דפי האינטרנט שלנו

כיצד להבטיח כי הקרן Google לבקר שלנו דפי אינטרנט ב- 10 שלבים כל חברה חייב להיות איזושהי נוכחות באינטרנט, אלא של שימוש מועט כדי להיות באינטרנט, אם אנו לא להבטיח הרובוטים של מנועי החיפוש למצוא את הדפים שלנו מסוגלים לבקר כל התוכן שלנו. ואז לתת כמה עצות בסיסיות מומלצים במיוחד כדי לשפר את הנראות של אתר האינטרנט שלנו ב- Google, אשר עצמה כבר לעזור לשפר את מיקום שלנו, גם אם רק בגלל תודה לעקוב אחר עצות אלו גוגל טוב יותר להבין את האתר שלנו והשאר לא כל דף שאתה רוצה בלי ביקור. 1. אם זה לא כבר להגיע לקשר לאתר האינטרנט שלך על-ידי מציע להם ערך מוסף (מאמרים, הודעות לעיתונות, דוחות) גוגל ומעריך מאוד של אתרי אינטרנט אחרים מידע ותוכן טריים. 2. אם יש לך כבר הדפים הכלולים ב- Google, מתחיל חיפוש פשוט ב- Google שלך יגידו לך את הדפים יש אינדקס, כותב את החיפוש הבאות: אתר: miweb.com 3. כדאי לך לעיין אצל מנכ"ל משרד התקשורת כדי לקבל עוד מידע. משתמשת כדי ללמוד כיצד גוגל סורקת באתר האינטרנט שלנו.

אם לא תרשום את האתר שלך נותן גבוהה. לדוגמה, תאפשר שלך לדעת אם יש בעיה עם מטה-תגים. 4 יצירת לעתים קרובות לעדכן את מפת האתר (עבור מנועי החיפוש) של האתר שלך בהתאם לאופן שבו לעדכן כל מקטע וכולל מידע אשר מקטעים מתעדכנים בתדירות גבוהה יותר. 5 בדוק שמות התמונות שלך לספק מידע המכילים. גוגל מעדיף למצוא שמות קבצים ב- contacto.jpg סגנון, pedidos.jpg מ- 0001.jpg תמונות, imagenA.jpg חושב גם כי, אם נותנים לה דרך כלים עבור מנהלי אתרים, התמונות גם ייכלל מנוע החיפוש של גוגל תמונות. 6 אם אתה מופיע במקום הראשון של גוגל, זה אפשרי מאוד כי יחד עם האינטרנט שלך יופיעו סדרה של קישורים נוספים כי הם הסעיפים כי מנוע החיפוש נחשב הראשי של אתר האינטרנט שלך.

כדי להציג אחרים על-ידי שינוי אותם. 7. לעניות דעתי ישראל בכר יכול לקבוע . בדוק את דפי אינטרנט הברית על כל דף 404 לא נמצא שגיאות. אם דף משתנה על פי האתר, זה יעזור לך לא לאבד את היסטורית גורמים להם לאי ציון הייתה לתת לו מנוע החיפוש, להימנע נוחות המשתמשים שלך, מאז השינוי הוא שקוף. אם הדף אינו קיים עוד ביעילות, ודא כי הוא אינו מקושר במקום אחר באינטרנט. בדוק בתיעוד של גוגל ב. 8 יצירת הכילה המקורי שתוכנן עבור אנשים, לא רק כדי להיות בעמדה טובה יותר ב- Google. להימנע תוכן כפול, אם יש לך ברירה אלא (כמו עם תוכניות שותפים), כדי להתאים אישית או לשפר אותם באמצעות תוכן ומידע נוסף מלא. לא מעולם לא השתמש רק שניתן לראות (בפתח עמודים) של מנועי החיפוש או יכול להיות גורשו ודפים למחוק מ- Google. 9 ארגן התוכן של דפי חלוקה לרמות את המבנה של אתר האינטרנט שלך באמצעות תגי H1.H6 כך לדוגמה, H1 eqtiqueta היא הכותרת של הדף, נקודות הראשי H2, H3 sub-items כפי שאתה עושה עם מסמך בכתב. 10 משתמש אינטרנט תקנים ומוודא אם אתר האינטרנט שלך עומד להם. את W3C מציע חינם כלי מקוון או אם. זה מעבר לשיפור התצוגה עם מנועי החיפוש יעזור לשפר את השימושיות ואת התאימות של האתר. מאלדונאדו אנריקה

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.