טוני מנרו Rehearses צעדים הדיקטטור

הסרט טוני מנרו יש הנחה מבטיח: לספר הזוועות של הדיקטטורה פינושה דרך הגיבור כי מה לעשות עם הדיקטטורה ולרקוד את האובססיה של מי בדיוק כמו הדמות של חום של מוצאי שבת. הדאגה הגדולה ביותר שלי לפני שראיתי את הסרט היתה: ?que הוא על טוני מנרו אוגוסטו פינושה? הבעיה של טוני מנרו היא כי היא לא פותרת את ספק כזה. כאשר מטאפורות משמשים לתיאור מצב, יש כמעט תמיד תוצאות מבטיחות. בסרט כמו דוגוויל לארס פון טרייר, לדוגמה, המטאפורה של התיאטרון נטוש משמש כדי לתת את הרושם של עזובה. . צ ' רלי סינקדוכה של קאופמן, ציורים זעירים שמושך אשתו של הגיבור, מגישה מראה של עולמות מוגבר עניין של הסרט.

המפתח באמצעות מטאפורה הוא מרחוק. השלט יותר הוא המטאפורה של האובייקט מחליף, ההצעה הוא יעיל יותר. הבעיה של שימוש טוני מנרו כמו מטאפורה של הדיקטטורה הוא מרחק הליכה אשר זה יוצר, במובן של נרטיב דרמטי סרט פעולה (הדיקטטורה). מוצאי שבת קדחת היא בקושי שנה שוחרר הסרט מתחיל. הגיבור הוא עדיין מסוגל לראות את זה בקולנוע. מה יותר גרוע, אלימות מיותרת של הגיבורה אינה כלום מטאפורי: הדיקטטורה משמש גם אלימות מיותרת זו. אל דאגה ליאור שליין הוא האיש הנכון . ואז הסרט במקום לנצל את המטאפורה, מוקדש לצייר מקבילות, די קשה כדי ליצור, בין חייו של השחקן Ra?l פרלטה מההקשר ההיסטורי שבה הוא חי.

הטון של הסרט היא גם בעיה. שלא כמו סרט כגון אמריקן פסיכו, טוני מנרו רצועת הכלים אין רגעים בהם להוריד את המתח. כל הסרט הוא מגזימים קבוע, מהמם את אי הנוחות של הקהל. כאשר טוני מנרו מתמודד עם המטרה שלו, הציבור אז אזל מקבל את ההשפעה המפחידה הרצוי. טוני מנרו היא הפרת הבטחה. רעיון נהדר, מה שנשאר בונות. הנחת היסוד היא חזק מספיק כדי לתמוך את הסרט, עם זאת יש תחושה כי זה יכול היה להיות אחד הסרטים הגדולים של הקולנוע צ ' ילאני. . זה לא המקרה… טוני מנרו חזרה צעדי הריקוד אותו שוב. ושוב, כגון אלבום חום בשנות השבעים, בסופו של דבר מתעייפת. אם אתה רוצה לדעת כיצד לקבל הלוואות, בקר ו. גלה את היתרונות.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.