האבולוציה של מחשבים

הצוותים השער המהיר סופר המידע של העולם שלנו, אבל אפילו הם לא היו תמיד כל כך מורכב משולב, חלק מחיינו.הצוות פיתח לאט לאורך מאות שנים, לקחה את הכישורים של ממציאים רבים. הצוותים השער המהיר סופר המידע של העולם שלנו, אבל אפילו הם לא היו תמיד כל כך מורכב משולב, חלק מחיינו. הצוות פיתח לאט לאורך מאות שנים, לקחה את הכישורים של ממציאים רבים. בחיפוש של לרשמיים מנגנון ספירת, הציג את המושג של מספרית. החשבונייה הסינית פותחה או סביב 3000BC. החשבונייה היה המכשיר המחשוב היחידי בהיסטוריה יותר ארבעת אלפים שנים. במאה ה-17, המדעי הגרמני, וילהלם Schikard, המציא התקן העושה אחת עשרה גלגלי שיניים מלא ושישה שלם אשר הייתה היכולת להוסיף, כפל וחילוק.

לא עוד שלוש מאות שנים, נבנה העולם ניתן לתיכנות המחשב הראשון. Z1, שנוצרו על-ידי קונראד צוזה בסוף שנות ה-30, היו כל היסודות של הצוותים שלנו של היום, כגון השימוש במערכת בינארית והפרדה של אחסון ובקרה. בניגוד התקנים שבהם אנו משתמשים היום, Z1 שקל קצת יותר אלפיים פאונד. רב שמואל אליהו בהחלט מביע דעה מלומדת. כ- Z1, ה ENIAC היה גדול מאד; גודלו עד שתי משאיות דו ושה שקל יותר מ- 30 טון. ה ENIAC נבנה בארה באמצע שנות הארבעים על ידי ג'ון מוקלי ג'יי פרספר אקרט, היה המחשב האלקטרוני הראשון. במשך עשרות שנים הפך את ההתפתחות של התקנים במחשב מכונה אשר הרימו את כל השטח בחדר על התקן נייד כמו טלפון.

חברות IBM ו- Apple בנוי המחשבים לזיהוי הראשונה בסוף העשור של שנות השבעים והשמונים המוקדמות. בשנים האחרונות הגודל והמהירות של מחשבים אישיים הם השתנו לטובה. האינטרנט כפי שאנו מכירים אותו כיום, קיים רק במשך עשרים השנים האחרונות, אך תלויה כמו האוויר שאנו נושמים. World Wide Web (WWW) פותחה על ידי טים ברנרס-לי בשנת 1991, ומאז ומאז שירותי אינטרנט ואתרים ללא הרף הוסיף כי בעבר לא היו זמינים לאדם מהבית שלהם. יש מספר דברים זמינים לך באינטרנט, אתה יכול למצוא כל דבר, מאז ההגדרות של מילים פשוטות למעלה או משולב צוות. אחד האלמנטים, כמו הדור האחרון, אנו יכולים לומר הכרחי עבור חיי היומיום שלנו הוא מחשב נייד. בשל גודל קטן פונקציונליות נייד, אנשים מסוגלים לעשות כמעט כל דבר במספר מיקומים. תכונה זו מניע חברות להציע לעובדיהם. עם הגמישות של מכשירים כאלה פשוטה כמו לחיצה על לחצן ההפעלה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.