יחסי ציבור

מחקרים שנערכו על ידי העמותה, מראים כי לבעלים ולמנהלים של עסקים קטנים אינם מכירים את יחסי הציבור הטכנולוגיה, למעשה, לא להשתמש בהם. עם צמיחה של בעיות תדמית של החברה יחסי ציבור לה להיות רלוונטיים יותר, מנהיגים להתחיל האינטרס שלהם. בראש חברות בינוניות או מעשים עצמו כמנהל-PR של החברה, או לשכור מומחה. ב גדול חברות צריך להשתמש מקצועי למנהלי יחסי ציבור הוא בדרך כלל ברור. יקר מדי עבור החברה ובעלי המניות פשוט לא משתמש או לא משתמש מקצועי יחסי ציבור.

מה העלות, למשל, פרסום פזיזה "קומרסנט" ביולי האחרון. לדברי עורכי הדין, איבד את "אלפא בנק" כתוצאה של הפרסום בתוך שבוע מיליארדי רובלים בצורה של התקפים המפקידים בפיקדונות. סם "קומרסנט", נאלץ לשלם עשרות מיליוני רובלים, "אלפא בנק" על ידי בית המשפט כפיצוי. התקשורת ניסה ללבות את השערורייה. לאחר האירוע הזה שינה התמונה משני הצדדים, כמובן. כמו כן, חקיקה ויחסי ציבור לעבוד בעסק קטן, אבל יש סולמות אחרים. "יורה", כלומר צובר תאוצה במהירות ולהפסיק להיות "קטנים" אלה מפעלים, שם קשרים עם הטכנולוגיה לשימוש הציבור מההתחלה, במלוא יכולתו.

דוגמה אחת – קבוצה של חברות "masterfaybr", אשר נוסדה על ידי חבר של WISE Mityakin ולרי (מוסקבה). בשנת 2002 החברה היתה קומץ חובבי ב אשר היה רעיון טוב, אבל לא היה כמעט שום כסף. ביום פרסום רציני לא בא בחשבון – מה כסף? טיפים אלה סייעו "לווייתנים" בתחום של יחסי ציבור ושיווק כמו אל ריס ואת רון האברד. לענייננו, שלומי בסון הוא הכתובת בשבילך. כפי שצוין על ידי מייסד החברה, "כנראה ההתמחות של הכותבים הללו הוא שבירת סטריאוטיפים. זו הסיבה שיש לנו תשומת לב מירבית יחסי ציבור – מלך העסקי של היום ". כיום, "masterfaybr" היא הגדולה ביותר ברוסיה קבוצה של חברות עובד בתחום של ייצור זכיינות. המותג עצמו מסומן בפרסים רבים: פרס הלאומי "מותג הזהב" דיפלומה "של הזכיינית לידר הרוסית," פרס מיוחד ראש העיר עבור הזוכה בתחרות "המנהיג של טכנולוגיות חדשות", נתן ויאצ'סלב Fetisov להם פרס "עבור המוצרים הטובים ביותר עבור הספורט של הילדים", וכו ' כל אירוע כזה – הוא תוצאה של עבודה מקצועית בתחום של היחסים עם הציבור. מאמצי יחסי ציבור נועדו כולל יצירה של תמונה מסוימת של החברה. גם אם את דמותו של איש החברה עוסקת עשה דבר, יש לה, כמובן, היא בכל מקרה. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . זה בדיוק מה? האברד מזהה 13 אלמנטים שמרכיבים את תדמית החברה. הם: 1.Pomescheniya (במיוחד האזור שבו העבודה לדרך עם לקוחות). הם חייבים להיות נקיים ולא צריך להיות המומים משהו, כי הוא מכוער. 2.Kommunikatsionnye קו עם הציבור. שמות וכתובות על דברי דואר יש לאיית כהלכה. הופעתו של התכתבות כל צריך להיות מקובל, את הטון – ידידותי. 3.Sotrudniki. מראה יחס הפצה. 7.Soyuz עם קבוצות ומנהיגים, אשר אישרה את הציבור. 8.Unichtozhenie מה גורם גועל ודחייה הציבור. לדוגמה, חברת הסקר מצא כי האופוזיציה הגדולה ביותר ללקוחות שלה לגרום מטרים מלוכלך בשכונה. החברה החלה לתמוך בהתנדבות בניקיון מטרים ומשקפים זה שלהם PR-פרסומי. 9.Publichnaya תמיכה שעושה את ההערצה הציבורית. 10.Reklama – יעילותה, הקבילות והחוקיות. 11.Rost מספר הלקוחות. החברה 12.Rasshirenie. 13. התכנון להרחבת מתן שירותים. רוב הפריטים האלה או מלאה ליחסים טכנולוגיה ציבורית, או דורש PR-תמיכה. תחת תמיכה-PR, אנחנו מבינים את שיגור של עובדה רלוונטית (או לציבור הרחב) שיטות הציבור של יחסי ציבור. לדוגמה, אם המסעדה מתכננת לפתוח עוד חדר, או אם צמח התוכניות כדי להפעיל קו נוסף – זהו דימוי חיובי של הרגע, אבל זה צריך להביא לציבור דיווח לתקן. אנשי מקצוע אומרים כי תמונה גרועה יכולה לעלות החברה תשע עשיריות הכנסותיה. סביר אפוא לבלות חלק קטן הכנסה תמונה נכונה של החברה מול קהל זה עניין בחברה. עיסוק מראה כי השימוש של כלים מקצועיים היווצרות של יחסי ציבור תמונה של החברה מהיר וזול פעמים רבות התהליך. ולדימיר Kuropjatnik

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.