הטעם לקריאה

הטעם על-ידי הקריאה יכולים להתחיל לשאול אותנו לעשות כיוון טלוויזיה ומדיה דיגיטלית הצרכן תביא חלק מהחיים שלנו? תשובה טובה לשאלה זו הוא לא קל כמו שזה נראה במבט ראשון. אך אם נניח לרגע כי ומעולם האיש יש רצה להקדיש את עיקר מאמציהם לדברים נעים ונוח. מאחר לדמיין את תורת האבולוציה או תורת הבריאה, נוכל לומר כי הן את אחד והשני. לימוזינות יפה ברחבי העיר, אנשים להאמין לשמוח כי האזנה למוסיקה באנשים "MP4" הולכים כמו בובות נצחית כמו נושאות כל סדרת סרטי בידו, אנשים צעירים רבים, היושב מול מחשבים, ולא היו הרבה דברים אחרים על-ידי הסגנון. לא בשלב זה דברים הושגו במאמץ גדול יותר, פחות נוחות ופחות הנאה.! או תעשה לומר, למקרה אנשים אם הם היו מסוגלים לקבל קיומם איזושהי הנאה אם לא מאהב המחשב? או "Mp4" על-ידי חבר נפרד? אולי. ב בכל מקרה האיש היה קרוב יותר לטבע, עם בילתה רגעים יפים. זה היה אחד עם היקום.

או האם אלה רגעים לא היו כל כך יפה כמו שאמרנו, אם לעיתים קרובות מפחיד? מאז זה לא יפה היא חווה אדם בשלב כלשהו של הקיום שלהם הייתה חלק הסיין או נשיכות של בעלי חיים בטבע או רעילים. בכל מקרה לא הגבר נאלץ לחיות עם הטבע. להאזין למוסיקה ישירות צאצאי יערות או הריאות שלהם. להשתמש בדמיון שלך מעבר יומיומיים נפוצים, במקום להניח למחשב לדמיין על ידי ה. האיש חשב כעת האיש חשב. האיש עשה את התמונה ואת דמיון הצרכים של אלה שחיים את הצריכה ואת אשר בסופו של דבר מכר את נפשו השטן לא משנה הקורבן של בני האדם, הרס דמיונו. והוא חמור יותר של החומר איבדנו את התחושה של פלא. וכן השמים להביא שלהם מותז, האדמה הופכת להיות פעם פורייה.

מדיה דיגיטלית הצרכן עשו לנו בני לא ידוע בינינו. ישויות מצחיק כי אנו לא מוצאים דרך יותר מאשר הנוחות. אם מגיפות שגרמו להרס רב בקרב היצורים החיים, מדיה דיגיטלית הצרכן לא נשאר מאחור. a-%d7%a8%d7%a4%d7%95%d7%90%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94'>ד"ר דן שוורצפוקס יכול לקבוע . כי הם נהרגו רוב הילדים שלנו. הילד כבר אינו פועל ליצירת סיפורים פנטסטיים, בדמיון שלך כבר לא קוסמוס שובע ונצחי אינסופית כפי שהוא צריך להיות. להיות טבעי ועל מצב הרוח. אבל זה עכשיו הילד יוצר משלהם סיפורים פנטסטיים מול מסך המחשב. ולמאוויים מיליארדי תמונות שהונפקו על-ידי צג, תוך שהוא טבעי, פרימיטיבי, שוקע לתוך לגונה עמוק של תרבות כל כך לשבחים על ידי הגברים. ללמד שוב לקרוא שלנו הילדים ולתת להם לשתות של צוף יקרות ואבני המקודש ביותר על פי קריאה, הוא לקרוע אותם מידו של מוות. הוא לתת להם הזדמנות שנייה לחלום, לחיות, להיות חופשי לפנטז, להיות עצמם, לא עוד זר לקיום משלהם. מי מרגיש מאושר על ידי ה קריאה, מי מרגיש שמחה, אשר לתענוג, אך מעל כל דבר, "אשר חשים נוחות". קצה הערה: מכתב זה אין לו ערך מכיוון מביאה עמה ביבליוגרפיה אני יכול לומר כי המדיה הדיגיטלית הצרכן כבר היו חלק מהחיים שלך. מאנו חוסה אורלנדו מלו נאראנחו אורלנדו

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.