המשאית ידע ללא מדינה

"לעוף מעל כדור הארץ, מרגיש את המהירות ואת עומק השטח לא ידוע" עבור יותר מ לפני עשרים שנה, בספטמבר 1988 השנה ראלי Elch בפולין החזיק את ההצגה הראשונה שלה של צוות naberezhnye צ'לני. ואז הראשון שלה היסטוריה ראלי ספורטאים מ naberezhnye מתוצרת צ'לני טורי KAMAZ 4310 רכבי השטח. באותם ימים ב- 90 המוקדמות-ies במדינות חבר העמים עם מפעל עיצוב הלשכה, בודקי, נוצר ספורט משלהם משאיות KAMAZ: KAMAZ 49250 49251. המכונות האלה היו עושים את מיטב המומחים של הצמח, היו בשימוש את הציוד הטוב ביותר ואת דעתם. לצוות 1994 היתה מכונית עם מאפיינים ספורט בולטת באופן מהותי שונה מן המשאיות הרגיל טורי 49252-KAMAZ ולפעול לפיהם זה. המשאית חנתה במנוע 750-כוח סוס, המכונה היה גדול 25 אינץ חישוקים ופריסת srednemotornuju. רכב שטח פלטפורמה היה מעט מוטה, נועדה להפחית דראג אווירודינמי, העיצוב המקורי של השמאל משאית ספורט במוחנו. ספורט שלושה משאית הדור מאוחר יותר השנה יהפוך את הצוותים KAMAZ הזוכים avtomarafona פריז-מוסקבה-בייג'ינג ".

כמה חודשים לאחר מכן, בינואר 1996, שהקבוצה תנצח דקאר האגדי הראלי-מרתון ". פיתוחים חדשים היו לפעמים אפילו גם מודגש. לפיכך, KAMAZ ספורט 49255 היה dvenadcaticilindrovyj מנוע של 50 אלף-כוח סוס. . זה שידור שבור הלב חזק מאוד זה קרה ב דקר 1998 שנה… אז סיים את כל המלאי של חלקי חילוף עבור KAMAZ.

לפעמים מכוניות יליד undertime. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. בשנת 2002 FIA וטו-ההשתתפות דקאר מכוניות עם פריסה srednemotornoj המספק razvesovku טוב וקיימות. המכונית של KAMAZ היה פשוט כך. אבל הראשי הקושי היה כי נודע לשישה חודשים בלבד לפני ההשקה. משך הזמן הקצר ביותר נוצר ספורט משאית KAMAZ 49256, עם קיבולת מנוע של 830 כוח סוס. הוא הושם עינויי, לאחר כל בדיקה, רכב נלקח על התוחמים. ברגע האחרון, שעות ספורות לפני שליחת פקודה כדי "דקר" שגיאה יש כבר נמצאו ותוקנו. האוטו עובר, מביא עוד הוא זהב. שנה לאחר מכן הצוות KAMAZ-מאסטר עשה קפיצה איכותית חדשה על-ידי יצירת דגם חדש למכונית ספורט. KAMAZ 4911 קיצוני הפך לרכב קרבי, ללא תחרות על ידי הנפקה, תמרון וביצועים. עבור ייחודי טכני ותפעולי איכות שלו שנקרא "משאית המעופף". אכן, בידיו של כזה מאסטרים כמו ולדימיר פיילוט Chaguin המכונה הזו במהירות בקלות מנותק מהקרקע, הליך מן קרש קפיצה טבעית. עם מנוע ראלי עם קיבולת של 850 כוחות סוס מכונית של 10 שניות לפני הגעתי 100 קמ ש עם הבדיקות המסורתי של שנת 1999 הקרקע לחדשנות טכנולוגית היה אתגר במדבר» באיחוד האמירויות הערביות, וזה הכי קרוב ככל האפשר כדי dakarovskim. הם החלו לרדוף אחרי עבודה קבועה כדי להפחית משקל הרכב, הגדלת את החלקות כתובת של משימות רבות וחשובות אחרות כדי לשפר את הטכנולוגיה. בשנת 2007, מארגני "דקר" שוב שינה דרישות טכניות עבור השתתפות במכוניות מרוץ, כמה קיזוז אותם. בפרט, זה היה אפשרי לשנות מעט את המנוע האחורי מאשר הקבוצה KAMAZ-מאסטר ולא ניצל על ידי שיפור razvesovku יכולת תמרון, וכן להגדיל את החלקות של התנועה. עם זאת, הקלה אחת היתה כרוכה הידוק במקומות אחרים: דרישות חדשות הובאו בסדרה. לחץ כאן רמי יהושע ומצא עוד . אם קודם לכן לרכב ספורט omologaciju נערך, זה היה מספיק כדי לשחרר 15 מכוניות כאלה הצינור, דרוש עכשיו-חמישים ושתיים שנים. לכן, שוב, בסיס הדגם החדש היה תפוס רכב המיוצר על ידי KAMAZ עבור הצבא. בסוף שנת 2007 שוחרר ב VK KAMAZ-4326. לגבי היושר מציג גישה ליצירת מכונות עצם העובדה: חדש KAMAZ משאית קרב omologaciju הראשון התרחש בכיתה שלה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.