זיופים גלגלים הנגהה תודלות

כוננים "הנגהה תודלות" נעשות על הטכנולוגיה המקורי מאחורי 20 שנות ניסיון בייצור מטוסים, טנקים מזויפים גלגלים. השילוב של חוויות אלו, עיצוב קטלוג המגמות המודרניים ביותר, ביצועים מעולים, כדי ליצור מוצר ברמה עולמית עם איכות ללא רבב. עיצוב כוננים "הנגהה תודלות" מבוססת על מודלים מתמטיים של נפחי שיטה עם יישום של מערכות CAD/CAM/CAE. בנוסף לעיצוב, מערכות אלו מאפשרים כבר בשלבי התכנון להטיל את הכוח הדרוש ואת מבחן התוצאה לפני הגלגל החדש יתורגם מתכת. דיסק מזויף "הנגהה תודלות"-זוהי השילוב הטוב ביותר של חוזק גבוה, גמישות הכרחי וקלילות. תהליך הייצור של הדיסק הזאת מלא לסיים מחושל עיבוד שבבי CNC מכונת כלים של המובילים בעולם היצרנים לא לכלול פגמים גיאומטריים, כולל מכות. צביעת נעשית על ידי דרך אלקטרוסטטית צבעים מודרניים, מצחצח המשרד האיטלקי "Akzo נובל", ספקית מובילה של ספקים נסיעה עם שם עולם.

טכנולוגיה זו מספקת בנוסף המראה המרהיב, ציפויים אך עמיד מאוד בפני קורוזיה. גלגלים זיופים במראה (עיצוב) הם משני סוגים: עיצוב באמצעות שיטות הנפחי של זיוף, עיצוב באמצעות כרסום. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. במקרה הראשון, החלון ו קרני לקבל את צורתם מתוך התבניות בשלב של קבלת וחותמים. עובש יקר פועל עם יצירת קווי מתאר עיצוב (חישורים) נסיעה עתידיות. בטכנולוגיה זו, מעטים יכולים להתגאות יצרנים זרים (בעיקר בשל העלות הגבוהה של העובש-זה עשוי מסגסוגת מיוחדת ועל מאוד מייגעת הייצור), אם יש, האוסף כולל עיצוב 1-2. הצרכן מקבל מחושל עיצוב גלגל הוא אין ויתור יצוקה ומאפיינים מכני ב- 100% טוב יותר. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. כגון כונני במערכת שלנו מגוון כולל דגמים עם קודים של 2 ספרות.

(למשל L-93). במקרה השני (דגמים עם קודים שלוש ספרות), עיצוב של הדיסק הנוצרת על-ידי עיבוד שבבי. כאן עיצובים המעצב, באמצעות סיכויים גבוהים חיתוך ציוד, ועיבוד מצבי אז המטרה העיקרית בתחום הפיתוח והייצור של עיצוב יצוק גלגלים-לעשות אותו עם מקסימום להשתמש היכולות של החומרה, מעצב מחושל שפת הכוח יצוקה ולנסוע נחותים אין חריגה. מה סדרת כונני לבחור. זה תלוי בך, הצרכן. בכל מקרה, אתה מקבל מוצר איכותי, עמיד אשר ישרת אותך נאמנה אמת במשך זמן רב.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.