המערכת האנדוקרינית שלנו חיות מחמד

המערכת האנדוקרינית של כלב או חתול מורכב מספר בלוטות ואיברים המייצרים הורמונים. לחץ כאן טבע ומצא עוד . הורמון הוא חומר, או כימיקל כי כאשר הם משתחררים, עברו דרך מחזור הדם, להשפיע על איברים אחרים בגוף. הורמונים חיוניים עבור צמיחה, פיתוח תהליכי העיכול ולהשתמש מזון. בלוטות אנדוקריניות כוללים ההיפותלמוס, יותרת המוח, בלוטת התריס בלוטת יותרת התריס, בלוטת יותרת הכליה, בלוטת, הלבלב, הכבד, הכליות, השחלות, האשכים. עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. בלוטת יותרת המוח שולט את כל המערכת ההורמונלית.

הורמונים אלה אחראים על ויסות, תיאום ובקרה מתח, פעילות מינית ורמות הסוכר בדם תגובות. אם יש חוסר איזון בלוטת אנדוקריניות לא לעבוד ביעילות ההורמונים שלהם, הבריאות הכללית של החתול או הכלב שלכם ברצינות פעילותם. מחלות נפוצות של המערכת האנדוקרינית כוללים: * מחלת אדיסון (hypoadrenocorticism) ** (Hyperadrenocorticism) מחלת קושינג * בלוטת התריס * התריס * Hypoparathyroidism * Hyperparathyroidism * סוכרת * לבלב אבחון של מחלות האנדוקרינית מחלות האנדוקרינית ואבחון חוסר איזון הורמונלי ב כלבים וחתולים מבוססים על הסימפטומים המוצגים, בדיקה גופנית מדוקדקת, סקירה של ההיסטוריה הרפואית של חיית המחמד שלך. ניתן לבצע בדיקות מסוימות כגון בדיקות דם למדידת מספר הורמונים בדם, ממריץ בדיקות, בדיקות של ביוכימיה של סרום, כולו דם (CBC), חשבון בדיקת שתן כדי לאשר את האבחנה. בנוסף, צילומי רנטגן, CT גישוש, MRI, radioisotope, המחט משובחים aspirated וביופסיות ניתן לבצע גם כדי לאשר את האבחנה של מחלת האנדוקרינית. עזרה עבור האנדוקרינית מחלות הטיפול תלויה בסוג של מחלת האנדוקרינית, הגורם ועל הבריאות הכללית של המחמד. קיימות מספר תרופות הניתנות בדרך כלל ובמקרים חמורים יותר, ייתכן ניתן לבצע את הניתוחים להסרת איבר או בלוטה. רוב המחלות האנדוקרינית דורשים טיפול, אך אם הם מאובחנים בשלב מוקדם, החיות יכול להמשיך לחיות חיים נורמליים.

תרופות טבעיות. בטוח ויעיל, והן לעזור ולתמוך והבריאות הכללית. שנבחרו בקפידה עשבי תיבול ומרכיבים הומאופתיים כגון וום Chamomilla כף-זאב, Zingiber, Cratageous, Nux האחריות לשמירה על הטמפרטורה של הגוף, חילוף החומרים, פריון וצמיחה. בנוסף, עשבי תיבול כמו הואנג צ'י, אצה, ג'ינסנג סיבירי urens סרפד גם לסייע להרגיע ולשפר את בלוטת התריס, כמו גם הסימפטומים הקשורים בבלוטת התריס מעורפל, איזון הורמונלי של כלבים וחתולים.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.