היפנוזה Potencializadora של מיומנויות, המוכר נולד או הוא עשוי?

כל אחד מאיתנו יכול לשקול את עצמנו כי ברשותנו תכנות נפשית המאפשרת לנו רוצה להרגיש, תופסים, לפעול תחת תנאים טובים יותר מאשר אחרים, כדי להבין איך היפנוזה משמשת בהתפתחות של כישורים שעשויים להיות יתרונות מתחרות על מנת להשיג תוצאות יוצא דופן. הישות האנושית הלידה מגיע אל העולם עם מגוון רחב של כישורים מולדים, מללא ספק, גנטית, המתנה האלוהית המודיעין, אולם בני האדם נולדים לא מהנדס, רופא, עורך דין, צייר, מוזיקאי, כדורגלן או המוכר. . זה כי אדם הוא ארגון כשרונותיהם ומצבים שלהם, על בסיס שלהם פיתוח פיזי, נפשי, רגשי, חינוך, תרבות, הדתי, רוחני, בהתאם בנוסף את הסביבה שלך, זה חי ופועל, להפוך, בזמנים ייחודי ויוצא דופן. מיומנויות אלה המפורטות לעיל, אם הם מלוטשים אותם, לטפח אותם הוא, יהיה ברק ועל כן. כדי להזניח אותם הוא או לבזבז, תוכלו לקבל איבד מתנוונים, כמו שריר מתנוון אם זה לא פעילות גופנית, בהקשר זה היא לשאול את עצמנו: המוכר נולד או הוא עשוי? אלה שעבדו בין המוכרים מסכימים כך מצטיינים אנשים בתחום המכירות ויש הצלחות יש תכונות מיוחדות כגון: 1.

רמה גבוהה של אנרגיה. 2. דימוי עצמי חיובי (הבטחון והאמון בפני עצמה). 3. תשוקה חזקה להרוויח כסף, מעמד ורווחה. 4 עצמאות, יצירתיות, חריצות טוב ממשיגים אותן.

5 התמדה, עקשנות, וגישה חיובית. 6. להיות הכי טוב תמיד להיות הטוב ביותר נותנים את הטוב ביותר. 7. התפתחות טובה של האינטליגנציה הרגשית שלך (EI) להיות אמפתי. (8) נדיבות, אדיבות, חוכמה, נימוסים טובים. (9) אמצעי אחסון, צליל, קול הרמוני אפנון. (10) בגדים דרך נאותה, ללא דופי ועקבית. רצונו של המוכר הוא עז של החוקר, כל התנגדות, מכשול או ההתנגדות הופכת אותו אתגר, אתגר, הזדמנות נהדרת לפתח יכולת טובה יותר, כדאי לענות על הצרכים של לקוחותיה. המוטו הטובה ביותר היא לשרת, שלך ההישג הגדול ביותר היא לשרת, ההצלחה הגדולה ביותר שלו, שביעות הרצון של כל אלה אשר מוגש. כל האיכויות אשר ברשותנו, כמו יהלום מעודן, הנשלטת על ידי הפחד מפני כישלון, לעג, הסירוב, ליצן, נגרמה ע י מתח, חרדה, מתח, דיכאון, יכול להיות מנותב באופן חיובי באמצעות היפנוזה מי מחדש את הפוטנציאל של האדם כך שהוא הופך הזוכה. היום, חברות סחר רבים אינם רק מודאג הדרכה טכנית של העובדים שלהם, אלא גם חיובי הנפש התכנות באמצעות היפנוזה הוא הכלי היעיל ביותר להשגת ביצועים מיטביים. עלינו להעלות את המודעות בקרב לנו כי אנחנו כולם ללא יוצא מן הכלל המוכרים בדרך אחת או אחרת, כי אנחנו טובים, בינוניים או רע הוא הנושא של הניתוח הקודם, בשביל זה אני אסביר כמה דוגמאות מבלי גיבוריו על חשבון מה הם עושים: כאשר אדם מציע נישואים לאישה, נמכר. כאשר אישה עושה לאיש אותך הצעת נישואים, נמכר. כאשר מישהו חלה על עבודה, זה מוכר. כאשר בעל מנסה להוכיח את האליבי על האיחור הביתה, נמכר. המלצר של המסעדה שואל אם הוא מרוצה עם האוכל, זה מוכר. כאשר המנהל של חברה, הלקוח שואל, אם זה לפי המוצר או השירות, מוכר. ופונים בסופו של דבר, בכל פעם שהם קיימים על המשחק, שירותים, רעיונות, דעות, המוצרים ואת כל מיני תחומי עניין, אנחנו תמיד עם המשימה של מוכר. הרב כהן, בספרו שכותרתו \"הכל פתוח למשא ומתן\" טוען כי העולם האמיתי שבו אנחנו בשידור חי, הוא ענק ניהול משא ומתן שולחן, ואני אוהב את זה או לא, אתה אחד המשתתפים. ניתן להשיג שינוי נפלא עם כמה פגישות של היפנוזה התנהגותית. הירך. מרקו POLIT TRIVI?O לאס מלון 417 ורחוב השישי (Urdesa) הטלפון 288-4305.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.