חוק המשיכה המראה של הנשר

כאשר אני מתייחס אל התצוגה של הנשר, אני לא אומר שום דבר להסתכל על העולם עם תצוגה הרוח שלנו. . כלומר, תראה את ההליכה שלנו על העולם מנקודת מבט רחבה, לא רק על ידי החזון מאפשר לנו (הנשר), אך מכסה גם את dominaa של כל (הרוח), כי בתור שכזה, להשתמש בו עם שכל של creativa? אנו יכול לשלוט בעולם שלנו מקבלים מה שאנחנו רוצים. במראה מן arribaa החיים שלנו, הם הפרדת בחשיבה שלנו מיוצר על ידי האגו שלנו, אילו ארה ב אתא לכדור הארץ גורם לנו להתחרות עם העמיתים שלנו. והתנגדו מאת ללמוד להיראות החיים עם הרוח שלנו, אשר הוא ותתבטא עם יצירתי המוח שלנו, מחפש כל מי לכבוש את העולם פשוט כמו אלה שמלווים אותנו ברחוב שלנו, מאז המטרה שלנו (של הידית אותנו עם הרוח שלנו ולא עם האגו שלנו) היא להתחרות נגדנו עצמם, רצון להיות כל יום הכי טובים זה מוקדם יותר. ברור כי כל זה מרמז על שינוי קיצוני של המחשבה (תחרותי יצירתית), אשר לא קל כי רוב אשר מתחייב המחקר של חוק המשיכה גורם 30 או 40 שנה את החשיבה קדימה בחוזקה של הטופס הלא נכון. עכשיו ובכן, איך אנחנו לשנות את דרך החשיבה? האגו זה לא נוצר על-ידי דיוס, אבל לפי דעתי שלנו הוא הזנות של הפחד, ולפני זה תמיד זה ההגנה נגד כל הסביבה.

זו הסיבה שאנחנו תמיד להתחרות עם אחרים, אני לא מדבר על מסיבת ספורט או עם שותף לתפקיד ריק של המפקח, אבל עם האחד אנחנו יש בצד או לא רוצה להיות יותר טוב, כדי להראות לך. שיש לנו אחד יותר טוב, מכונית טובה או ז'קט טוב יותר. ? זה בגלל האגו שלנו רוצה להיות מעולה השני, כדי לסתור את הפחד הזנות באופן רציף האגו. כדי לגרום לנו להאמין בעצמנו שאנחנו יותר מזה, הפחד שלנו נעלם באותו הזמן או מופחת. נראה אז איך סיכום: 1u) יש אגו כזה בטעות אנו מאמינים כי זה גורם לנו להצליח בחיים. האגו 2U) ניזון פחד.

שבו התוצאה הסופית היא מה יוצר את הפחד? בגלל הפחד מונע את רוח הקודש להתערב הגשמת המשאלה שלנו, מאז אותו (המודע) היא מי לה בין התודעה והתובנה דיוס (superconscious). וכאן מתגשמת כי שינוי pensamientoa אשר אני מדבר למעלה. לא מתחרה עם האחרים, לוקח אותנו בפחד האגו שלנו גורם לנו להאמין שיש לנו. ולהשיג את זה? מנוגדים של פחד האהבה, האהבה דיוס (על-ידי י אותו ואת דרך האהבה להציע שלנו דומה) בידיעה כי דיוס אותנו, יעניק כל שאל מה זה ארה ב מתאים, כי כדי לספק אהבת לא עושים דבר אחר כך שהאמנתם שופעים. וכשאני אומר אהבה אני מתכוון התחושה של לרצות את. הטוב אחרים, גם אם האדם זה לא buenaa עד אפילו לעשות לנו משהו לא בסדר. . אני לא רוצה לומר מזה ולתת לו סטירה על . בחזרה, אבל רק עם המשאלה שלו רוח (לתת אהבה) שזה טוב הוא או frasaco. כדי להבין אותם אני הולך לתת דוגמא (תמיד לנסות של והעמים שתי התורות הללו לומדים אחרים הסופרים מקודש, באמצעות שיטות חוויות משלי). עושה כמה חודשים חזרה המושקע על ידי מחוץ למשרד של לוקה, שפתחה לאחרונה זה (הדבר היה יפה, עם טעם טוב). לפני זה, בידיעה כי המחזיק בה בעבר לא התנהגה בצורה מקצועית הצורה הנכונה איתי, אני יכל לפעול עם קנאה, שתזכה הגרוע ביותר. עם זאת להתנהג כמו חוק המשיכה אומר, רוצה בתוך הטוב ביותר. לאחר מכן, בתוך יומיים או שלושה בא למשרד שלי (יש לי של נדל ן) לקוח הראתה לפני כמה שבועות כדי לקנות דירה, ולא בזמן ההוא לא שיכנע לקנות אותו. כאשר האישה הזאת, ישב לי שולחן לפניי, אני אמרתי את זה בזמן דיברנו כבר משרד זה לוקה אשר בקול יותר רם, ראה על שולחנו היומון של הודעות על אותו יום שבו קראת את תשומת הלב הודעה שהייתי מפרסמת המחלקה הזאת כי היא בעבר לא זה היה משוכנע; אולם כתוב הודעה זו תשנה את התחושה על ידי אותו. איך לכן עשה את הסיפור הזה? כי באותו היום היה שוב כדי לראות את המחלקה וכן עכשיו קנה את זה. . טוב, הוא במשרדו של האדם אני מאחלת לך למרות בעבר שאני הזיק, נבע, כי, במשרד אותו, האישה הזו החליט על רכישה ששלטה קודם החוצה. (אשר אינם מאמינים חוק המשיכה) יש האומרים שזה צירוף מקרים, אבל עבור מי מכיר את secretoa על חוק המשיכה ללא צירוף מקרים או צירופי מקרים, הם כל ההשלכות של פעולות והמחשבות שלנו. סיכום בתוך ואז זה האחרון יש לנו: בגודל 3u) לפחד (לתת לעבור דבר כזה או) (לזה לעבור משהו רע) מונע את רוח הקודש (subcosciente) לתווך להפוך את המשאלה שלנו במציאות. 4U) מבטל פחד זה הוא מנוגדות האהבה (לכיוון אחר דומה או האל בעצמו הסתמכות על י באמצעות האמונה שאנו שמים בתוכו). עכשיו תראה זאת בצורת לחשוב ולפעול בצורה נכונה עוזב בצד את הפחד, מנסה להגדיר הוא רק באחד לשמור עלינו אותם קריטי עבורנו, כדי לשפר את כל יום ואני עוזבת משבח אותם עבורם אחרים, הנלווים של המשאלה בפנים של מאחל להם הבאר מי שיש להעביר, אפילו כדי שלנו competenciaa כי זה כתוצאה מתגובה של רווחה גדולה עבורנו אותו. לסיכום, הנשר מראה שאנחנו צריכים ללמד כי עלינו לשים בצד את האגו שלנו, מתנהג בענווה, להתחיל לראות אחינו הגברים עם מבט של Espiritu.a שלנו הוא הזמן כבר המאפשרים לנו לראות את העץ ולהתחיל להסתכל על היער. אם אתה רוצה לדעת יותר על החוק אטרקציה וגישה ספריה עם ספרים קישורים, מאמרים התמודדות עם חוק המשיכה, הקוונטים פיזיקה הטוב ביותר יכול הזן ללא תשלום ממאר דה פלאטה, ארגנטינה, לכולם, וולטר דניאל Genga. סופר וסופר על נושאים שונים, תכונות המרכיבות את חוק המשיכה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.