השפעת המשבר על רכישת כלי רכב

לפני המשבר, מספר המכוניות שנרכשו ב הליסינג ברוסיה גדל במהירות רבה מדי שנה. עם זאת, לאחר המשבר הכלכלי העולמי לנו יש רגיל בהנהגתם, ליסינג רכב היה די מושכת, נפח לרכוש רכב ליסינג נפל כמעט בחצי. המומחים צופים החכירה שוק והשקעות לטווח קצר ברוסיה. בעתיד לא רחוק ייכנס ירידה. כרגע מספר לטווח קצר השקעות בארץ מוערך 20 000000000 דולר ארצות הברית. עם זאת, סיום השנה הנוכחית בשוק הליסינג יפחית את הכמויות של 5 000000000 $. הביקוש עבור השכרת מכוניות, אשר מספקות חברות ליסינג רבות במוסקבה, היום הפלתי פעמיים ואני ממשיך לרדת.

מספר ליסינג חברות ירד כ 20 אחוז. לא תמיד נפתלי בנט. שינויים דומים כי הוא משבר כלכלי ברור. בשוק ליסינג ליסינג הנותרים החברה הרוויחה ברצינות יותר תובעני תנאי מדיניות הסיכון שלה. בתורו, הלקוחות אינם ששים להשתמש הערכות ליסינג ולבצע השקעות לטווח קצר, מכיוון שהם מפחדים להגדיל את כמות החובות ו שמאל ללא כסף. ועשו מעל הכל בשנה הנוכחית, הממלכתית של הפדרציה הרוסית כמה תיקונים חקיקה. לדוגמה, פוליטיקאים לסמן אוטומטית לקבוצה שאינם כעת על בלאי מואץ. יש לנו מיסוי שינוי של המוח, אשר אומצו ב- 1 בינואר של השנה הנוכחית.

לפי התיקונים ביטל את ההליך עבור פחת מואץ על כל הנוסעים המכוניות, אשר לרוב נרכשו בליסינג לחברות לעובדים. לאחר שינויים אלה, הרכישה של רכב ליסינג, זה מסתבר לא כל כך מפתה, אז כמו השוכר כבר לא יהיו מסוגלים לחסוך כסף על המס על קניין. בנוסף, המומחים, המחירים של המכוניות נשארות באותו רמה רצון לא ליפול, לא עולים. אם חוזרים כדי לשפר את התנאים עבור הדיירים, אשר מוצע על ידי רוב ליסינג חברות של המדינה שלנו, אנחנו צריכים לשים לב עלייה מתמדת במחירי על חוזי שכירות ולא גם לעשות יותר בתוך תנאי משך הזמן של הפעילות של הארגון, אשר ניתן להשתמש בתנאי ליסינג. היום החברה, אשר לקחו מכוניות לסגל בתנאי ליסינג, ליסינג מהונה החברה, בזמן עבור החוזה משלמים ותחזיר מכוניות. אבל נקודת המבט של מומחים בקרוב שירות החכירה מכוניות יהיה חלק מההיסטוריה. דמי שכירות רכב-ליסינג תנאים יעזוב לגמרי רווחי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.