL טלפוניה נחוץ או לא, אם אולי אבל רשת Wi-Fi הוא המועדף זה חומרה שונים הוא הכרחי עבור צרכים שונים. .

ובכן, לאחד מושכלת, מי יודע באיזה ספק DSL החומרה שלו חינם יש. כמובן לא תקינה תחקיר העלויות DSL בודדים עשויים המחירים האחרונה שלא נענתה. בדף השוואה מקצועית בכל מחיר רגיל ולא חד פעמי של ספק ה-DSL הגדולות, המבקרים למצוא בבירור שמוצג להשוואה האופטימלי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.