ההזמנה של זכוכית נגד גרוטאות שם הם טריקים!

כפי אמצעי מניעה נגד פריצות, מקרי שוד משמשות מערכות אבטחה והתקני, לעומת זאת, אינה הפתרון היחיד לבעיה. ההזמנה הזכוכית. המכונית שלך הוא גם מסוגל לספק הבטיחות של הדברים שלך, הרכב. ההזמנה הוא הליך פשוט משקפיים, הוא ישים בחיי היומיום, באותו הזמן, זול יחסית. בפני עצמה 'הזמנה', איך בגאווה, מדהים מילה זו נשמע, היא הליך קל. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב שמואל אליהו . על כל משטח זכוכית הוא סרט מיוחד הוא כמעט בלתי נראית לעין ? של עד 100 עובי 300 מיקרון (מ- 0.1 מ"מ עד 0.3 מ מ). הסרט קורה להיות שקופים, כהים, עם משתנה מידת obscuration ומראה. הסרט הוא מבפנים, הצד האחורי של הזכוכית.

Bronirovochnaja הסרט היא שכבה דביק, דביק (25 מיקרומטר) במשך כ- 30 יום לאחר ההתקנה, הסרט מתקשר עם זכוכית, השתיל אותו, חודש מאוחר יותר הוא השלם נפרד עם פני השטח המקורי, נותנת סגולות ההגנה שלה. Svezhezabronirovannye בחלון המכונית לא יכולה להיות פתוחה במשך חמישה ימים. ההשפעה של חיזוק זכוכית מתחיל בערך שבועיים אחריות החברה-המוכר bronirovochnoj הסרט לוקח האפקט כעבור חודש. אז, מה לצפות ממך bronirovochnoj הסרט? על פי ממצאי בדיקות שנערכו, תיכוכזה ומהימנה להגן עליך מפני להיות פגע עם אגרוף, הרגל או שרביט, כמו גם zaletnoj, לדוגמה, בקבוקים עם בקבוקי תבערה. עם הפיצוץ של TNT תשלום או (לפי הפרוטוקול מבחן) f-1 רימון כגון זכוכית, אף שבור, אבל שומר על צורתו, לעכב את הרימונים רסיסים רוב. בוא נגיד בגרזן או מוט שברי זכוכית משוריינת יכול לשבור, אבל זה לא חור, ו גדולים מספיק כדי לחדור פנימה, צריך לחתוך כמו מספריים יוכלו להגדיל באופן משמעותי את הזמן של חדירה לתוך הפורצים למכונית.

הסרט משוריין, כמו גם כל המחזה, עושה הזכוכית לגמרי bezoskolochnym ? כל השברים, אשר יכול לפצוע מישהו או משהו פצוע, נשארים על זה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. כמובן, ישנן חברות המציעות ההזמנה מקיף של כל המבנים, כיסויי מכוניות, אך הליך זה מגדיל באופן משמעותי את המשקל שלהם ולא תמיד הצורך: בחיי היומיום כי אתה ככל הנראה נכון לא כל כך כדי להגן על עצמם מפני אש תזזית, כיצד להגן מפני גנבים שמע או שמאל בתיק הבקתה. יתר על כן, בכרוניקות פלילי בפעם האחרונה לעיתים קרובות יותר ויותר לכלול כתבות אודות מנהלי התקנים, הנפלט מהמכונה, שבר פושעים מכה בצד הנהג זכוכית י דולפין או אמצעים מאולתרים, גם תכופות מקרים של גניבות ממכוניות- רמזורים בחניונים של מרכזי קניות. זכוכית בצד ואני ממש עייפה יותר לעיתים קרובות אפילו הסרט bronirovochnaja הפשוטים ביותר יגנו עליך אם העבריין למעשה מנצל את השרביט. בטח כניסה אמיתי נגד לבנים או אפילו גרוטאות הזמנת עובי זכוכית לא ישרת, אבל אפילו שבירת זכוכית שבור אינו מאבד את צורתו, פירס בסרט קטעים יכול להיות קשה, ולעיתים אף בלתי אפשרי. ו אם תפסת הבריון עם לבנה רמזור, עליך פשוט הזמן לעזוב. מומחים ממליצים להזמין את כל הזכוכיות ברכב, למעט השמשה הקדמית. זכוכית החזית בדיוק יעשה טוב כדי להגן מפני בתדירות גבוהה להכות אבנים תועה, אבל את הזמנתו בטיחות אסורים: בדיוק מה זכוכית משוריינת לא מתפוררת, שובר לא מכנית, זה מסוכן עבור מנהלי התקנים ו במושב הקדמי נוסעי במקרה של תאונה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.