האלוף המקדחה

הוחלט על פתיחת. בפה ואת רוסריו. Banfield ביקר בפה בשקיקה בלהבות לנוכח האפשרות של קבלת התואר הראשון בהיסטוריה שלה. ניואל'ס, שתי נקודות מאחור הנוהל, היה כדי San Lorenzo ענק של הפארק מלא. חרדה ומצוקה בחדר.

ההמתנה של אושר מוחלט או עצבות עמוקה יותר. ?que הפנים יראה המטבע? Banfield היתרון הראשון של אחר הצהריים, היו מינימום אבל היתרון בסוף. בשעה 17:40 Baldassi התחיל לשרוק שבבית רוסאריו, Abal עשה חמש דקות מאוחר יותר-\"la בומבוניירה\". אלה של חוליו C?sar Falcioni שיחק עם השהיה המינימלי השערה בלבד. אבל זה משהו. 4,500 אוהדי Banfield אשר מילא את המחבת השלישי של \"בומבוניירה\" התפוצץ זעקה כאשר הגיעו החדשות הצפוי ביותר מרוסריו. San Lorenzo שיחקה טוב יותר ונתן ניואל'ס יתרון רבים בהגנה, ללא החובל שלה החלה רולנדו, נעדר בעקבות פציעה. 8, Bordagaray יש לאזור נפל זה Insaurralde, Baldassi ולא היסס: פלילי.

גודי פריד Gonz?lez לאכלס את הכדור הוא לקח את הקריירה ולקח באלימות רגל חוצים. Sebasti?n Peratta חידד את כל החושים שלהם השליך את עצמו על שמאל שלו ונמנע את המטרה עם היד שלו. המפלגה נסע 300 ק מ, עכשיו היו אלה של צרעת זה היה חיבק. אולם קצרת מועד ניואל'ס הקלה, כי Bordagaray הסטה נשלט הטוב ביותר של סין להתחיל 10. ניגשתי אל האזור על ידי השמאלית. הוא מאורס, נשאר על הכביש כדי Insaurralde. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. זה עקף נכון, החלף, הכדור ממוסמר בפינת השמאלי Peratta חסרת אונים. של לה בוקה התרגיל שוב נראה כאילו החלום שלו אי פעם היה יותר מוחשי. עם זאת, זה גם היה זריז. כי בראזה מכה של patadon בחזה כדי Gaitan Abal טען כי העונש המקסימלי ללא התנגדות. Mart?n Palermo לא נכשל שלך רגל ופתח את הניקוד. Banfield, ניואל ירד על ידי 1-0, זה היה סיפור אחר. הצורך ניוול הוא להפוך את התוצאה תהיה אלוף ולהגיע את דחיפות Banfield השוויון של מינימום, מאפשרת לך לקבל גישה גמר היפותטי. אמנם בכלל לא משנה אם מקומי רוסריו הפיכים דה מרקר. אז, רוסאריו צמחו כל עצמית של שחקנים ניואל'ס מונע על-ידי התמיכה הבלתי פוסקת של האוהדים שלה, מי רם דחף San Lorenzo נגד קשת של הטוב ביותר של סין.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.