טיפים לתרמילאים בגרנדה

בספרד בדרום הינם חלק מן היעדים המועדפים לתרמילאים. סביליה, קאדיז גרנדה הם בדרך כלל הערים הפופולריות ביותר והוא מבקר אותם כמעט חובה. הפופולריות שלו לא מגיעים כי ייתכן יש ברצלונה או מדריד, כמו גם ערים בדרום יישארו אותנטיים יותר, הבתולה והם מושלם לטיול עם תקציב הדוק. גרנדה היא בפרט אוצר אמיתי הממתינים להתגלות. אטרקציות, אכסניות איכות, גסטרונומיה טוב, כל זה, ועוד, העיר הפכה לגן עדן לתרמילאים. בספרד בדרום הינם חלק מן היעדים המועדפים לתרמילאים. סביליה, קאדיז גרנדה הם בדרך כלל הערים הפופולריות ביותר והוא מבקר אותם כמעט חובה. הפופולריות שלו לא מגיעים כי ייתכן יש ברצלונה או מדריד, כמו גם ערים בדרום יישארו אותנטיים יותר, הבתולה והם מושלם לטיול עם תקציב הדוק.

גרנדה היא בפרט אוצר אמיתי הממתינים להתגלות. את אטרקציות, אכסניות איכות, גסטרונומיה טוב, כל זה, ועוד, העיר הפכה לגן עדן לתרמילאים. אכסניות גרנדה גרנדה באכסניות הם הפתעה נעימה בזכות איכותו, תכונה נפוצה בכמעט כל אכסניות בדרום הארץ. בכל מקום, בנוסף נוחים ולא יקרים, אידיאלי לבלות יום, שבוע, חודש או אף יותר הודות לאווירה טובה הוא נשם. גרנדה אכסניית תרמילאים אואזיס הוא אחד המלונות והאכסניות אשר בולטות. נווה מדבר הינה רשת קטנה עם מפעלים רבים באנדלוסיה.

כל אכסניות שלהם נוטים להיות מוערך מאוד, גרנדה אינו חריג. תפאורה והצוות מזמינים אותך ולהנות יש זמן טוב. לאלו המעדיפים פרטיות קצת יותר, גרנדה דירות הם בחירה טובה. ממוקם בבית מסורתי ערבית באחד האזורים המרגשים ביותר של גרנדה, אלה הדירות ששופצו לאחרונה הינם מצוידים עם כל הנוחות המודרנית; הם אידיאליים עבור זוגות המחפשים: רומנטיקה, שלווה ופרטיות. אטרקציות ומקומות מעניינים לביקור גרנדה היא כמעט חובה לראות האלהמברה. זו עיר הפלטינית של andalusi העתיקה המתנשא מעל העיר; בתוך פסיפס מדהים וגינות גדולות ושלווה ניתן לראות. בנוסף האלהמברה, כדאי גם לחקור את השכונה אלבייזין. כאן תמצאו רחובות מרוצפי?אבן ובצדן בתים גבוהה בבגדים לבנים. למותר לציין כי בקלות מקסים בתי קפה, גלריות אמנות, כמובן, כמה כנסיות ניתן למצוא כאן. קתדרלת גרנדה פאסאו דה לוס Tristes גם הם שניים מן האטרקציות התיירותיות העיקריות של העיר. ומציעה לאחר נהנה למקסימום הנפלאות של גרנדה, בדרום ספרד יעדים רבים אחרים שכדאי לגלות. זה יכול להיות סביליה או C?diz בקלות על-ידי הרכבת, כמו גם מלאגה, עיר עליזה ועם סטודנטים רבים. אפשרות נוספת היא ללכת אל ההרים שמסביב גרנדה או להרהר החוף שבין סביליה קאדיז. בשני המקומות תמצאו אנדלוסית טיפוסית, כפרים ציוריים בו בחיי היום יום פירושו משהו יותר לאכול, לשתות, צ'אט, לישון. אודות המחבר: Mireia הוא נוסע עצמאי שעברו, לפני עבודה בתור סופר, הוא מספר מדינות לגלות את נפלאות של עיירות וכפרים שלהם.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.