חופשה כלכלית

כולנו בחיים האלה רוצים להיות חופשיים כלכלית, לקנות את כל שהוא רוצה ולא להסתכל על המחירים בחנויות. כולנו רוצים יש בית יוקרה, מכונית טובה, להירגע הנופש הטוב ביותר לתת לילדים הגון חינוך ועוד לרשימת המשאלות שלך היא אינסופית. אבל זה לא תמיד הרצון שלנו בקנה אחד עם ההזדמנויות שלנו. רבים מאיתנו תוהים: "האם להגיע המשכורת? לקנות או לא לקנות את כל דבר יקר? מה לצאת לחופשה השנה? איפה להשיג כסף כדי להכין לילד לבית הספר? ". נשמע מוכר? אבל, למעשה, ישנם אנשים בבעיות אלה ממש לא מודאג. ולא בגלל שיש להם בעיות כאלה שם. רק עבור הם אינם רואים את הבעיה. אני לא מדבר על מי עשה את הונו בכל דרך חוקית, קיבל ירושה, לזכות בלוטו, וכו 'זה על אנשים רגילים כמוך וכמוני.

אנשים אלה הצליחו כי שנוכל להבין משהו חשוב, משהו שאנחנו לא יכולים להבין. הם הצליחו לענות על השאלה: "מה מונע ממני להיות עשיר?" לצערי, אני לא יכול לתת לך מתכון ספציפי עושר, כי המתכון הזה אינו קיים בטבע. אני אני יכול רק מדינה הסיבות שרבים מאיתנו למנוע את ההתחלה על מנת להבטיח לך ולמשפחתך עתיד הגון. זאת הסיבה – את הסטריאוטיפים מושרשת בתודעה שלנו. כמה פעמים שמענו בילדות שלהם מ ההורים ביטויים כגון: "אין לנו כסף לזה. אנחנו לא יכולים להרשות זאת לעצמם.

זה צעצוע יקר מדי, ולא נקנה לך מעיל ". ביטויים אלו ודומים מעוגן היטב במוחנו, ואנחנו יצרו "חשיבה לעניים". Y ההורים והסבים שלנו היו רק "חשיבה" כאלה. הם מעולם לא למדו כראוי להתמודד עם כסף, אבל הם לא צריכים את זה. אחר כך היתה מדינה אחרת – ברית המועצות, את עקרונות אחרים. בעוד העיקרון של פונקציה השוואה, ו גינה אגירה. באופן לא מפתיע, הדור המבוגר יותר לא היה מיומן בטיפול כסף. לא תמיד אפריקה ישראל. אני, אגב, הוא גם לא הולך ללמד אותך את זה במאמר זה. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . אז בואו נחזור על "חשיבה לעניים". האיש המסכן חושב: "מעולם לא יכולתי להרשות לעצמי." ריץ' חושב: "איך ומתי אני יכול להרשות לעצמי את זה?". האיש המסכן חושב: "אני לעולם לא לקנות את המכונית הזו." ריץ' חושב: "איך ומתי אני יכול לקנות את המכונית הזו?". העני אומר: " אין לי כסף ". ריץ' חושב: "איפה אני יכול להשיג את הכסף הזה?". תפוס את ההבדל? האיש המסכן ראה מכונית יקרה, בית יוקרתי, משהו יקר, כבר מן לסרב זה, לאבד לב. הוא אפילו לא חשב אפשר כי הבית הזה, מכונית, דברים יכולים להשתייך אליו. ריץ', לראות אלו מותרות, מתחיל לחשוב ולחפש הזדמנויות לעשות ולא היה לו הכל. אז כולנו צריכים מהר ככל האפשר כדי להיפטר "חשיבה של אדם מסכן," ולהתחיל לחשוב כמו איש עשיר. אם אתה ברצינות להתחיל לחשוב כמו גבר עשיר, במוקדם או במאוחר תהפוך אותם. אל תצחקו, זה לא בדיחה, אבל גורם פסיכולוגי מתאים דעתך יכולות החיפוש. סטריאוטיפ אחר – להעתיק הוריהם. באותן משפחות מסוגל לטפל בו כסף, הילד גדל השכלה פיננסית. וגם במשפחות שבהן כל ההוצאות עד לאגורה, לפעמים קונים לחלוטין לא הכרחי הדברים, הילד גדל בור גמור בעניינים כספיים. אם ההורים שלך והסבים לא להפריש כסף לעתיד, ואתה כרגע אין לי שום חיסכון. אם ההורים שלך את שעות הפנאי בילו בבית בבית וצפה בטלוויזיה, אז אתה, כאדם בוגר, לעשות את אותו הדבר. ובכל אלה במשפחות בהן האב או האם עבדו סוף שבוע, ילד כשיגדל, יהיה גם לחפש נוסף הרווחים, ומכאן הכנסה נוספת שניתן להפריש עבור בעתיד, או לקחת על כל רכישה. וכן הלאה. עצור העתקה הוריהם, הם חיו במדינה אחרת, ברית המועצות, אז הפעם היה אחרת, החיים היו פשוטים. לא להתעצל, לקרוא ספרים של סופרים כמו רוברט קיוסאקי (להוריד אותם כאן:) בודו שייפר, ונותני החסות המקומית שלנו – קיריל Kirillov, דמיטרי Oberderfer.

מצא עוד הזדמנות להרוויח הכנסה. כאלה בים האפשרויות, אתה רק צריך להחליט מה אתה הכי טוב להיות מסוגל לעשות ואיך להפוך את המיומנות הזאת למקור הכנסה. כמובן, זה ידרוש מאמץ וזמן, אין לך שנה אחת צריך לעבוד קשה כדי לזכות בחופש עצמאות פיננסית. אבל זה שווה את זה. הסטריאוטיפ שלישי – אני רוצה הכל בבת אחת. כולנו זוכרים את המשל של קרילוב, שם עורב כמו אלוהים שלח חתיכת גבינה, או את הסיפור של Ryaba עוף, כאשר היא הניחה ביצה, אך לא פשוט, וזהב. אז זה קורה בחיים. מישהו השאיר ירושה אוסטרליה, ומישהו זכה זכיה בקזינו, בלוטו, או בתחרות. אבל במקרים כאלה היא קטנה, ורוצים לקבל הכל בבת אחת הרבה. בכלל לא יספיק. לכן, אנו זקוקים לכם להבין עושר זה לא טיפה מן השמים בצורת ירושה או זכייה בלוטו, אבל יצר לאורך השנים. כל פעם לא קורה. רוצה להיות עשיר – אנא התאזרו בסבלנות. לחקור ספרות על ההשקעה ובחר את הרכב ההשקעה המתאים ביותר. הייתי צריך להתחיל את חשבון הבנק הגביל את האפשרות של חידוש ו היוון חודשי של הריבית. יש באפשרותך לחסוך הכנסה נוספת שלהם. תרומות כאלה להגדיל התרומה שלך, כמו כדור שלג או מפולת. ראשית, התוצאה אינה מורגשת, אבל ככל שאתה למלא את הפיקדון וככל שזה יהיה שקר בבנק, בולטת יותר יגדיל כאחוז. אז הדרך היחידה יוצר עושר, טיפין טיפין, טיפין טיפין, ולא שנה אחת. לא לרדוף אחרי ג'ק, לא לחכות המן מן השמים, להסתכל על הדברים בצורה מציאותית. ואם אתה עדיין בר מזל, השלך את המתנה הזאת של גורל בחוכמה. להלן שלוש הסיבות העיקריות המונעות מאיתנו להיות עשיר. תשנה את דעתך, יחסך כסף, לשבור את הסטריאוטיפים. שלך הפיננסי רווחה בידיים שלך! הכל תלוי עליך! אתה – היוצר של הגורל שלך ואת האושר שלך! מזל טוב, הצלחה כספי רווחה!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.