ההשפעה של סובלנות

בעת עבודה עם לקוח לפני מספר חודשים, הלכנו בתהליך של זיהוי תחומים של עוצמות, חולשות אישיות. באמצעות תרגיל זה, לנו יש תכונות שונות ואל בסופו של דבר ההחלטה כי לא היה שום סיכוי לשיפור רמת "סובלנות". דבר מוזר קרה הבא. כשהוא היה במצב שבו להתגרות ריאקציה שלילית הוא אכזבה, גירוי, תסכול, ומגיב ואפילו (התמקדו בדרך כלל האדם ברכב שלפניה, אשר לא עשו שימוש אות הפעלה שלך), המילה 'סובלנות' תהבהב בראשו, מיד יכול לשנות את האופן בו הם הגיבו למצב. שינוי זה היה כה חזק, עד כי שיתפתי הסיפור הזה עם לקוחות מסוימים ואחרים שלא קיבל את אותן תוצאות.

כמה שבועות מאוחר יותר, מצאתי את עצמי חי אותה תופעה. זהו מה קרה. לאחר המילה 'סובלנות' הוצג, נוצר המצפון המודע כי רוב יכול לצעוד על-פי מה שכבר קיים בתת המודע. כתוצאה מכך, כל אדם היה מסוגל לשבור את הדפוס של התנהגות "תיכנת". גורם מעניין נוסף שהגיע לחוויה זו היה ההשפעות ארוכות הטווח של מילה זו בפרט.

'סובלנות' אינו מילה משמש לעתים קרובות לתיאור תכונות אישיות או מקצועיות, אך יש רבים הקונוטציות חיובי. כמה דוגמאות: טיפול, חסד, תמיכה, לא בעמדות של פסק הדין, תפיסה, התחשבות, פתיחות של הרוח, הבנה, סבלנות וגמישות. נקיטת צעד נוסף, סובלנות היא תכונה המוחלת בדרך כלל כאשר הוא אי נוחות או מצבים להתפשר או בכל האינטראקציות שלנו עם אנשים אחרים. האם שמת לב איך רובנו הם משלנו גרוע מבקר? תארו את השינוי הדרמטי אשר יכולה להיות מושגת כאשר אנו הופכים להיות יותר סובלנית עם עצמנו! אם הם היו פתוחים וגמישים יותר, מה יכולה להיות מושגת? לנסות דברים חדשים? כמה צמיחה אישי ומקצועי יכול להיות חשבון אם הם היו יותר חולה עם ההתקדמות שלך? מה בריתות להרכיב אם אתה יכול לתת ולקבל מקצועי תומך? איך היית מרגישה אם היו אז סוג איתך כמו אחרים הם? אל תהיה מופתע כאשר סובלנות המילה מגיע אכפת מתי שאתה לפחות מצפה ולראות כיצד מסייע לך להיות ממוקד יותר על ההצלחה שלך! ג'נט Kraar, הנשיא הבינלאומי לניהול ביצועים הוא מאמן מקצועי של ואנגארד ואת המאמן לשבחים, דובר, יועץ. מאות לקוחות מ- PMI יש לנהל אפילו בזמנים סוערים. ז'אנט הוא המחבר של קדימה, העבודה של השנאה שלי, אנחנו צריכים חיים, b. can't לקבל לא Solucia שביעות רצון ללמוד עוד אודות הספר דואר ז'אנט ב או לבקר שלהם אונליין ב

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.