היופי של קירות האבן

מאז ימי קדם, האבנים יש כבר חומרי בנייה מובהקים. בשטח הוא שם נרדף חיים כפרי וממשיך להיות חומר המועדפת בעת תכנון הבנייה של בית או בעת הפעלה שחזורים ישנים מבנים רוצה לתת פנים להשתמש (הרפתות הישן, מילס, אורוות, וכו '.). זה נועד לטפל היקום עשיר של אבן טבעית, מאז שלהם זנים השמה, בעיות תחזוקה. גזית בנייה ובנייה. לפי הצבת האבנים, ייתכן הקירות של בנייה (אבנים, נימול קשה) או קוביות (אבנים מגולפות, מסודרים בשורות). כאשר מדובר להקים את הקיר, בלוקים טכניקה קל המפעיל (יש רק את האופקיות של conitrolar hilaidas, שהוא הוכיח עם niivel בועות), אבל הכנה מוקדמת של האבן הוא מייגע מאוד, כמו היה סטיילינג. מצד שני, קירות האבן דורשים של מינימום הכנה קודמת, Peir? עבודה זה דורש actuaicion זהיר של טכנאי, שצריכים לקבל את המשרד, קירות מוצקים, trabaidos היטב.

לוחות בנייה יש להימנע אבנים אשר exiceda אורך חמש פעמים את גובהו. סוגי בנייה. כאשר אינך משתמש כלשהו morteiro נקרא seico בנייה; במקרה זה, אבנים קטנות (חצץ) משמשים כדי למלא את הפערים בין בנייה. סוג זה של החומה מסומן יותר לבניינים peiquenas מ בחוץ. בנייה רגילה היא אשר מבוצעת בחומר מליטה על בסיס סיד או ceimento, ואילו denominaida בנייה מתואמת היא caraciteriza, ביישום, בנייה עובד עם maritillo, המצביע כדי להשיג איחוד מושלם. מבחינה ויזואלית היא pericibe ערכה של אבנים עם צורות קבוע פחות או יותר. אבן preassembled. לוחות אבן מראש יש פרצה עם כוח initeriores הבתים, בפרט שחזורים, בשל הקלות קלות התקנה שלה.

. זה אבנים טבעיות, אבל enicajadas מתכת רשת שינוי, עובי מכויל (אך לא exacitos, כדי לתת תחושה חזקה יותר של וטבעיות). בדרך כלל להיות traibaja עם צפחות, חול, cuarciitas, אשר ניתן למקם גם בחוץ וגם בפנים. להיות לחתוך חומרים, מותקן עם לוח קטן (תמיד recomendaible) כדי לספוג את dilataiciones קטן של חומרים אחיזה. ברמת השמה, חשוב כי פני השטח היא חלקה לגמרי. מצורף חומר להחיל דבק (של הצבע המתאים) עם כפות סיידים מחורץ. לאחר ההתקנה יש לנקות עם סבון נייטרלי, לעולם לא עם מוצרים מחוספסים. המליטה נאותה. פצצות מרגמה (תערובת של חול, agloimerante ומים) משמש mamiposteria צריך להיות רך להתאים הצורות של האבנים. ניתן להימנע עובדות רק מלט, blanidas אבן (כמו חול) קשה מדי, אתה עלול לגרום שבירה. אחד הפגזים הנפוצה ביותר היא "הממזר", של סיד, מלט, מאוד גמיש, אשר חותמות כל סדק, אינו משנה את הצבע.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.