הזדמנויות חדש במשבר

עדיין זוכר את הזמנים נורא עד 2008, כאשר כלכלת העולם כולו רעד, וכולנו צופים בחשש לעתיד. חלקם פוטרו מעבודתם, מישהו איבד את מחצית ההכנסה שלהם, כמה עסקים או סתם פרץ לא היה מוכר, זה הגלובליזציה במלוא תפארתו. אבל איך אנשים מגיבים למשבר, וכי הם הרגישו באותו זמן? מישהו איבד את הלב שמט את ידיו, להיפך, כמה שמחה, כי פוטרה מהעבודה שנוא אנרגיה כפול התחילו לבנות את עתידם. היו כאלה בהחלט לא מזיק, אבל ערמומי ביותר, ואפילו הצליח להרוויח מספיק כסף עבור המשבר הזה. מה מביא כזה תופעה חברתית כלכלית? משבר הזדמנויות חדשות ולא בדרך אחרת, זה מה שאתה אומר אופטימי מדי, בוא נראה, אז אם הוא צודק. To know more about this subject visit אינטל. ההזדמנות הראשונה מסופק על ידי כל משבר – הוא קונה את הנכסים זול. הכל, מן המניות בבורסה ו וכלה הנדל"ן, זול יותר בעשרות אחוזים, ובמקומות בזמנים. רק תסתכלו על הדינמיקה ממניות בנק החיסכון: 80 רובל בקיץ 2008, 13 רובל קשה מאוד של המשבר בנובמבר 2008, בתחילת 2010, 90 רובל למניה אין גבול.

בדיוק שנה, גידול של הון על ידי 7 פעמים. סיכונים? מינימלי כמעט, Sberbank לא יכול להיות 0 אם זה קורה, הרובל עצמו חסר ערך תחדל להתקיים. חברות גדולות כאלה, שלא להרפות את הרגל, ניתן להקליד עם עשרה ולהשקיע. אני צריך לקנות עכשיו? אבל שווה את זה, בהקדם לתיקון ב -10 השנים הקרובות את שוק המניות עשוי לגדול בחזרה 2-3. בלבלי את שוק המניות? אז אתה יכול לנסות לקנות הנדל"ן, אשר ירד בשיעור של 30-40, ואם אתה למצוא קונה מי צריך למכור מיד, אז אתה יכול לקחת יותר וזול יותר.

השקעה באמנות הוא גם טוב מאוד, כי הרבה דברים נפלו זמן מחיר, ומהר שוב יעלה יותר. האם אתה יודע את העקרונות הבסיסיים של האוצר חוששים להשקיע, אז זה הזמן ללמוד. ההטבה יש הרבה ספרות אתרי אינטרנט שבהם תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש. השני הזדמנות גדולה, את המשבר הזה – מדובר בשינוי של עבודה. אתה נורו? ואתה בטח חשבו כמה זה לקבל, אבל פחדו לצאת, הנה הדרך שבה הוא מגיע. או שאתה ממש לא כמו עבודה, אבל אין מצפון מאפשר לך לעזוב את העבודה, אתה פשוט צריך מזל. אבל היום אתה מובטל בלי כסף בכיס, אבל חופשיים אותך ואת העולם כולו. אולי אנחנו צריכים לשנות את חייו ולהתחיל משהו חדש. מאי נראה תוכניות הממשלה לתמוך בעסק הזנק? ובכן, אם אתה בכיתה מומחה, אז חברות אחרות יעביר אותך עבודה חדשה במשכורת גדולה. אגב, את העובדה כי 50 אחוז מהאנשים בדימוס במשבר, מצאו יותר שכר גבוה עבודה. המשבר נתן לנו את ההזדמנות, אז בואו להשתמש בהם ולהפסיק להאשים את הקונספירציה הגלובלית של הדוד הרע בוול סטריט.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.