הלוואות רכב נושאים עיקריים.

הלוואות לרכב-עבור אלה אשר במשך כל כך הרבה זמן רציתי לקנות מכונית, אבל לא יכולים לאסוף את סכום הכסף הדרוש. היום חברות פרופיל על הלוואות לרכב הרבה, וזה לא כולל את הבנקים עצמם, המספקים תוכניות לרכישה המכונית באשראי בשמו משלהם. היתרונות של חברות המספקות שירותים על autocrediting ההלוואה שאתה יכול לקבל די מהר, עם מינימום של מסמכים, וכן תוכלו גם לנצל שירותים נוספים. . אבל המכונית רכישה ב אשראי, יש מספר תכונות, תנאי ההלוואה תלויים במידה רבה מה אתה קונה הרכב: מותג חדש המכונית או שימוש פיזי או כמו של אדם משפטי, וכו ', לשקול בחלק מן הנושאים הלוואות לרכב. אז, בדרך כלל התקן תנאי הלוואה לרכישת רכב (דרך חברת) הן הבאות:-החלטה על קרדיטים: אקספרס הלוואות-1:00, קלאסי-4:00; -הלוואות לרכב זמינים לכל האזרחים של הפדרציה הרוסית, עם מקור יציב של הכנסה; -התשלום הראשוני 10% מערך הרכב; -תשלום של התרומה הראשונית שלהם המכונית הישנה; -אפשרות של תשלום OSAGO, קסקו ניקוד האשראי; -הלוואה לטווח למעלה עד 7 שנים עם אפשרות של פירעון מוקדם. עכשיו את נושאים ספציפיים שעולות בעת רכישת מכונית באשראי.

הראשון השאלה שעולה היא בעת רכישת מכונית באשראי, שהבעלות זה להחזיר את ההלוואה. אם זה המאפיין של הבנק. הרכב שרכשת על תוכנית ההלוואה לרכב זה המאפיין של הקונה (ב OB מתאים החייב, לא את הבנק), הרכב יהיו העירבון, תחת חוזה עם הבנק הופך צו עיקול עד-פירעון מלא של ההלוואה. בדרך כלל דורש הבנק רישום של קסקו, שהופקד בבנק הרכב המקורי לפרוע את ההלוואה. השאלה הבאה יש יותר לעשות עם הפרסום.

בדרך כלל כמה חוברות פרסום, פרסומות הצהיר כי אתה יכול לקנות מכונית באשראי ללא התשלום הראשוני. הלוואות לרכב ללא תשלום. גם אם אתם אומרים שאין לך לשלם את התשלום הראשון, בדרך כלל פירוש את MTPL ואת גוף מנוע הביטוח שכן לשלם מקרנות משלהם. כדי לקבל מכונית ב אשראי, עליך לשלם 10% של הערך של המכונית (עדיף כמובן) כדי באותה מכונית הלוואות בתוכניות כאלה מספקים את האפשרות לכלול העלות OSAGO, קסקו סכום ההלוואה. מעלה בעיות ואת תנאי ההלוואה. המונח המרבי של הלוואה לרכישת רכב היא חמש שנים, לעיתים רחוקות לתת קרדיטים במשך שבע שנים.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.