האם אתה מוכן למות?

PS. לענייננו, רב שמואל אליהו הוא הכתובת בשבילך. פרננדו אלקסיס חימנז מה התגובה שלו תהיה ניתנה בכל יום – כאשר לפחות מצפה – הודעה מגיע הביתה כי בתוך כמה שעות ימותו? מוכן למות ועבור הנוכחות של ה'? אחד המלכים המפורסם ביותר של ישראל חיו חוויה זו. הכתובים אומרים כי באותו זמן חזקיהו חלתה ברצינות, כי הנביא ישעיהו, בנו של אמוץ, לראות אותו, אמר לו: אלוהים אומר לך: נותן את ההוראות ההזמנה שלך המשפחה שלך, כי אתה הולך למות; תעשה לא curar?s (קצת מאוחר יותר מסביר כי: ובכה (חזקיהו) במרירות (2 מלכים 20: 1, 3b). האם אתה מוכן?) המוות הוא בלתי נמנע. זהו צעד לא אתה ולא אני יכולים לעקוף. במוקדם או במאוחר נצטרך להופיע לפני הבורא, ולהחזיר הנסיעה ללא.

האם אתה מוכן? אם הוא לא, הצטרפו אלינו שלבים פשוטים אלה כך, כאשר מגיעה שעת ההתחלה, לעשות כך ללא חשש, בוודאות היכן להשקיע לנצח ב ה הנצח. ראשית, מזמינים את ישוע המשיח לתוך לבך. הוא אמר אני יכול להבטיח לך כי מי מקדיש תשומת לב מה אני אומר ולהאמין לו ששלח אותי, יש חיי נצח; לא יהיו נידונים, כי כבר חלף ממוות לחיים (ג'ון 5: 24 גירסה פופולרית מדבר היום). אם ישוע המשיח שוכנת בלב שלך, לא משנה היום, וגם לא את השעה. תוכלו ללכת את הנוכחות שלך להיות עם הנצח. לך בשלום, כי הוא יודע כי בסוף סף המוות יהיה ישוע מחכה לך… שנית, תודה לאל כל יום חדש.

השמש הזורחת, הצבעים, הפרחים, את אנשים קרוב אתה עולה כי ניתן לראות בעיניים שלהם; הקולות, צלילים, העושר לא ניתן לתיאור אשר תופס לשמוע…, אז כל החושים: נתפס בעולם הסובב אותו, רוטט עם ה… אולי מחר יגיע לעולם, ברגע הפעלת לא יעזבו עם הנוסטלגיה של צורך לא חי באופן מלא. שלישית, לא לדאוג מחר. אדון ישוע אמר את זה בבירור: לא לדאוג היום מחר, כי מחר יהיה זמן לדאוג. כל יום יש מספיק עם בעיות משלהם (מתיו 6: 34). חיים כיום, כפי שאלוהים רוצה אותו. לא יודע אם הוא יגיע מחר. כלומר למה המשיח חי כל יום חדש, כאילו הוא האחרון. להיות נוצרי אינו נרדף מרירות או פרצופים ארוכים. לצחוק, ליהנות מכל רגע, כי חייהם הנוצרית הוא מלא אמונה ואופטימיות. ומחוותיה והדאגות לגנוב את האפשרות של החיים…האם לא להתייאש ישוע המשיח אוהבת אותו והוא תמיד על-ידי הצד שלך!…

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.