חגיגות סוף השנה

כל חגיגות סוף השנה אנו מתכנסים עם יקירינו, ובין ארוחות מגוונות וטעימות, קינוחים ומשקאות, סוף סוף אנו מעלים את הגביע שלנו, המבקשים לנו שנה טובה יותר להתברך במיוחד בדרישה בריאות ועבודה. לכן, השנה החדשה, זה הרצון שלי, כי אנו מגשימים את כל החלומות שלנו עבודה טובה יותר, או להרחיב ולשפר לנו. ואני באמת מקווה את המשבר הבא כאמור אינו עובר הלטיני האהוב שלנו באמריקה כמו גל צונאמי ענק, ומשאיר שובל של אנשים בלי עבודה כדי להגדיל את כמות מדאיגה אבל לצערי כבר קיים. אנשים זו יכולה להיות עבודה הגון הוא נושא מהותי, ומין צריכה להיות הדאגה העיקרית של הממשלות שלנו. אמנם בהחלט המציאות האכזרית מראה אחרת. אני חושב שאחת המילים החוזרות ביותר במנועי החיפוש היא המילה "עבודה" עבור המבחן הזה, ללכת "לעבוד" גוגל מודפס רק אני פשוט עשו את התוצאה של החיפוש היא זו: תוצאות 1 – 10 של עבודה על 205,000,000. (0.09 שניות) אם! 205,000,000 אתרים הקשורים המילה. למעשה, העבודה, וזה רק אחד יותר פעילות מאשר את האדם בטווח רחב של פעילויות זמין. אבל כאשר העבודה נעשית על מנת לקבל שכר, אז אנחנו מדברים על תעסוקה. וזה בדיוק מה שאני רוצה לדבר, שילם, אז כשאני אומר עבודה אני מתכוון קשור לתמיכה כספית של הפרט.

ובכן, הבהיר את הסוגיה ופועלים כמו שאנחנו מדברים עליו אני רוצה להפנות לעבוד בכלל ולא רק את האפשרויות שאנשים לחפש באינטרנט. כדי לא לעשות זאת כל עוד המועדפת לעשות את זה בשני פרסומים, אשר זה הוא הראשון. אין ספק כי העבודה היא אחד הדברים המרכזיים כל בני האדם. ואף על פי הגדרה פשוטה שאנו מוצאים במילון יכול להיות: פעולה ותוצאה של עבודה ללא כל ספק כי פירוש המילה הרבה יותר מזה. אבל משתמשי אינטרנט הם עזבו להתייעץ ויקיפדיה, ואין אנו מוצאים כך: נגזר מבחינה אטימולוגית מעינויים עבודה בימי הביניים אשר שמו בלטינית היה tripalium (שלוש מקלות), להפיץ את השמועה כמילה נרדפת tripaliare עינויים או עינויים, מוטציה מאוחר יותר לתוך המילה הקסטיליאנית trebejare ארכאית את המשמעות של מאמץ ואז בא לעבוד כמילה נרדפת של עבודה. בהתאם להקשר, עבודה עשוי להתייחס: בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, העבודה היא פעילות אנושית וחברתית הגדולות, עבור הדוקטרינה החברתית של הכנסייה הקתולית העבודה כולל נטילת תפקיד שיתוף היוצר ושיתוף הגואל בכלכלה העבודה היא אחד מגורמי הייצור. על פי החוק, העבודה היא ממוסגרת על ידי מוסדות משפטיים מרכזיים כגון עבדות או חוזה ההעסקה. הוא למד על ידי: בפיזיקה, עבודה היא כמות אשר נותן מידע על ההפרש של האנרגיה באה לידי גוף לעבור בין שתי המדינות. מעניין לא?

יש לו רק לפני כמה שנים כמויות ניתן היה לראות בייצור תעשיות. זה היה ממש מספק לראות את המפעלים המקומיים גדול צפוף עם העובדים. אתה זוכר את המפעלים הגדולים?. מעטים ערים, עיירות כמה היה מפעל גדול כנקודת התייחסות. מאת ילד אהבתי להתבונן בשעה חמש אחר הצהריים נוף מרהיב, הנוף המרשים כביכול המוצעים על ידי קהל של עובדים עוזבים מאות אלפי ממפעלים, עם התיקים שלהם ואופניים. יש לי פטנט לזכור, כמובן, הוא משהו שאני מאוד חריטה. אני נהנה לראות את פניהם המחייכות של אנשים רבים כל כך נראה מאושר ועליז. וזה אותו מספר של עובדים לחזור לבתיהם. כנראה עייף מהעבודה נעשה, אך הזהיר את שביעות הרצון של ביצוע משימה כלשהי, כדי לשמור על משרתו ואת ביתו להרים מעט (לגדול). כך נוצרו קווי המתאר סביבות פרברי, בפרברים. זה היה הזמן מעל מתמשך וחוזר על עצמו יצירת מחוזות אלה נתנו לו המראה לערים הגדולות שאנו רואים היום. אנשים שמחו, רק כדי לקבל עבודה, כמו לומר, לקחת סיכונים. אין דבר מתסכל יותר עבור הורה מאשר חוסר היכולת להביא אוכל הביתה למשפחתו כלום. אין עונש גרוע יותר עבור מי שרוצה להתפתח ולגדול, כדי לשלול את האפשרות של עבודה. היום שחלף, זמן קצר, אנו רואים חוות אינספור בכל מקום, מחסנים ותעשיות גדולות פורק לגמרי, נטוש, הרוס, הרוס. בשנת ההריסות. יש להם קרע את הנשמה. בסופרמרקטים יש עבודה גדולים ענקים רבים אחרים הפכו נהרסו, הרס, שרידי חיים זמן ופעילות נלהב וצמיחה. היום הם עדים אילמים, אינרטי. ציוני דרך בזמן האחרון זה נראה רחוק ואין ספק לקחת עשרות שנים כדי להתאושש. הם כמו הסטיגמה שנשאר מחיי שגשוג העבר של מדינה בכוונה לתת לו להיכנס ירידה. אתה לא לצפות להראות הפסד כואב של פירוק?

אתה לא לגרום משהו לב, כי הרס? בשבילי להתבונן הרס דומה לחזון הציע לנו בטלוויזיה הערים גמרת זה עתה מלחמה. רק שאנחנו לא אחד. עבור מישהו כמוני מאז צעיר מאוד, חש פיתוי בתעשייה, מכונות שלה בכל הקשור לייצור של הדברים. דה כאב אמיתי, כאב אמיתי, משום שכאשר נהיגה בתוך חגורת התעשייה של עיר אחרת במדינה שלנו. הלכתי לדרך ואתם נמאס לראות אסמים וסככות סגורים, ריקים. אבל אל תנסה לרמות פוליטיקאים כשהם אומרים כי אנשים גרים שם תלונות. לו, להם קינה, שמע במקהלה בריכוז כלשהו של אנשים היא רק אחת. עבוד. מה שאנשים טוענים, זה פשוט עובד. לאחר אנשים לעבוד טוב מאוד לדעת איך לעשות דברים כדי להתקדם. אבל יש עבודה לא בעיה שיש לפתור את האנשים עצמם. זוהי חובה, מחויבות וחובה של המדינה, ולכן, את ההנהגה שמנחה גורלה של כל מדינה. לעומת זאת, שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור. וכך בעוד ארגנטינה תוססת ופעילה היתה קנאה של רבים אשר בלטו שיש תעשיות קטנות ובינוניות, שהלכו וגברו במדינה החלו לקרוס כמה מהחברות הגדולות בעקבות SMB ולהישאר בסופו של דבר כמעט ולא בתעשייה. מקור הפרנסה העיקרי של כל מדינה. ההפקה לא בלתי אפשרי יש צמיחה. בואו תיאור קצר של כמה היבט אחד של המשק. החברות (מפעלים) או כל אלה מהווים את (הפקה) אותו (הפקה) כי הוא עובד, לשלם משכורות, בונוסים ופרסים (הכנסה במזומן) לגבי שכר. חבילה זו שכר את ההכנסות מיועד למשפחות (מנות) יתר על כן הייצור (מפעלים) מציעות (האספקה) סחורות דגש על השוק כדי למכור אותם. אבל מי מוכר אותם? הציבור מי הם עובדים (יחידות צריכת) כיצד הציבור יכול לקנות את הסחורה? השימוש שלהם (הכנסות במזומן) עבור (הוצאות) על הטובין שהם צריכים, יצירת טבעי (דרישה) זה (דרישה) גורמת לייצור מוגבר להיות (עבודה) ביקש רכוש על ידי הולך לשוק להגיע לקנות את זה הם זקוקים. וגם (דרישה) הופך את המעגל שנוצר להתחיל מחדש. אני רוצה פשוט. האם משהו כזה: אנשים עם עבודה = אנשים חיובים משכורתו. מי מקבל את שכרו = בהוצאות אנשים. אנשים המבלים = יוצר את הביקוש למוצרים. הביקוש = מוצר צריכה לעשות. המפעלים צריכים לייצר פעיל = מפעלים פעילים צריכים עובדים = עובדים = אנשים צריכים לעבוד ולהתחיל מחדש מעגל חדש ללא הגבלת זמן. זה כל כך פשוט. כאמור, יחידות צריכת הם משקי בית. כלומר, משפחות אחראים להפקת הביקוש סחורות ושירותים בשוק. למה? בגלל זה יש כדי לספק את הצרכים ויש לצרוך סחורות ושירותים. אבל פונים להציע את המשאבים שלהם, הם, עבודה והון לחברות (אשר מציעים מצידם סחורות ושירותים הדרושים משפחות) משפחות לאכול טוב יכול להעמיד פנים שהם עשו כל מה שהם זקוקים או רוצים. אבל בדרך כלל זה לא תמיד מצליח כי הם כפופים התקציב שיש להם. פרנסתם. עד כה כל כך טוב במחצית הראשונה. אדוארדו בלנקו.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.