חומצה היאלורונית, קמטים מושלם

חומצה היאלורונית הוא תרכובת העומדים עם שפע של תכונות מיטיבות לעור. זה הוא לחות, ומעורר revitalises הפקה הסלולר מחזור ו משחזר קולגן טבעי כי אנחנו מאבדים עם הגיל. זהו טהור, סטרילי, דומה המוצר העור, ולכן אינו מייצר כל דחייה, כי המולקולות שלהם מורכבים של סוכרים והוא biocompatible באופן מלא. כל תכונות אלה להפוך אותו מושלם אנטי אייג'ינג, מאז מילויים, מחליק קמטים באופן טבעי, לא רצועת ומחזיר העור זוהר, חלקות ורכות. מומלץ להשתמש בו לאחר 30 שנה, כי לאחר גיל זה ייצור קולגן טבעי מתחיל לצמצם. כפי שאמרנו חומצה היאלורונית מחליף האבוד ומפעילה את ייצור קולגן חדש. לענייננו, ישראל בכר הוא הכתובת בשבילך. הוא מטמיע לאט, לפי הצורך, כך ההשפעות שלהם יכולים לקחת הערה 15 עד 20 ימים.

שהוא תרכובת אורתומולקולרי הוא מסולק באופן טבעי, כך השפעותיו הן זמניות, ולכן עליך להשתמש בו באופן קבוע עבור קבל את היתרונות. עם זאת, כאשר הוא בהדרגה נספג על ידי הגוף הוא מייצר לא נפול או אפקט טיפוסי כיווץ של טיפולי אנטי אייג'ינג אחרים. ההשפעות שלו בולטים במיוחד סביב העיניים, השפתיים, המצח, מילוי החללים שמשאירה על-ידי חוסר של קולגן, גרימת קמטים. היא גם פועלת כמעין ספוג מולקולרית, השמנה המים ושמירת להתייבש האזור שבו הוא מוחל. בהניסוי של הזריק אותו חומצה היאלורונית עד כמה מתנדבים ו פלצבו לקבוצה אחרת, בנקודות שונות באחת. קולגן. חומצה היאלורונית תופס את מקומו של חלבון זה לא רק כאשר הוא אבוד, אבל היא גם מעוררת את הייצור שלה. צוות של חוקרים מאוניברסיטת מישיגן נבחרה קבוצה של מתנדבים בריאים עם הגיל הממוצע לגיל 74 והעור המקובלים, הם להזריק אותם חומצה היאלורונית בנקודות שונות באחד האמות.

מצד שני, המשתתפים קיבלו רק תמיסת מלח כמו פלצבו. אחרי כמה ארבעה שבועות לבצע ביופסיה אשר חוזר על עצמו חודשיים וחצי כדי להעריך את מצב העור של נשים. חומצה היאלורונית היה עסוק הפער שנותר שאבדו קולגן, כפי שזה בא צפוי, אך גם עוררו את הייצור של חלבון זה העור דרך הגהה fibroblasts. אפקט כפול זה מסביר מדוע ההשפעות של חומצה היאלורונית הם מצטברים לב ביותר האחרון בין שישה חודשים עד שנה

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.