התחל עסק רווחי במקסיקו וספרד

מה המוצר הוא הטוב ביותר עבור העסק שלי? זה באמת חשוב לדעת איזה מוצר עדיף להתחיל את העסק שלך MLM. הדבר מבטיח השפעה של ממש על השוק, כדי להבטיח שאתה מזין את העסק עם משהו שאף אחד אחר לא. זהו מושג מפתח עבורך. ישנן מאות חברות שם בחוץ, נאבק כדי למכור את המוצרים שלהם, השיווק שלהם מתכננת למכור … ולקבל אנשים לאדמתם. אבל יש משהו לצפות. החברות הנפוצות יש מוצרים דומים במגזר שלה. קוסמטיקה ההצעה דומה מאוד.

למכור תזונתי אבקות, מיצים או גלולות. וידאו נמכר טכנולוגיית קול, טלפוניה או שירותי אינטרנט. בתוך כל קטגוריה יש עשרים חברות עושה בדיוק אותו הדבר. מכירה אותו. בתקופה זו של משבר כללי, מדובר בבעיה. למה? כי כמעט כל המוצרים הנמכרים באמצעות שיווק מדורגת, מוצרים לא חיוניים. הכל, ממש הכל, הם מוצרים עת אנו יכולים להפסיק להשתמש.

זה גורם לאנשים רבים לפתוח עסק בהתלהבות רבה מדורגת, אך לאחר מספר חודשים, אם לא לקבל הכנסה, יש להפסיק את השימוש במוצרים של החברה שלו. התוצאה היא כי מחשבים להישבר, ארגונים ייעלמו, ויזמים רבים לחפש הזדמנות אחרת טובה יותר שבה מנת להשיג את מטרותיו. אבל … מה אם המוצר של החברה היה חיוני אם העולם צריך להשתמש כל יום? מה אם המוצר של החברה כבר היה בביתו של כל הלקוחות הפוטנציאליים שלך, כלומר, אתה לא צריך לבדוק את זה קודם, לשכנע את השותפים שלך, כי הם צריכים להשתמש בו? בעיקרון אומר שני דברים: 1 .- זה שאתה חסין מפני ההאטה הכלכלית. בגלל המוצר שלך יצרוך, לא משנה מה. 2 .- זה נותן לך יתרון משמעותי על פני כל חברה MLM, הגדלת פוטנציאל הרווחים שלך, ולכן, להצלחה. למידע נוסף:

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.