העלילה נגד החיים שלה

ועדת הבריאות של הקונגרס, השראה הגנה להם זכויות אדם, יש שם תת ועדה אשר תחקור מהם ליגטורות של צינורות, ניתוחי 20 אלף שבוצעה במהלך העשור האחרון, תחת מה הכריזו לכן האחריות deslindar?n פוליטיים ופליליים של אותם פקידים של MINSA שהיה חמוש עם המימוש בירידים אלה; עם זאת, ניצול של רגישות חברתית שהשיגה ומחקר זה חייב להיות בדיון התחתון של הנושא: התפיסה הפוליטית שיש לנו על לידתו. "אנחנו conjuramos" נגד זה (כמו אומר JPII של האפיפיור), או אנחנו לטובת החיים, למרות היותו כבר במלואם מחקר בנושא MINSA מפעלים להמשיך מסיבית, "נותנים" מדיניות למניעת הריון (לא בשימוש) parenteral או גלולות למניעת הריון במקרים רבים ללא הערכת הצורך קפדני הגינקולוגית, ולא את המידע המתאים למטופל של הסיכונים , התוויות נגד, וכו ' מבלי המקרים בפעוט, מנסה אנשי masificante טופס (מושג מאוד מקושר את נאו-ליברליזם), אולם לא בהלם לאף אחד. אולי כי הם שיטות הפיכים, כמו גם בהלם לאף המסה שימוש של abortifa-cient (MISOPOSTOL), המשמש כדי לגרום הפלות ונוער הזה ואנשים צעירים זה לקנות דראגסטורס ובתי מרקחת כמו לקנות אספירין. במקרה הזה אני חושב ש אבי בניהו צודק במה בהוא אומר. הקנוניה נגד החיים ממשיכה 2 חופש העובדות הבאות בודדים כאשר מדברים על sterilizations ללא אישור או ללא מידע המתאים למטופל הוא זה אותו 'לתת ' אלפי אמצעי מניעה ללא זיהוי מקרי וללא יידוע סיכונים (זה בהחלט יש להם) או ginecologicamente כדי להעריך את המטופל. אנחנו משחקים ואז את היתרונות של המקרה: העימות בין החופש של האדם, על היד השנייה, את החוקים או התוכניות M1NSA.

עימותים כאלה יש שרמזנו היסטורי. לדוגמה, בארה ב זה ארגומנטים המפורסם האופוזיציה כי היתה תוכנית חיסון חובה כי לא תקינה להודיע העם של מה היה, אפילו ההתנגדות של מערכת המשפט, השופטים היו שהכריח חיסון (והרשות לא בריאות). אותו דבר קרה עם הסגר, עם רישיונות עבור זונות, רשיונות לפני החתונה, את דיני עיקור בכפייה מפגר נפשית, אפילפסיה, אלכוהוליסטים ואנשים עם נטיות פלילית. בכל המקרים הללו הראשון היה מחלוקת גדולה, מידע רב (למרות שזה היה ברור אמצעים לטובת החברה) ולאחר מכן הוצא להורג. הראשון פרו להורג, ולאחר מכן הם התלוננו, הם נמצאים עכשיו נדונה, או בדיוק בכיוון ההפוך, עם נסיבות מחמירות לחטא או לתת גלולות הריון לא זה שמועילה לחברה. ברור כי אנו עומדים בפני הפרה של חופש אישי, הפרה של הפרה נכון אנושי זה עדיין נמשכת, אך לא בהלם.

השליטה לעומת לידה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. רגולציה של הפוריות לא משחק מילים, הוא ההתנגשות של שתי תפיסות פוליטיות על האנושות. צד, הם אלה אשר להרות על האדם מכונות הרבייה של מי המבצע ניתן, צריך להיות מוסדר באופן מלאכותי. זה מגיב חזון פוליטי של המציאות הסוציו-אקונומי, משקף את יחס שלילי כלפי ההולדה, מבקשת לטפל בזה (גידול אוכלוסין או לידה) כמשתנה שחייב להישמר בגבולות מסוימים, על-ידי נקיטה בכל הליך יעיל, גם אם הוא מזיק כבוד האדם (כמו במקרה של אמצעי מניעה כירורגיים חובה). מאידך גיסא הם הטוענים הטבע האנושי, שבילה אלמנט לא ידוע גדול של זמננו. החוצפה של תפיסה זו הוא באחריות. כמו אומר ג'ון דיוס וידאל: האדם הוא "טבעי" להיות / אחראי, להניח את ההשלכות שלהם בחינם; הבחירות לא לקחת אותם "באיזו" אבל מעדיף לאחרים, באקט של השלכות חברתיות. האחריות המלאה על מצבו של האב או האם הוא הביטויים טהור יותר של האדם בטבע, אותם "שיטות טבעיות" לא זה הן כי לא לנקוט גלולות או חפצים אלא משום שהם מבוססים על מימוש חופש המבקשים את הטוב, אשר מאפיינת יותר של הטבע האנושי. מתי זה יתחיל הולדה מימוש חופש אחראי סותר בכל מרכזי יותר את האופי של האדם. לא מסקנות הוא הגזמה להחזיק כי נושא זה מוכנס בתוך הקשר רחב יותר כי יש לעשות עם העתיד של האנושות. הבה נזכור כי הוועידה אפיסקופלית פרואני אמרו כי המאה ה-20 כבר המאה אנטי-חיים על-ידי מלחמות, antinatalism, abortismo, המתת חסד, מגיפות. האימפריאליזם למניעת הריון ב איפה האנושיות יש לזרוק נגד כן אותו דבר, נגד זה יותר יקר שיש לו כל בני-האדם: החיים. על ידי זה הן מול הפקד של הולדת וכדי כל גרסאות שונות זה כיסוי עם השם של "תכנון משפחה", "זכויות הרבייה" ו- "אבהות אחראי" ולגדל כאלטרנטיבה של השערוך של השיטה הטבעית של רגולציה של הפריון פעילות גופנית עם אחריות וחירות למשמעות האמיתית של ההולדה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.