הפרעות שפה

מבוא. שינויים, בעיות, מחלות, מגבלות או שלחסר כבר נושא תמיד סיווגים שונים על-ידי המדע במטרה שנתן קוהרנטיות וסדר כך שנוכל להעביר את תשומת לבו או טיפולים הדרושים כדי לטפל בבעיות כאלה. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . מה מתייחסת הפרעות של השפה, הסיווגים כבר fructiferado, הם מנסים כבר להפרדת התמונות כדי לקדם את הטיפול המתאים על-ידי מומחים וההבנה שלהם. עם זאת, סיווג לא הצליח עד עכשיו מכסה 100% של התיבות. אף אחד לא הצליח להיות ממצה ומדויק כל כך כדי למנוע את המראה של החריג לכלל. כל אלה אנו פועלים לחינוך מיוחד לדעת את האמת שהוא זה. תמיד ישנן תיבות שאינם נכנסים כאן nor שם, כביכול.

למותר לומר כמה קשה למצוא פתולוגיה טהור 100% אחרים (בדרך כלל מתרחשת: הפרעת שפה + הפרעת דיבור) והם דברים אפילו יותר מסובך להפקת הוא המשכים המפורסם באזורים של למידה (הפרעת שפה + הפרעת דיבור + הפרעת למידה). ובכן, אולי הסיבה לכך היא פלסטיות של השפה. למרות הפיצול לתוך גבולות מודולים תמיד יהיה מפוזר חופפים. למרות כל האמור לעיל הם מדוע מתעקש סיווגים? חלק התשובות הם: v יש הן גישות טיפוליות ספציפיות, מוכח כי הוכיחו להיות שימושי ויעיל בקופסאות עם מאפיינים מסוימים. v לסווג את שונים תיבות מאפשר לך למטב למקד את המשאבים הזמינים טיפולית. v מאפשר לך ליצור תוכנית בסיסית עבור הקצאת כתובות תיבות שונות. v מפיק הזמנה עבור המטפל בתוך הכאוס שיכולים להציג תמונות שונות. אם נתבונן סיווגים שונים אשר הופיעו לאורך זמן, אלו אינם שונים מאוד בינם לבין עצמם, בחוט השדרה.

בדרך כלל הם לשנות שמות שלהם על-ידי אחרים אלה ספציפיים יותר מנסה לתחימת בתיבות, אך לא לשנות את קבוצת שאליו היא מכוונת. להלן אנחנו דנים, מנסה להקביל בין הסיווגים שרלוונטיות יותר כבר ברמה של המדע של השפה וכן חלק מהם השפיעו הסביבה שלנו בעשורים האחרונים ב מה מתייחס לחינוך מיוחד. שקילות של סיווגים. אני אנסה ליצור כל שקילות בין הסיווגים אשר השפיעו הסביבה שלנו מסיבות שונות. חלק מהם הם בולטים עבור זיהוי מדעי והעוצמה התיאורטי שלהם, אחרים שימשו גזירות החינוך המיוחד (192 ו- 1300), אחרים ליהנות גבוהה יוקרה בינלאומיים, והם כפופים מהדורות קבוע. סיווג של ג'יי Azcoaga (1970). סיווג של Ingram T.T. (1970). סיווג של Rapin, אלן (1983, 1987). הסיווג של הפרעות שפה לפי DSM-IV (1994). אתה מעוניין בבמאמר זה? ניתן להוריד אותה כאן: לבקר:

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.