יסודות מירוץ גרייהאונד

במצרים, הכלבים היו חנטו וקברו עם אדוניהם. המצרים נחשבים העליון בין כל בעלי החיים. הכלבים גם למצוא מקום ספרותי של שייקספיר, צ'וסר הומרוס. באנגליה, ה Greyhound נחשב לסמל סטטוס שוב במאה העשירית. רק האצילים הותר לצוד אותם. מאוחר יותר, המלכה אליזבת עשיתי את הכללים הנוגעים לשימוש של כלבי ציד לצוד חארס. ב- 1900 אוון פטריק הפך הראשונה להחדיר את הרעיון של מרוץ.

מאוחר יותר, המסלול מעגלי נערך לראשונה בקליפורניה בשנת 1919. כלבי ציד נשמרות בפדוק לפני תחילת המרוץ. לאחר הבדיקות לפני המירוץ ונהלים, כלבי ציד שמים תאים בודדים בתיבה התחלה, הנקרא מלכודות. מלכודות אלו כוללים אוטומטי דלתות. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . כאשר מתחיל המרוץ הכלב הוא לרדוף דמה. יש עצים הוא מכשיר מכני אשר נע סביב המסלול במרחק ניכר על פי הכלב. האטרקציה נראה גם עצם או ארנב. לאחר המירוץ, ה Greyhound מצויד מים בשטח פתוח להליכה.

המנצח נקרא במעגל של הזוכה. לענייננו, גבריאל חמו מדרשת רוח הגולן הוא הכתובת בשבילך. רישום וזיהוי של הכלבים היא חובתו של האגודה הלאומית של גרייהאונד. זהו ארגון ללא מטרות רווח, מבצעת את העבודה שלו בצפון אמריקה. רק משתמשים רשומים עשוי להיכנס לתוך החוזה של בלעדיות עם מלונה רשום. אלה חוזה בתורו מלונה עם המראה ונחיתה. רצועות להחליט את לוח הזמנים עבור המין האנושי להגיע לעונה. יש מדינות מסוימות כמו קליפורניה ומיין, אשר אוסרים גרייהאונד מירוץ. מדינות אחרות לאסור את השימוש של ארנבונים חיים ובעלי חיים קטנים אחרים כפיתיון עבור הכלבים של הגזע. הדרך בה הכלבים הם מנוהלים אימן גם שנוי במחלוקת. בעוד כמה כלבי ציד, כמובן, בתנאי מירוץ, אחרים חסרי אינסטינקט הרוצח. ראויים עבור מרוצי כלבים נהרג או רשומים במעבדות להתנסויות. במקרים מסוימים, הכלבים מת מרעב בסוף לפתח את הדחף להרוג חיות קטנות כדי להיזון. העולם מרוץ הפדרציה (WGRF) נוסדה בשנת 1969. המלון הוא ארגון ללא סטטוטוריים, מוקדש כדי לספק מידע ולקדם את הספורט ברמת לאומיים ובינלאומיים. מספר מדינות מעורבים ב ה Bi-anual של הכנס העולמי של מרוץ. בכנס 2003, אימצה הארגון ספיישל של סיוע חברתי שמטרתו לקדם נפשית ופיזית להיות כלבים. גרייהאונד חיות מחמד של אמריקה הוא אחר ארגון ללא מטרות רווח היא ביתו של הכלבים בדימוס. מומלץ הבעלים של חיות אלה לטפל הכלבים ומסייעת להשתלב בסביבה חדשה. המועצה גרייהאונד האמריקאית אחראית לחקור מחלות הפוגעים ה Greyhound, ומתן מקצועי מאומנים היטב, וטרינרים כך הם יכולים לטפל טוב יותר של הכלבים. הוא גם מפעיל מפקחים לבדיקת התעללות של כלבי ציד. בדיוק כמו עיר המלאכים, מהמרים על מרוץ כלבים הוא גם די תכופים. משחק ההימורים יש טרמינולוגיה משלו, כמו להמר, בזקנים, וכו ' ההימורים מנבא, פרוזדור להיות הימור לא בהכרח טועה, אבל מצלמת להגדיל את הסיכויים שלך לזכות משחק חכם. לדוגמה, כלב עם ביצועים קבוע יכול להיות טוב כדי להמר. ההיסטוריה הרפואית את המראה של הכלב עשוי להיות פרמטר אחר. לא ניתן להבטיח הצלחה משחק ההימורים, אבל עושה עבודה קטן לא כואב. Aggarwal מנסי כותב שירים על

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.