יודע לשתוק

ספקים ידועים דברנים. כדי למכור שם לדבר הרבה, כמובן באופן טכני לא רוקן פרוזה. קצת לבלבל בין צורות מסחריות רטוריקה של ביטויים בפינה של הרובע, dicharachero עם יומרות של ליצן, היורש של מסורות קריבי המתארים רוחנו קבוע. של טירונים התכנסויות, הפיתוח של ניבים חדשים ושל idiotismos בשפה נוזלים. איפה יותר חשוב לדבר, להעמיד לעטוף אותם לשותפים, כמעט תמיד טיפש, את הקשב.

טכניקה חשיבות מכרעת בהתפתחות של השיווק היא בדיוק התקשורת. לכל חברי הכוח של שיווק ומכירה של כל ארגון חייבת להשיג טיפול מצוין אלה טכני, תקשיב הראשי. אפילו אם זה נכון יש צורך לדבר עם ליידע את הלקוח לגבי המוצרים שלנו, המאפיינים שלהם, השימושים שלהם, היתרונות, המחירים שלהם הדבר הראשון לעשות הוא לשמוע, לדעת מי זה הצורך שלך, את העמדה שלך וזמין הצעתנו מסחרי. רק בדרך זו אנחנו יכולים לעסוק פרסומת ראיון מוביל למטרה של. לשכנע אותו לקחת את ההחלטה לרכוש את המוצרים שלנו. כדי ללמוד איך להקשיב צריך להתחיל ללמוד לשתוק. קל להימנע מניפסט מה זה או לא ידוע תמיד. כאשר אנחנו שקטים, יכול יותר טוב את המסר של מורו שלנו ואנו מפרשים מחוות, ומאפשר לנו להבין את ההקשר כל השיחה, כלומר הסביבה לשוני אשר תלוי חוש והערך שלו מילים, ביטויים או שבר, חיקוי המלוות את ביטויה של מחשבות, רגשות ומעשים באמצעות מחוות או מחוות.

כאשר אנחנו פיתחנו את הטכניקות כדי ללמוד לשתוק ולהקשיב הוא הרגע שבו לקוחותינו הופך מעניין אשר יכולים לדבר. סיבה שהיא, זה קל יותר להגיד להם מה הם מצפים לשמוע כמו פתרון לצרכים שלך. השיחה אותם הוא מושך ונעים יותר כי התשובה של טופס מדויקים שיקוליהם, ההתנגדות נוטות להיעלם. הזמן הממוצע של את הראיון תשומת הלב של ירידות הלקוח וארה הזה מאפשר לך להיות פרודוקטיבי יותר תחרותי. אנו יוצרים עניין קבוע על ידי האדם, לא קוד החיוב. זה הוא אחד המפתחות להצלחה כמו איש מכירות הוא לדעת לשתוק.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.