הבנת בתפקוד הזיקפה

קיימת בעיה לגבי אילו גברים הכי מטריד אותם מדברים, אבל קיים והוא משהו משפיע על מספר גדול של אנשים בעולם: אין-אונות או אימפוטנציה. אבל זה משהו כי גברים רבים לא יודע למה זה קורה או מה ניתן לעשות כדי לפתור או לפתור בעיה זו. לאלה שאינם יודעים מעט מאוד על אין-אונות, מונח זה מתייחס מספר וריאציות של בעיות מיניות גברית חוסר היכולת הכולל להשיג זקפה, לא עקבי היכולת להגשימו, אחרת תוכל להחזיק את זה למשך זמן קצר מאוד. אז, איך להתרחש זקפות? הפין של שני תאים הנקרא זיקפה corpora אשר מתמלאות על-ידי רקמה ספוגית, ונוצר יש מצלמה קטן תחת אלה הנקרא corpus spongisum המקיפים את הערוץ על שתן וזרע שנקרא השופכה. זקפות מתחילים כאשר דחפים מן המוח והעצבים מקומי להרגיע את השרירים זיקפה corpora ואז הדם לזרום ולמלא חללים גורם הפין להרחיב, פעולה זו מגדילה את הזיקפה. -זקפה חלשה או חוסר זקפה גורם הביצועים המיניים, מתרחשת כאשר אין מספיק דם זיקפה corpora, זה יכול לקרות עקב נזק עצבי או עורקים הנגרמת על ידי מחלה כגון סוכרת, אלכוהוליזם כרוני, מחלות נוירולוגיות ואת כלי הדם.

גורמים אחרים כוללים: עישון, עודף משקל, כמה תרופות וגורמים פסיכולוגיים כגון מתח, חרדה, אשמה, דיכאון, אובדן תיאבון מיני, הפחד מכישלון מינית. איך יכולים להיות מטופלים אלה הפרעות מיניות? ההמלצות של הרופאים עשויים להשתנות עם כל מטופל. עבור חלק מהם, כמה שינויים בסגנון החיים שלך ייתכן שיהיה מספיק כדי לפתור את הבעיה שלך. עם זאת, מומלץ אחרים שטופלו פסיכותרפיה, ומכניים, ניתוח, אבל ההמלצה יותר קבלה חשוב ויעיל זה לנסות טבעי מינית ממריצה שיסייע להם לשמור על זקפה גדולה כמו מגה מאקה. זהו תוסף תזונה אשר הוכיחה להיות מסוגל לצמוח.

הפין, שיפור האון המיני כי זה מאריך את הזיקפה, גם להגדיל את הליבידו וסיבולת, שיפור הבריאות המינית של גברים. אבל, איך זה טבעי. טעינה עבור גברים? מה גורם מגה Maca כדי להגדיל את הקיבולת המרבית של זיקפה corpora, במצב זה יותר דם נכנס רקמה זו והתוצאה היא זקפה עבה, עמיד. זרימת הדם חשוב, אם הדם אינה זורמת כראוי עקב העורקים פגום או העצבים, זיקפה corpora אינם מקבלים מספיק דם, הזקפה לא תושג. מגה maca לשפר ולהגדיל את זרימת הדם של הפין, כך הדם לצורך זיקפה להגיע זה ארוג בצורה חלקה. אם אתה רוצה לדעת עוד על מגה Maca תוכלו לבקר באתר על נתוני מחבר: Carlos בלייק הוא עיתונאי, publisher עצמאית, עם לימודי בריאות מינית, אין-אונות, תרופות אלטרנטיביות, ויש לו ניסיון של 7 שנים בתחומים אלה. הוא כתב מאמרים רבים, מתמחה בכתיבת תוכן עבור דפי אינטרנט, מאמרים ידיעונים עבור מספר חברות.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.