המודעות של גוגל כדרך לחקור את המגמה

מודעות גוגל כדרך לחקור את המגמות הנישה כאשר אפשר לשים פרסומות גוגל, גם דרך קישורים ממומנים, או דרך פרסום הקשרי, אין שום דבר אמר, שום דבר מוצק. נפוץ מאוד הוא כי משפטים השקנו את המודעות הקמפיין שלנו, אנו יוצרים שלא מצאנו את מילות המפתח אידיאלי, או המנחה לנו, או כי עם הצעת המחיר מחיר (המחיר שאנחנו משלמים עבור כל קליק שתבצע על הקשר שלנו) יהיה בלתי מנוצח. אבל המציאות שונה מאד. ברגע הושק קמפיין המודעות גוגל, זה הכרחי להשתמש בסטטיסטיקה אותו. גוגל יש בכל שלה גירסאות של פרסום מקוון, מלא לוחות של שליטה המאפשרים לעקוב היטב על האבולוציה של שלנו מנחה של פרסומות ב- Google. לאחר מכן, תוכל, לראות את הפיזור הגיאוגרפי של מי לנו לבקר, זמן של משך זמן באתר, לשם מה יש לאחרים דפי היה, לאחר הנחיתה בהעמוד landig, ועוד רבים אחרים גורמים במקום לאפשר רעיון נקה על התנהגות המשתמשים כמענה הנחייה זו של מודעות בגוגל. הוא רעיון טוב מאוד חדות נתונים אלה עם אלה של האינטרנט אנליטית כי אותנו מציע, לדוגמה, את המארח שלנו, או עם גוגל אנליטית.

מקובל כי כמה סתירות, אבל לא צריך להיות משמעותי. מה עליך לדעת הוא כי שום דבר אינו נצחי, הכל שהעולם יכול להיות מושלם. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. גם אם הקמפיין של פרסומות בגוגל היה טוב, גם אם לא משלם את התוצאות צפוי, היא תמיד רעיון טוב בדיקה מילות מפתח חדשות, כבר מוסיף להם המנחה של פרסומות של גוגל, או החלפת כאלה שלא היה להם הופעה ממש טובה. לחץ כאן טבע ומצא עוד . ההמשך קרוב הביצועים של מילות המפתח הוא חובה. אנחנו יכולים לבזבז כסף, פרסום עם מילים שאינן מאוד פופולרי, או אשר אינן משקפות את המציאות של האתר.

לדוגמה, נניח שאתה מוכר נעלי טניס. אם מילת המפתח שלך טניס, אולי להשיג לך מבקרים מחפש משהו. אתה לא חייב, כיוון שהדבר היחידי שיש לו להציע הוא נעלי טניס. . זה הדרך מובטחת לבלות לשלם עבור קליקים ואינם מובילים לשום מקום. לשנות את פיזור מסע גיאוגרפי של מודעות Google. נסה להפוך מקומי יותר, או לחילופין, כדי להרחיב את אזור השפעה. זה יכול להיות בעיות אזוריות גרידא כדי לשנות באופן משמעותי את התוצאות של מודעות Google שלך. נסה דפי נחיתה שונה. זה חשוב מאוד. ברקע, רוב ההכנות שאנחנו מחקרים נוספים של השוק או עיצוב זה עשינו, מה יהיה על התגובות ציבורית לגירוי כמו זה עמוד הנחיתה, זה עדיין בגדר תעלומה. נסה עיצובים שונים, התוצאה יכולה להיות מפתיעה את הקמפיין שלה של מודעות Google. שינוי במחירי המכירה (מה שאתה משלם עבור כל לחיצה שלך קמפיין המודעות של גוגל). זהו גורם רגיש. נסו לראות כמה לשלם את התחרות שלהם. קוראים להם, או בקושי עולים על זה. אם יש להם הצעות המחיר עבור קמפיין מודעות ב- Google, על ידי משהו הוא. אמון בכך הם גם עשו את המספרים שלהם. ויקטור Echeniquem

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.