טיפים שיעזרו לך עם מיחזור בבית

מאת: יואל גונזלס לבקר בבלוג שלי = = נושא זה, אמנם בהתחלה מבט נראה לא ישירות המשויך לשדה של בריאות, יש הרבה מה לעשות, שכן היא משפרת את איכות האוויר אנו נושמים ומקבל ולכן היתרונות בבריאות שלנו להיות אכפתי לסביבה. מיחזור כבר חשוב מאוד בשנים האחרונות, כולנו חייבים לעשות כדי לעזור לסביבה מאז מיחזור לנו עזרה להפחית את אתרי פסולת, יכול גם לעזור לזה מיחזור רבות של המאמרים בבתים שלנו, לא רק crap אבל כל מיני מאמרים, פעם אחת שלמדת לשלוט בנושא מיחזוראנו תבין שזה יעיל הדרך, ומעל הכל קל לתרום שלנו גרגיר של חול בטיפול של הסביבה. 1. למד עוד אודות מה ניתן למחזר. הרבה אנשים חושבים רק על דברים כמו פחיות, בקבוקים כאשר מתייחס למיחזור, אך למעשה ניתן המיחזור כמעט כל דבר כולל טקסטיל, גומי, חומרים של התכווצות, קרטון, הרבה דברים נוספים. חשוב לפני שאתם זורקים משהו לפח אם אתם ממחזרים אותו איכשהו.

2. להיות מכיר הפקדות של מיחזור באזור שלך. הפקדות שונות של מיחזור אני מסכים / מה אתה רוצה המיחזור, לדוגמה בממשלת ארצות הברית התחייבה להגדיל את מספר מיחזור המחסנים באזורים ציבוריים, אשר לדעתי הוא זכות להעביר, כי יהיה לטובת אנשים רבים, כמובן, מדינות רבות עדיין שאין להם את התרבות של מיחזור צריך להתחיל לעשות את זה, אבל יותר מכל המדינותעצמנו טוב משלנו, של המשפחות שלנו. 3. להיות בטוח לשימוש מכלי האחסון המתאים עבור דברים שונים. צורך ציבורי מכולות עבור מיחזור הוא דבר טוב מאז השימוש בהם הם להשפיע לאחרים לעשות את אותו הדבר. עם זאת, הקפד להשתמש מתקני החלוקה הנכונה, לא רק כדי להפקיד את כל הציוד שלך בסינגל אחד, כפי שהם חייבים להיות מופרדים בהתאם חומר זה מיחזור.

4 לחסוך דלק, להפחתת פליטות. כאשר אפשרי, אם אתה צריך לנהוג במכונית שלך לשאת את מיחזור חומרים bins, נסה לקחת את זה כאשר עושה פעילות אחרת, זה לא תשחרר כמה פליטות לסביבה, גם לחסוך דלק, עדיין טוב יותר, אם האזור שבו הם מכולות נמצאות ליד הבית שלך לטייל, לקחת אותם בעצמך, מכיר כבר היתרונות של הליכה אם זה יימשך מעט עודף משקל. אם ברצונך להציע נושא של בריאות או יופי מעוניינים או מעוניין לקבל פרסומים שלי בדואר האלקטרוני שלך לכתוב לי: ממשיכים לגדול בבריאות. יש שבוע נהדר.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.