טיול באנגליה

בקרב התיירים מי מחליט לבלות שלהם, סקוטלנד, ווילס ואירלנד טיולים נעשית פעילות הפופולריות הגדולה, צובר עוד מאמינים בכל יום. אם אתם מעוניינים בהיסטוריה יעקבו בעקבות חיילים רומאים לאורך החומה של אדריאנוס, אם הטבע הוא הקטע שלכם שתוכלו ללכת לאורך השביל בחוף בקורנוול, בצע נהר מהמקור אל הים, אם מה שאתה רוצה זה לחיות הרפתקאות יכולים ליהנות טיפוס על ההר הגבוה ביותר בכל המחוז באנגליה , או לחקור את הנוף הכפרי באנגליה בדרום הפארק האזורי של חרבים עמק אנגליה יש משהו כדי ללכוד את כל אחד מבני המשפחה. מדריך קצר זה אנו מציגים את האזורים הפופולריים 3 את המיטב השילוב, אנו מקווים לעזור לך לבחור יעד בריחה הבא לאנגליה. נתחיל את המסלול על ידי הסתכלות על המרכז, משם הם איזור פיק ו דרבישייר, שני אזורים שנמצאים אבנטורה עבור אלה שאוהבים טיולים. יש לך הרבה מה לראות: הראשון, נופים דרמטיים של הפארק הלאומי הראשון של אנגליה, כדי האלונים העתיק של היער הלאומי, לחלקה הדרומי של המחוז. במרכז צפון אנגליה, מרוכזים בחלק הצפוני של מחוז דרבישייר, תמצאו כפרים מקסימים, ערים מלא היסטוריה, נופים ללא הרף עם עונות השנה. טיולי הליכה באזור זה היא מאוד מתגמלת בגלל כמות גדולה של דברים כדי לראות; זה גם מאוד נוח כמו דרבישייר יש מגוון רחב של מסלולי נסיעה קלה, מפות מפורטות, אשר ידריך אותך דרך כמה הנופים אנגליה הציורי ואטרקטיבי ביותר. המסלולים מסומנים בבירור, כך שאתה יכול להירגע ולשכוח נהנה מהיופי הסובב אותנו.

מחוז שיא, כוללת את הטוב ביותר מסלולי הליכה באנגליה, והתארגנו מציעה חוויה שאין דומה לאלו שבחרו לבלות את החופשות שלהם מתאמן הספורט הזה. עוד מקום פופולרי עבור התרגול של טיולי הליכה הוא פארק אזורית עמק לי. המרחב הזה יותר מ 40 ק מ של חיצונית הינו ממוקם קרוב מאוד הבירה, יש מקבץ של גנים, אזורי בילוי, מוגנים בבניינים, שמורות טבע, מסלולי הפועלות במקביל לנהר התמזה. עמק לי יכול גם, לגלות אותם גנים עוצב על ידי הנוף המפורסם ג'ון קונסטבל, לטייל חיית המחמד שלך, אימון ספורט כמו ריצה, רכיבה על אופניים או אפילו לתרגל את מסלולי. מגוון הפעילויות הזמינות הפך הפארק האזורי מסי לונדון רבים במהלך סוף השבוע.

מקום אחר מרתק על כל אלה זה לבקר הוא נורפולק, מאוד פופולרי בשל העושר של החיים הפראי של האזור, כמו גם את הסכום של פעילויות זה יכול לעשות. אם אתה נהנה רכיבה על אופניים, תוכלו למצוא מסלולים מאפשרת ומסומן בבירור על הספורט הזה בנורפולק. רבים נמשך יותר מ 190 ק מ של נתיבים ומסלולי טבע דרך נופי גבעות, אשר מזמינים את המבקרים להירגע, תוכלו ליהנות מנוף פנורמי אווירה שלווה, בקצב שלהם. נורפולק הוא המקום המושלם לטיולים במשפחה שכן יש עם מסלולים לכל הרמות של הליכונים. אנגליה אתה מציע האפשרות של תרגול ספורט בזמן השרית על ההיסטוריה של המדינה וליהנות של הטבע יותר פראי. בפעם הבאה שיש לך לכמה ימים של חופשה תתכונן ליהנות בדרך אחרת של נסיעות, ברגל.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.