האיים הליפאריים

איי אאוליאן יוצרים ארכיפלג של איים וולקניים, ממוקם צפונית מזרחית סיציליה, סמוך לחוף. שבעת האיים העיקריים הם Lipari, Vulcano, סאלינה, Stromboli, Filicudi, Alicudi, Panarea. ליפארי הוא בירת האיים אאוליאן והוא ב היא נמצא באותו שם העיר גדולה יותר. מחולק למחיצות בין האיים סביב 13,000 תושבים, סכום זה מגביר באופן משמעותי לפעמים לתיירים. למעשה, תיירות היא הפעילות הכלכלית החשובה ביותר של הליפאריים. אפשרות טובה ליהנות האיים נפלאים אלה ניתן למצוא מהם יקר הבתים מושכרים בתוך תמיסת מלח. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רב שמואל אליהו . אמצעי התחבורה הטוב ביותר לנוע בתוך האיים הוא motorinoa. גודל קטן של האיים האלה מאפשר לנו לבחון אותם בניחותא עם האופניים הקטנים האלה, וכן אינה ממליצה על השימוש של המכונית, מכשול פארק לאורך הרחובות הצרים של הכפרים.

מספר מרכזי צלילה מאפשרים לנו לחקור את קרקעית הים מלא חיים. הצלילות מתבצעות בחלקים שונים של האיים. של אי ל שוב יש כמה אפשרויות. אם מזג האוויר טוב, הים הוא רגוע, תוכלו לשכור סירות קטנות זה לחצות את כל האיים בכוחות עצמך. של טופס זה תוכלו לבקר אותם איי רוצה עגינה לסירה בנמל, או לעצור אותך כדי לטבול את אותם מפרצונים יותר נגיש. ישנם גם טיולים מאורגנים הסירה גדולים ביותר אם נעז לא עם הסירה שלנו, או אם הים הוא משהו זז.

נוכל סוף סוף לקחת המעבורות החוצות את האיים באופן קבוע. אוכל טוב זה עוד מאלה אטרקטיבי של המקום: דגים, פיצות, המומחיות של האזור: cunzatoa חלונית איל. הדבר הטוב ביותר הוא לנסות את זה בבית Alfredoa דה האגדי ב לינגואה (Salina). גם אופייניות של האזור הטבעי הרפש. אתה יכול למצוא שפע של טעמים (פירות יער, אננס, קיווי, קפה, sprockets, וכו '.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.