המדידה בידוד

מדידה של בידוד נזק עקב עליות ציוד אלקטרוני (מחשבים, טלוויזיה, וידאו, וכו ') ומתקני גוברת במשך שנים. לכך הוא התעסוקה של גל אלה בכל יום רגיש אלקטרוניקה. בפרט, המחשב מערכות יכולים לסבול נזק משמעותי או אפילו נגרסו אם לא מוגן כראוי. More information is housed here: טבע. העלות של אלה נזק המיוצר ציוד עצמו או ההתקנה, עליך להוסיף עלויות שנוספו על-ידי היעדר שירות עבור ימים. הסיבות של גורם OVERVOLTAGE ארעית הגורמות overvoltage ארעית הן מגוונות, אך כל אחד מהם יכול להקיף 4 קבוצות אשר יתוארו להלן:-ריי ישיר, להשפיע במקרה בכך שהוא מגיע ישירות הבניין, ביצוע כי התקנת מנהלי התקנים חשופים בקיצור פרקי זמן בפוטנציאל גבוה מאוד לגרום להרס נקודתית של ציוד אלקטרוני מחובר כזה התקנה. -השפעה הרחוק, מקרים בהם הבניין לא הגיעה ישירות על-ידי ברק, למרות שבה פעולת ההתקנה מושפע עקב גל ההתרחבות המועברת דרך החשמל עיקריות לספק קווים. -השפעות בין עננים, מקרים בהם ריי קופץ על פי לענן. התקנת חשמל מושפעות עקב המון השתקפות מעורבים התופעה אטמוספרי וגורמים גדל הפוטנציאל עבור מנהלי התקנים, במיוחד אם הם באים מחוץ לבניין.

-תהליכי מיתוג, כגון פעולות כוח on / off, אנשי הקשר של קרקוע בשוגג, מעבר של המון אינדוקטיביים או קיבולי, וכו ' מבצע, כמו כי בתוך שלוש במקרים קודמים, גורם הסיכון של עליות לגרום תקלות הפעולה הרגילה של הציוד. בדיקות הקים את התקנות מתח גבוה בנוי בהתאם לסטנדרטים של DIN VDE 0100 סדרה יש לעבור את הבדיקות הניח בכלל אמר, חלק 610, כאשר הם מותקנים, לאחרונה או מורחבת. בדיקות אלה לא רק להקיף את המידות שונות כדי לוודא את הפעולה של המידות של הגנה וחיבור equipotential, אלא כי הם גם חוקי עבור התנגדות בידוד הסימון. בדיקות אלה צריכה להיעשות במערכת והוכנסו לשירות ושוב, לאחר מכן, שינויים, תיקונים או הרחבות של התקנה חשמל. למתקין להפגין ההתקנה עונה על הדרישות לגבי הגנה של בני אדם, בעלי חיים, ציוד אלקטרוני [1]. בואו לראות איזה משקל יש כעת מדידת התנגדות בידוד בתוך בדיקות חובה באיזה מידה התקנות הצרכן מחובר או מנחשולים ניתן לעוות את תוצאות הבדיקה. באופן כללי תנאי, עם מידה בידוד, הבעלים או המשתמש של ההתקנה מקבל נתונים אודות מצב האבטחה של ההתקנה. אם ההתנגדות נמוכה מדי הכבלים הם נתון המון הם יכולים להפוך מוקד אש מוגזם.

רק עובדה זו היה כי גרמה חברות הביטוח להטיל מדידות תקופתיות של בידוד להתקנות חשמל תעשייתיים. אבל מה המשמעות של אחד, כיצד אנו יכולים לזהות אותו? גם כאן הנורמה (DIN VDE 0100 חלק 610) היא מאוד מפורשת. מדידה כדי להחיל המתחים resistances בידוד מותר מצוינים בטבלה 1. כפי שניתן לראות בטבלה זו, עם מתח נומינלי של מדידה בידוד של V 230/400 התקנות מתבצע עם מתח DC של 500V. ההתנגדות בין נקודות המתוארים להלן צריך להיות העולה על 0.5 MW, התחשבות חשבון הפרעות הנובעות היכולות של הכבלים אינם נכללים בשעת מדידה על זרם ישיר. התקן מדידה לעמוד מדי, כפי שהוא לוגי, הדרישות של תקן DIN VDE 0413 חלק 1. כעת חשוב לדעת בין מנהלי יש את המידה. שוב אנו מוצאים את התשובה הסטנדרטי, (אשר יוצר הבאות: כדי) בין שלבי הפעיל (L1, L2, L3), מנצח מגן (PE). (ב) לבין נייטרלי (N) מנצח מגן (PE). (ג) בין השלבים הפעיל (L1, L2, L3). התנגדות בידוד צריך להתבצע ללא חיבור לרשת, אך רב מתקנים עשויים לבצע מחובר אם מתקיימים הערכים בטבלה הקודמת. אחרת זה יש לנתק רב מתקני רשת כדי לבצע את הבדיקה. עם זאת חשוב לבדוק אם מכשירי חשמל עם רכיבים אלקטרוניים או רגיש כי ניתן לראות מחובר המעגל כדי להיבדק מושפע המדידה מתח הבדיקה כדי להחיל המתחים resistances בידוד המותר בטבלה. מדורג לערך המינימלי ההתנגדות במעגל מתח V הבדיקה של מתח להגנת בידוד או פקד של מתח נמוך 250 MW מעגלים 0.25 נומינלי מתח פחות מ- 500 V, אם היא לא הגנה או מופחתת מתח מעגלים 0.5 בקרת מתח 500 מדורג גדול מ 500 V 1000 1.0 יש מידע נוסף אודות

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.