חג המולד ברוסיה

במהלך העונה הופעתו מתבצעת באופן מלא בביותר של מדינות, עם דצמבר כבר, היא חגגה את הכנסייה הרשמי של חג המולד ברוסיה רק ב- 7 בינואר. עם המהפכה הרוסית של 1917, היה חג נוצרי abolished, מנהגים וסמלים רק לשנה החדשה שהשתלטה על. לא עצים ולא אבא פרוסט, אשר היו המתנות עם העוזר שלו Schneefl?ckchen, ניתן לראות היום ב- 24 בדצמבר. במקום זאת, הילדים יש להמתין לקבלת מתנות ומתנות עד ראש השנה האזרחית. עץ חג המולד הומר במהירות לעץ לשנה החדשה, חגיגי מעוטר רק בחודשים דצמבר 27 בתי ספר, גני ילדים, משקי בית. ביום השנה האזרחית, 31 בדצמבר, הקטן ביותר מגיעים באופן מלא בביל שלהם. להתלבש כמו ארנב, ילדה שלג או פתית השלג.

כעת גם DED מברך פרוסט, שנראה מאוד כמו סנט ניקולס עם גלימות אדומות ועם זקן לבן, עם הרבה מוזיקה ושמחה. לא תמיד אפריקה ישראל. מסורות נותרים ברוסיה הנוכחי רק כמה מסורות חג המולד: מאז יש יותר, ערב, לא סנטה קלאוס, מספר שירים לא קדושים, חברים מתקבלים רק על 6 ו- 7 בינואר. בשנים האחרונות, אנשים להשתתף גם יותר ויותר שירות ארוך של חג המולד. ב-7 בינואר, כל chrisstowym“ rashdisstwom עם „ss – הפתיחה ופירוש „Frohe כריסטיאן Weihnachten“. בימים אלה, godchildren בקר godparents שלהם, שהם בעיקר קרובי משפחה או חברים קרובים של ההורים שלהם. באופן מסורתי, נותנים מתנות קטנות, אחד את השני כמו כגון סוכריות, בוטנים, תפוחים, תפוזים או קבצי cookie, למרות האחרונים לא כל עם עונת חג המולד הם משויכים. יש שום מתנות חג המולד, אך הלילה הקדושה חלה על רוסים רבים עבור חיזוי העתיד זמן מתאים.

כל כך הרבה בנות לאור נרות במראה נראים. אמונה עתיקה שלפיה ערב חג המולד החתן העתידי שמופיע עליהם. מסורות חדשות במהלך חג המולד עבור רוסים רבים עדיין המשך השנה האזרחית, אחרים משתמשים הפעם לנוח מהעבודה. ישיבה רבות לפני „Weihnachtstreffen טלוויזיה והמתן Pugatschowa“ אללה, המייצג כמעט מסורת עצמו כבר שרוע על הקונצרט. Pugacheva אללה הוא הזמר המפורסם ביותר של רוסיה, מזמין אחרים קבוצות רוסי, זמרים, ידוענים כדי בקונצרט. קולינרי ברוסיה ארוך, רציני דתיים נערכים ב- 6 בינואר –, אותו הוא וטניס. רק עם הגישה של הכוכב הראשון בערב, לשבת ביחד ליד השולחן המשפחות ולהנות שלהם ערב חג המולד באווירה חגיגית. Starter אופייני הוא „Holodez“ (רוסית S?lze), כ- – העיקרית מוגשת גם כאן ב- – אווז או ברווז של רוסיה. קינוח פופולרי הוא sklykvennim של „Blintchiki wareniem“, pancakes שמרים עם ריבת חמוציות.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.