חיית מחמד

נמאס לכם לעיסה, התנהגות שמימינו ורע של חיית המחמד שלך? האם ידעת כי החתול או הכלב שלכם עלולים להיתקל קנאה גם? הם לא יכולים רק לחוות, אך ניתן יתנהגו קנאי של מספר דרכים לא מאוד מצחיק. אם הכלב שלך הוא חרדה, באפשרותך להתחיל לעיסה, שריטה או הסתרה. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . אובייקטים משותפים של התנהגויות אלה כוללים נעלי וריהוט, וגם עוד משהו אתה יכול לקבל קנאי קטן כפות רגליים! מתן שתן בתוך היא דרך נוספת חיות מבויתות להראות שהם חווים חרדה לגבי שינוי השגרתי של הבית. חיות מבויתות אפילו לפעמים מרגיש את הצורך להתחרות על תשומת הלב של בעליהן, אם חיית המחמד שלך מציג אגרסיביות בוהה, נוהם, אפילו נושך, זה הזמן לכתובת המצב לפני לקבל הסף. לבעלי אשר אינם מבינים מדוע חיית המחמד שלך בדרך כלל מתוק הוא מתנהג כך.

טיפים פנקו את הניסיון לחיות מחמד קנאי כדי לקבוע את הסיבה קנאה. האם תינוק חדש, חיית מחמד חדשה או שותף חדש? קביעת מה היא מפעילה קנאה יספק לך רעיונות איך לטפל בו. ללא קשר לסיבה, לתת את הזמן חיית המחמד שלך כדי להתאים לשינוי. ניסיון להמשיך את רוטינות הוקמה. זה אמנם יכול להיות אתגר במצבים מסוימים, שמירת שעות של כוח ופעילות גופנית של חיית המחמד שלך כדי לעזור הרבה שינויים בהגדרות בבית.

חיות מבויתות יש נטייה להיות מתוח כאשר קיימים שינויים בשיגרה. לא תמיד אפריקה ישראל. לתת את הכלב שלך המון תשומת לב ואהבה הרגיע אותו. אם הכלב שלך הוא מקנא של יצור אנושי או אחר חיות מחמד, להראות לו אהבה, חיבה תשלח את ההודעה כי הם לא מחליף. לשחק עם חיית המחמד שלך כמה דקות בכל יום. חווית הן (עבורך ועבור חיית המחמד שלך) מליטה, שלא לדבר מהנה עבור שניהם. אם חבר חדש של משק הבית הוא הסיבה מאחורי קנאה, יתר על המידה את חיית המחמד שלך כדי לקשר עם תוספת חדשה, תנו לזה לקרות באופן טבעי ובהדרגה. חיית המחמד שלך יזרח כאשר תהיה מוכן. נראה הסימנים של התנהגות. ניתן להימנע התנהגויות אגרסיבי הצופים סימני סכנה כמו תנוחת מככב או אגרסיבי, לדוגמה הר או שפת הגוף כגון ללמד שיניים וזנב בצורה נוקשה. אם חיית המחמד שלך הוא כלב, הגורם של קנאה שלו הוא כלב חדש, עליך להיות מודע לאפשרות של מאבק ביניהם. כמה קרבות להתרחש עם אזהרה קטנה, אך ישנן התנהגויות פרלודים לבעיות, כך להשתמש בהזדמנות זו כדי למנוע להתפוצץ מאבק. זכרו כי אם מתרחש מאבק, כלבים נוטים ליצור היררכיה חברתית מיד לאחר הלחימה. הקליפה כבד רעש הם חלק מהדרכים כלבים לקבוע מי הוא הזכר השליט. כמו תמיד,. מרכיבים כגון קמומיל נעשה על-ידי שלה תכונות טבעי ומרגיע, עשוי לסייע התנהגות רגועה חיית המחמד שלך. Hepar. Sulph. (30 C) הוא מרכיב הומאופתי מומלץ לחיות מחמד להילחץ לעתים קרובות, עצבניים או שיש להם סלידה לאחרים. שני מרכיבים אלו משולבים ב- a, כמו גם Scullcap אשר הוא מרכיב טבעי אחר המשמשת לתמיכה במערכת העצבים. באפשרותך להשתמש Scullcap לבעיות עדויות נסיבתיות מקושר לאירוע תובעניים כגון טיול הווטרינר או אירוע תחרותי או המושרית כללי המשמשת לתמיכה במערכת העצבים כולה, תמיכה התנהגות שקטה. טכניקות אלה בשילוב עם תרופות טבעיות עבור חיות מחמד יכול לספק תמיכה רגשית הצורך והופכת הנכון אופן הפעולה של חיית המחמד שלך, כל כך בסדר כדי בסופו של דבר מאושר חיית מחמד, בעלים!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.